Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

kızlar Meryem ana otunu duydunuz mu. bi arkadaşımın annesi getirmiş bana. bi parça üzerimde taşıcakmışım kalanınıda bir sürahinin içine koyup suda bekletip ara ara içicekmişim. bu otu umreye giden bi tanıdığı vermiş onlara bebeği olmayanlara şifa veriyomuş. bende içicem bakalım inş banada şifa olur.

kızlar meryem ana otunu duydunuz mu. Bi arkadaşımın annesi getirmiş bana. Bi parça üzerimde taşıcakmışım kalanınıda bir sürahinin içine koyup suda bekletip ara ara içicekmişim. Bu otu umreye giden bi tanıdığı vermiş onlara bebeği olmayanlara şifa veriyomuş. Bende içicem bakalım inş banada şifa olur.

hadı bakalımmm bızden senden ogrenmıs oluruz :KK3:

Kizlarr yarin Esim.burnundan ameliyat olcsk birkaç Gin gelemeyebilirim opulfinuz..dua edin ameliyat kolay geçsin...

demekki sende gercekten etkiliyormus adetini de etkilemis.diyet yapiyormusun peki simdi ins zayiflarsin cnm kac kilo olman gerek peki en az.

Tam bir diyet yapmiyorum canim daha az yiyorum brokoli karnabahar hasliyorum bide eskisinden daha cok hareket ediyorum valla 10kilo bile versem iyi olur suan 3 kilo falan verdim 20gunde falan bide sogan suyu iciyodum

esassss sen napıyorsun ozturkcum bende senı merak edıyordum nerelerde dıyeeeee
varmı bır gelısme sendeeee :KK16:

evet kan pıhtılasmasını duydum bır kac arkadasımdan da ... Gecmıs olsun cok cok ... Umarım
en kısa zamanda hersey senın ıcın normale donerrr :KK8: Ve :KK49: Olursun :KK36::KK36:

tşkr ederim.inşallah isteyen herkese nasipeder rabbim...

Son düzenleme:
Slm kizlar.. Cok giremiyorum bu aralar cok ozledim sizinle dertlesmeyi.. Biz ikinci kez asilamaya basladik.. Pazartesi gittigimde doktora iki yumurtam oldugunu soyledi cok umitlendim ama galiba pek bi ozelligi yokmus ikiz olma riski haric, tabi biz biri buldukta iki nerdeeeee :p :) bugun ogleden sonra hastaneden aradilar galiba kanimda yumurtalarin yeterince olgunlastigini gormusler yarin tekrar kontrole gitmem gerekecekmis ve buyuk ihtimal cuma asilamam olacak.. Rabbim yuzumuzu guldursun insallah!! Dualarinizda benide unutmayin

canım bana 36 saat sonra dedi saati çok önemli dedi ben şimdi saat 10 olacam iğneyi ilişkiyide perşembe akşam 10 da dedi ve cuma c.tesi yok pazar dedi

hııım bende sana ne yaptın gıttın mı dıye yazdıydım sımdı :) bana saat vermedi sadece bır gun sonra dedı oda bugune denk gelıyo ıste . ıkı gun sonra ırdaha dene falan demedı ıste sadece bırgun sonra dedı bende 3 gun ust uste yapıım dıyordum saglama alıım dıye hahaha ne yapsam sımdı bende carşamba yapııp ıkı gun bekleyıp cumartesı mı yapsam bı daha acaba? niye iki gün yok dedı sana doktorun nıye dıye sordun mu canım ? bu arada senın bat ne zaman benım 18 mart seninde 19 mrttır heralde . haaa bide bana haftaya kontrole gel dedı doktorum sana gel dedı mı ?

iğneden bi gün sonra 3 gün üst üstte yapabildğnz kadar yapın dedi .ondan sonra siz bilrsnz demişti canım. ben ce sen 3 gün üst üstte yap sonra adet tarihne kadar gün aşırı yap canm. işini sağlama al derm:KK1:

bı arkadasımda oyle dedı 3 gun ust uste yap dedi ama burda bı arkadasımıza doktoru ertesı gun yap 2 gun bekle ondan sonra yap demış rumuzu yasmin6734 tu heralde şımdı o kızı buluyumda 3 gun ust uste yap deyım dur sen :)

canım bana 36 saat sonra dedi saati çok önemli dedi ben şimdi saat 10 olacam iğneyi ilişkiyide perşembe akşam 10 da dedi ve cuma c.tesi yok pazar dedi

kız arakadasım bak ne dıcem sana bu topıkte eylülnazzz dıye bı arkadas var onunlada yazısıyorum onun doktoruda igneden bırgun sonra ılişkiye gir uc gun ust uste demiş yapabildiğin kadar yap demiş senin doktor nıye 2 gun ara ver dedıkı bacım sende uc gun ust uste yap bekleme kız 2 gun bence. saglama alalım anasını satıım rabbim ol deyiverir inşallah

