Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım kendimi umutlandırmak hiç istemiyorum yaa ( progestanım yüksekti ama ona takılmamak gerekiyomuş yüksek olup gebelik olmayanda var olanda cok amaa..birde benim göğüs ucu ğrım vardı ya sanırım bu ayın 27 si yada 26 sında başlamıştı öyle hatırlıyorum sanki ağrımm etrafa yayıldı yani belirgin alt kısımlardad aağrı hissediyorum artık bu güzel bi gelişmeee ama vücudum bana oyun oynayabilir yinede umutlanmak istemiyorum canımmm sen idrar testini ne zmaan yapmıştın canım kacncı günündü hatırlıyor musun.bugün ateşimi ölçtüm düşmedi 36.7 adet günümü bekliyorum canımmm bir şey düşünmek istemiyorum aslında ama olmuyor son günler

isyancımm kan testinin sonucunu nezaman alıcaksın benim bugün 31.günüm geçen adetimde 26 günümde olmuştum 03.02.2014 tarihinde nezaman yapmalıyım test:2:

canım bence vakit gelmiş test yaptırmann...ben 25. günümde öğrendimm...normal döngüm 27-28 dir benim...

canım bilmiyorumm yaa sanırım korkuyorummmm :18::18:

canım ben 22. günde idrar testşi yaptığımda full negatifti hiç çizgi yoktuç...
dün 25. günümdü..
biliorsun benim en büyük belirtim göğüs ucu acısı oldu..
birde canım 24. günümde yani c.tesi fena şekilde kasık ve bel ağrısı çektimn koptu belim koptu...
ondan bir gün önce akşamda bildiğin gibi pembe akıntı gelmişti 1 kere sanırım benim cuma cumartesi rahime yerleşti gibi geliyor..o pembe akıntıda ondan geldi sanırım

Femiraycım doktorlar alışmış hemen ya aşılama yada tüp bebek yapıyorlar hiç bir sıkıntın olmamasına ragmen

dediğine katılıyorum şimdiye kadar 2 doktora gittim biri aşılama diğeri rahim filmi istedi bende yaptırmadım bu seferki doktorumu herkesden duydum iyi olduğunu herkes söylüyordu dedim bi gideyim gerçekten iyi bir doktorum war artık ona güveniyorum bide artık sanal ortamda yada nette araştırıp kendinde bilgi sahibi olabiliyorsun oy üzden sıkıntı oyk çok şükür bu doktorla yola devam ama eğer sonuç vermezse bi daha doktora gitmiycem gibi gözüküyo

cnımm senin pembe akıntın bence yerleşme kanamasıydı cok şükür progesteronun yüksek inş bebişin sıkı skı tutunacak.bende adet olucakmışım gibi ağrılar başladı gelecek benimkiler bugün benim 25. günüm daha 4 gün var adetimee hayırlısını versin Rabbimm kan testimde 10 gün olmuştu ya çıkardı gibime geliyor hele bi gelsin gitsinler de sğan kürüne başlıcam inş vesile olur

hadi ya bende bi umut dedim belki olabilir kasıklarım ağrıyınca hayırlısı gerçi de benim çarşamba bitti cumadan ağdrımaya başladı neyse artık
uzayan akıntın geldimi birde kaçıncı günün bugün ?

canımmm ne diyorumm be okumuomusunnn ben perşembeden beri adet ağrısı çekiyorumm yani 1 hafta öncesinden heşe c.tesi kalktım ğeçete koydum gelirse falan pantolonuma geçmesin diye..o denli adet olcak gibiydimm halada olcak gibiyimmmm

Allah hayırlısını versin canım dualarımız seninle inş. Rabbim hayırlısını verir test yaptırabilirsen yaptır hem senin için daha iyi olur için bi nebzede olsa rahat eder.

yaptırcam canımm..

hadi ya bende bi umut dedim belki olabilir kasıklarım ağrıyınca hayırlısı gerçi de benim çarşamba bitti cumadan ağdrımaya başladı neyse artık

Canım bak benim 31 günüm ve hala kasıklarımda ağrım ve akıntım var klomen çok ağrı yapıyor:2:

sus yaa sussssss adet ağrımm yoktu normaldi de ümitlendirme beniii sonra sonu hüsran oluyooo bana yine hüsran bana yine hasret varrrr

maşallah diyelim yine de canım Allah kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…