Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

selamlar Alis61 oncelikle hosgeldin aramiza
Sende bir takim durumlar atlatmissin umarim en kisa zamanda bebisinize kavusursunuz .. anlamadigim ne ignesi olman gerek
hamile kalirsan eger..

selamlar Alis61 oncelikle hosgeldin aramiza
Sende bir takim durumlar atlatmissin umarim en kisa zamanda bebisinize kavusursunuz .. anlamadigim ne ignesi olman gerek
hamile kalirsan eger..

kan pıhtılaşması için iğne olmam gerekiyormuş.sorunum(TROMBOFİLİ) açılımı kan pıhtılaşması

Son düzenleme:

aa neden zor oldu ilişki acaba hamilelikten miki benimde geçen zordu acaba mı :=) bugün herşeyi senle karşılaştırıorum ama napım bir umut işteee

kızlar bende sizlerleyim aynen sırf bu kadar takmamak için üye oldum buraya ilk buraya yazdım sizlerle tanıştım çok da mutlu oldum hiç diilse akrabalardan iyidir gerçekten siz daha yakın oldunuz derdimi paylaşıyorum bu konuyla ilgili birbirimize destek olalım dua edelim inşallah rabbim dualarımızı kabul eder Rabbim gönlümüzce versin kızlar.

kızlarrrr bugün ben burdan baya uzak kaldımm napıyosunuz anne adayları

esassss sen napıyorsun ozturkcum bende senı merak edıyordum nerelerde dıyeeeee
varmı bır gelısme sendeeee

kan pıhtılaşması için iğne olmam gerekiyormuş.sorunum(trombofili) açılımı kan pıhtılaşması
evet kan pıhtılasmasını duydum bır kac arkadasımdan da ... Gecmıs olsun cok cok ... Umarım
en kısa zamanda hersey senın ıcın normale donerrr Ve Olursun

Cicimmmmm iyiki soyledin bunu esim yarin Sabah geliyor is seyahatinden ... bu dedigini denicem ben yazarim sanaaaaa

hayır canım doktor verdi..ama genelde kullanılıyor alabilirsin yani..zararlı birşey değil

Duphaston nu iyiki hatirlattin Isyan allah senden razi olsun .. tabiii yaaaa benim onceki hamile kaldigim zaman vardi yaaa ,
site hamile kalmadan onceki ay doktorum vermisitiiii ... hemen aldim bende bir kosuuuuu bu ay bende her ihtimale karsi
15. gun basliyimmmm

yokkk bebişimmmmm bekliyorum hala bekliyorum akıntım var hala canım ya

merhaba kızlar ben dünde yazmıştım pazar gecesi leke gelmişti 2 gün boyunca gelmedi dün akşam test yaptırdım 5,32 çıktı ama gece adetim başladı..bunda da vardır bir hayır... klomene dün gece 01,20 de başladım bakalım salı kontorlüm var..

Kizlar ben internette birseyler okurken ordan oraya ordan oraya derken
bir sey okudum sasirdim... Oksuruk surubu hakkinda ... aynen soyle diyor ;
guaifenesin iceren oksuruk suruplari yumurtlama doneminde olusan mukus sivisini
daha da arttirarak hamile kalmaya yardimci oluyormus bilginiz var mi ????

Umut dünyası abla gerçek olumsuz olursa diye korkuyorum

ama Ozturkcummm yapma boyleeeee
sonuc olumsuz ise oyle ya da boyle bu cikacak ... kendine eziyet ediyorsun.. regli olman gereken tarihten
ne kadar zaman gecti .. en son 03 mart diyordun bak ayin 5 ine geldikkkkkk
walla bir baktir eger isen kullanman gereken belki ilac olur .. daha sonra gec kalmis olursun ona
uzulursun bu sefer de ..

ewet cnm bu sabah oldum geçen olduğumda 16. gün adet olmuştum bakalım inş. bu tutar hayırlısı herkes için

cok haklusn cnm akraba masallah lafi sokuyo laf gezyo oyle sende aramiza hosgeldin alscim.yasmin ikincimi senin spermi.nugunmu aldilar esinden

canım doktorum ılıskı bugun degıl yarın olsun dedı sana ne demıstı doktorun ?

iğneden bi gün sonra 3 gün üst üstte yapabildğnz kadar yapın dedi .ondan sonra siz bilrsnz demişti canım. ben ce sen 3 gün üst üstte yap sonra adet tarihne kadar gün aşırı yap canm. işini sağlama al derm

inş canım emin ol bunda da bir hayır vardr tatlım. sıkma canını sen moralini yüksek tut ve elinden geleni yap.

Kizlar ben internette birseyler okurken ordan oraya ordan oraya derken
bir sey okudum sasirdim... Oksuruk surubu hakkinda ... aynen soyle diyor ;
guaifenesin iceren oksuruk suruplari yumurtlama doneminde olusan mukus sivisini
daha da arttirarak hamile kalmaya yardimci oluyormus bilginiz var mi ????

Son düzenleme:
kizlar biraz once doktordan geldim 13tane yumurta var en kucugu 17cikti bu kadar cok olmasi normalmi doktor normal dedi.yarin gece 23.00igne olacak cumartesi sabah 8de asilama olcak

maşallah kuzum yaaa rabbim nazarlardan saklasın... ne güzel bol bol şansın olsun.. hayırlısı hakkında

duymadım canım ben. ilk senden duyuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…