Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

tamam canım inş güzel temennilerin için çok tşk ederim bende de aynen adet ağrısı gibi yokluyor ama bilmiyorum inş adet olmayız

Canimm venimm desteğin içincçok saolll...iyiki varsinizzz kuzum ezan.okunuyor su anda ve en içtensizin iiçin duaediyorunmm

Bebwgimm cok iyi anliyorim seni..ayni duyguları bende ysiyordum...hep dua et canim olacak Allahin izni ile ben inaniyorymmm....

Canim değerin 169 değil değerimmn 16.9 yani 17 normalmi bu deger

inş canım..ben de sabah idrar testi yapacağım bakalım ne çıkacak sonuç sabahı iple çekiyorum

Mervenin canimm onunda adete 3 gün kala 17 cikmiss

Isyan123 tebrik ederim oncelikle insallah bebisin seninledir :) bikac sey sormak istiyorum canim bu ilk ayin miydi klomende. Igne oldun mu. Olduktan sonra agrin oldumu kasiginda. Cok soru sordum ama kisaca anlatirmisin :)

inş canım..ben de sabah idrar testi yapacağım bakalım ne çıkacak sonuç sabahı iple çekiyorum
Canimm hadi inş sabah beklicemm seni bursa..ben sevindim sende sevinnn inss
Isyan123 tebrik ederim oncelikle insallah bebisin seninledir :) bikac sey sormak istiyorum canim bu ilk ayin miydi klomende. Igne oldun mu. Olduktan sonra agrin oldumu kasiginda. Cok soru sordum ama kisaca anlatirmisin :)

Canim.klomenle ilk ayimdi..catlatma iğnesi falan vurulmadim..klasik agrim yumurtlama zanani oldu..o agri bitti göğüs yclarim acidi halada aciyorr..ve 2 gündür yine adet olacak gibi agrim var..yarin bilgisayarda tam detayli hepsini yazacagim canim..

tamam canım çok tşk ederim inş dualarınız bana yeter grşz yarın

Tamam canim sagol benim de ilk ayim bakalim nolcak :)

kızlar adet günüm bugün. soğan kürüne başladım 5. günüm ve akıntımı kesti yani geçen aylardaki gibi yoğun gelen akıntım şimdi gelmiyor azalma var çok memnun kaldım gerçekten en azından adetimi düzenleştirir de 36 gün beklemek inanılmazzzz

canim ya cok mutlu olduk gercekten.topigin ilk hamilesi sen olursun ins.yarin mi test yaptiracaksin tekrardan.

cok sewindim senin adina Rabbim tamamina erdirsn insallah

Allah kucağına almayı nasip etsin cnm. Bizlere de dua et.

Coknsaokun kizlar..Rabbim.sizlerede nasip etsin en yakin zamanda hayirlisi ile inş.... Ben herkesten dua istemiştim simdi dua etme sirasi bende... Allshim bebek isteyen hicbir karina aratmasin kimsenin kucagini bos birakmasin inss

cok saol zozitosumm bende yapiyim

Canim değerin 169 değil değerimmn 16.9 yani 17 normalmi bu deger

sende iyiki varsın canımmmm biliyorum kuzum 17 olduğunu değerin güzel canımmm hiç korkmaaa salı günü tekrar test ver ok ve yorma kendini sakınnnn ilk aylar cok önemli cok gezme

Coknsaokun kizlar..Rabbim.sizlerede nasip etsin en yakin zamanda hayirlisi ile inş.... Ben herkesten dua istemiştim simdi dua etme sirasi bende... Allshim bebek isteyen hicbir karina aratmasin kimsenin kucagini bos birakmasin inss

amiiiiiiiiiiiiiinn kuzumm dua et bizler içinnn hamişin duası kabul olurmuşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…