Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım benim haklısın zaten bu süreç sıkıntılı birde aşırı ücretler daha çok moral bozuyor. Anadolu yakasındayım demişsin eğer istersen sana benim doktorumu önerebilirim. bende Anadolu yakasında oturuyrm ve tavsiye üzerine bu doktora gittim kendisinden çok da memnunum. istersen özelde mesaj atayım sana

Tamam canım at çok sevinirim çok saol :)

Slm kizlar.. Cok giremiyorum bu aralar cok ozledim sizinle dertlesmeyi.. Biz ikinci kez asilamaya basladik.. Pazartesi gittigimde doktora iki yumurtam oldugunu soyledi cok umitlendim ama galiba pek bi ozelligi yokmus ikiz olma riski haric, tabi biz biri buldukta iki nerdeeeee :p :) bugun ogleden sonra hastaneden aradilar galiba kanimda yumurtalarin yeterince olgunlastigini gormusler yarin tekrar kontrole gitmem gerekecekmis ve buyuk ihtimal cuma asilamam olacak.. Rabbim yuzumuzu guldursun insallah!! Dualarinizda benide unutmayin

Hastaaa oldummm geldiiii kırmızılarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:2::2::2::KK43::KK43::KK43::KK43:

uzulmeee emi bacimmmmm birdahaki aya gobuslu olursn insallah

Napcaz bu ay canım:KK43:tekrar başa döndük şimdi:KK19::KK19::KK19::2::2::2:

döndük canımmm en başaa :KK31::KK31: ayağa tekrar tekrar kalkıp devam edicez yolumuzaaa :KK19: tedavime devam ediyorum ve soğan kürüne başlıyorum canım ben bu ayy ardınada incir kürü bide bunu deneyeyim bakalım hayırlısı kuzummmmmm herşeyin hayırlısını versin Rabbim c.c. bizlere.

heyyyy uzulmeyn umudumuzu kaybtmylm biz birbirimzdn guc aliyoruz moral buluyoruz

Acıyı Sevmek Olur mu ??????

Kalp alışır acı çekmelere
Can dayanmaz yeni sevmelere
Boşa kürek çek hep aynı................
Bana sorun bi kim haklı?
Şu yüreğim ne meraklı
Hiç sözümü dinlemiyor...

Sorarım aşk durulur mu?
Acıyı sevmek olur mu?
Hani hayat bir oyundu?
Artık içime sinmiyor........

bugünkü psikolojime iyi geldi bu şarkı kendimi buldum içinde :KK14::KK14:

Acıyı Sevmek Olur mu ??????

Kalp alışır acı çekmelere
Can dayanmaz yeni sevmelere
Boşa kürek çek hep aynı................
Bana sorun bi kim haklı?
Şu yüreğim ne meraklı
Hiç sözümü dinlemiyor...

Sorarım aşk durulur mu?
Acıyı sevmek olur mu?
Hani hayat bir oyundu?
Artık içime sinmiyor........

bugünkü psikolojime iyi geldi bu şarkı kendimi buldum içinde :KK14::KK14:

canim bnm uzulme diyoruz ama elde degl.her ay bi umut yeni baslangic

canim bnm uzulme diyoruz ama elde degl.her ay bi umut yeni baslangic

aynenn öyle heray en başa dönüyoruzzz üzülmemek elde değil:KK43::KK43::KK43::KK43:

aynen elde değil yüreğim aklımı dinlemiyor daha ağır basıyor :KK14::KK14: bebekli ortmlara girince imrenerek bakıyorum Rabbim c.c. banada nasip edecek misin diye içimden geçiriyorum... eşim desen gene öyle bebeklere bakışlarını yakalıyorum nasıl da istiyor bir bebeği olsun içini okuyorum gözlerinde :KK14::KK14: ne kdar dik durmaya çalışsa belli etmek istemesede cok iyi anlıyorum bebek özlemini :KK14::KK14: aylar geçiyor tükeniyorum yavaş yavaş her ay omuzlarım biraz daha aşağı düşüyor bunu gerçekten hissediyorum :KK14::KK14: her ay olduğu gibi bu ay da dibe vurdumm şimdi ise ayağa kalkıyorum...inancım ve umudum beni ayakta tutuyor :KK16::KK16::KK16:

allahım yardımcımız olsun şok oldum görünce adet olduğumu kaynar su döküldü başımdan aşağı:KK43::KK43::KK43:

ayy canım çok üzüldüm üzme kendini bende aynı şeyleri yaşadım şimdi toparladım kendimi 8 gün geçince günüm neyse bi dahaki aya umutla bakarız hakkımızda hayırlısı

aynen elde değil yüreğim aklımı dinlemiyor daha ağır basıyor :KK14::KK14: bebekli ortmlara girince imrenerek bakıyorum Rabbim c.c. banada nasip edecek misin diye içimden geçiriyorum... eşim desen gene öyle bebeklere bakışlarını yakalıyorum nasıl da istiyor bir bebeği olsun içini okuyorum gözlerinde :KK14::KK14: ne kdar dik durmaya çalışsa belli etmek istemesede cok iyi anlıyorum bebek özlemini :KK14::KK14: aylar geçiyor tükeniyorum yavaş yavaş her ay omuzlarım biraz daha aşağı düşüyor bunu gerçekten hissediyorum :KK14::KK14: her ay olduğu gibi bu ay da dibe vurdumm şimdi ise ayağa kalkıyorum...inancım ve umudum beni ayakta tutuyor :KK16::KK16::KK16:

onlar icin dahada zor biz en azindan anlatabiliyoruz birilerine insan kahroluyo cok uzuluyo bnm esim gezmeyi cok sewerdi artik cocuklu hic bi yere gtmyo bi msafir gelip gttktn snra cocuklu hemn cocuk konusunu aciyo gozleri dolup agliyo bn o zamn dahada cok kahroluyorum

X