kız arakadasım bak ne dıcem sana bu topıkte eylülnazzz dıye bı arkadas var onunlada yazısıyorum onun doktoruda igneden bırgun sonra ılişkiye gir uc gun ust uste demiş yapabildiğin kadar yap demiş senin doktor nıye 2 gun ara ver dedıkı bacım sende uc gun ust uste yap bekleme kız 2 gun bence. saglama alalım anasını satıım rabbim ol deyiverir inşallah

canım çok tatlısın yaa. temiz kalpli arkadaşım rabbimin güzel yüreğine göre versin inşallah.

Slm kizlar.. Cok giremiyorum bu aralar cok ozledim sizinle dertlesmeyi.. Biz ikinci kez asilamaya basladik.. Pazartesi gittigimde doktora iki yumurtam oldugunu soyledi cok umitlendim ama galiba pek bi ozelligi yokmus ikiz olma riski haric, tabi biz biri buldukta iki nerdeeeee :p :) bugun ogleden sonra hastaneden aradilar galiba kanimda yumurtalarin yeterince olgunlastigini gormusler yarin tekrar kontrole gitmem gerekecekmis ve buyuk ihtimal cuma asilamam olacak.. Rabbim yuzumuzu guldursun insallah!! Dualarinizda benide unutmayin

hayırlı olsun tedavin canım. bende inş bu ay aşılama olacak benim ilk aşılama. deneyiminden bahseder misin aşılama olnca nası oluyo yani sonrası felan.

canım çok tatlısın yaa. temiz kalpli arkadaşım rabbimin güzel yüreğine göre versin inşallah.

ay kızcagız degerlendırsın ıkı gun nıye beklesın bana da mantıklı gelmedı zaten spermler 48 saatte toparlanıyo daha kaliteli oluyo dıye demiştir doktoru onun da olsun aman milyonlarca oluyo zaten sperm bakarsın bırıne ol deyıverır rabbim :))) amin canımm hepimize inşallah rabbim bekletmesin cok yıpratmasın inşallah .

test yaptım negatif...bu aydan iyice umudumu kestim artık inş gelecek aya bebişim benimle olur.kırmızıları bekliyrummm herşeyin hayırlısı....

hayırlısı olsun canım. inş gelecek kuzucuklar en kısa zamanda ben inanıyorum. moralini bozma tedaviye devam.

Öncelikle iyi akşamlar Arkadaşlar... Klomenle ilgili bir sürü konu var hepsini de okudum ama hiç biri güncel değil o yüzden yeni bi konu açmaya karar verdim... bugün itibariyle klomen kullanmaya başladım... aslında hiç bir sorunum da yok ÇOK ŞÜKÜR.. biraz da acele ettim sanırım çünkü çok yeni evliyim doktorum bu kadar sabırsızlandığımı görünce bu ayı garantiye alalım yumurtlar bizim kontrolümzde olsun diyip klomen verdi.. önce sıcak bakmadım ama eşim kullanmamı isteyince kullanmaya başladım.. Çok uzattım :)) konuya gelelim, klomen kullanıp hamile kalanlar yazıp destek ve moral verirse çok sevinirim..
Klomen kullananlar yeni başlayanlarla bu yolda birbirimize destek olmayı da çok isterim..
Allah hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın :nazar:

UĞURLU LİSTEMİZ :nazar:
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
İsyan123275 Mart 2014 2013Klomen ilk denemede HAMİŞŞ :KK49:
Evrakcu257 Mart 2014Klomen beklemede
Ariver2126 şubat 2014Klomenle ilk deneme
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede
Dennizkabugu307 Mart 2014Klomen+çatlatma iğnesi
Zozitos381 Mart 2014Klomenle ikinci deneme

yaş 27 bat 15 şubat 2014 serephone+çatlatma iğnesi beklemedeyim

Son düzenleme:
vallahi bilmiyorum kuzummm bende araşyıroyrum şimdi adetim gelsin bende hemen başlıcam ardınada incir kürü yapalım kuzummm..ya burda beyaz soğan demiş ama benim bildiğim kahverengi soğan yanlış mı biliyom acaba..dur saracoülunun sitesine bakayım kuzum yanlış yönlenmeyelimm...

doğru biliyosun canım kabuğu açık kahverengi gibi olan onların içi beyaz ya ondan beyaz soğan diyodur. ben bi kere tv gördüm kendisi göstermşti. bu arada bende bugün başladım soğan suyuna ayyy çok zor içtim ben onu yaaa:KK25:

X