Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canımmmmmm inş yerleşme kanamasıdır dualarım seninlee inşşşşşşşşşşş kırmızılar hiç gelmez 9 ay boyunca canım benimmm ayrıca adet ağrısını kafana takma cbkü coğunun gebelikle adet ağrısı aynı oluyormuş ama sen sakın yorma kendini tmmı bol bol dinlenmeye calış cok gezmee

gezmefen daha yeni geldim canim..göğüs.ucu acim ffalan ggeçti gibi kuzum.umudum yok..dualarin.için çok TSK ederim..sen naptin bbebeğim bugun

gezmefen daha yeni geldim canim..göğüs.ucu acim ffalan ggeçti gibi kuzum.umudum yok..dualarin.için çok TSK ederim..sen naptin bbebeğim bugun

napim kuzum bizde evi temizledik kocilşle sonra alışverişe gittik akşam ivedike gidecektik ama ful doluymuş geri döndük evde film acıp izledik işteeeeee gün bittii kafama takıldı bnm ilk yumurtlamaya göre adetim gelcekse yarın adet günümm bi ulaşamadım net bi bilgiyee yaaa ayın 7 si gelsede akla kara belli olsaa

Aman takmiyorum canim gelsinde hemen soğan suyu yapcam..umudum yok benim göğüslerinin acisida durunca iyice kestim.umudu.......kiz yarin bat olabilir o zaman senin ama son yumurtlamadan sonrakimi sayiliyor acaba..yakinda kadim dogumcu olcaz ayin 5 ve 7 sine kalirsak belli olcak

Son düzenleme:

kız işte bilmiyom yaa bileydik iyiydi her halükarda ayın 7 sini beklemek en mantıklısı..evet bende adet olayım hemen başlıcam soğan kğrğe arkasınada hemen bir incir kürü haayırlısı bakalımmm kuşummmm

Ohh ne güzel.kovanda yardim e tmis temizliğe sende vsrmi agri sizi...gigus uclarin nasıl

Ohh ne güzel.kovanda yardim e tmis temizliğe sende vsrmi agri sizi...gigus uclarin nasıl

her haftasonu eşimle yapıyoz canım temizliği.o önden makine tutar bende silerimm ben göğüsler hala fenaaa ama progestandan onu cok iyi anladımmm ucu ilk defa acıyo cünküü

her haftasonu eşimle yapıyoz canım temizliği.o önden makine tutar bende silerimm ben göğüsler hala fenaaa ama progestandan onu cok iyi anladımmm ucu ilk defa acıyo cünküü

Anaaa ne guzelmiss kizzz eşini tebrik ediyorum kiz belki geç dollenmedir..prigestandan yükselseben gibi erken bbaşlardi sekerim

Anaaa ne guzelmiss kizzz eşini tebrik ediyorum kiz belki geç dollenmedir..prigestandan yükselseben gibi erken bbaşlardi sekerim

yapar benimm aşkitommmm yaa benim ondan onun benden başka kimi var ki burdaa bendende titizdir bazen bana kızar bu niye burda diyeee kız geç döllenme olamaz valla bi kac gündür bıraktık çalışmayıı 6 gün rahat olmuştur yani ilk günler sıkı tutunca geri hal mal kalmıyooo

Ayy sormaz bizde koyuverdikkk yoruldukk anacim yetti

Ayy sormaz bizde koyuverdikkk yoruldukk anacim yetti

yettide arttı bile vallaa adamın bile sesi cıkmıyoo kuzuuumm ben yavaştan yatayımm güzel haberler bekliyorum senden yorma kendini ok mi bence o kanama boşuna değil hemde nu zmanda inş miniğimizdir öpüyorum seni kuzum kib AEol

arkadaşlar bende bebek isteyen yeni üyeyim.4-5 aydır doktor kontrolundeyiz.testler tahliller.. ilk önce prolaktin hormonum yüksek çıktı 47.. dostinex kullandım, 20 ye düştü.sonra fsh 5,6 çıktı, klomen verdi doktorum.bi ay kullandım, hiç ilaçsız ilk gittiğim ayda 19 mm lik bi yumurtam vardı, klomenle 11-13-15 mm lik 3 yumurtam oldu, doktorum yeterli gelişmemiş dedi, iğne vermicem , bu ay pas geçilcek dedi,ve sonra beni aynı hastanede tüp bebek uzmanı olan başka bir doktora yönlendirdi, 2 gün sonra o doktora muayene oldum, 16 mm olmuş, yeterli diyip bana çatlatma iğnesi verdi. ama malesef sonuç olumsuz oldu, bu ara ben dostinexi de bırakmıştım. hemenbu yükselmiş prolaktin im. sonra adetimin 2 . günü gittiğimde kist oluşmuş dedi, doğum kontrol hapı verdi. aynı ayda bide rahim filmi istedi , rahim filmimde bi sorun çıkmadı çok şükür. eşiminde tüm testleri normal çıktı. rahim filminden sonra daha kolay hamile kalınıyor die okumuştum ama ben malesef doğum kontrol kullandım bu ay..bugun adetimin ikinci günü ve yine doktordaydık. kist filan yok herşey çok iyi dedi,bana letrasan diye bir ilaç verdi. reçete yazmadan , kendileri içerden veriyolar, ücretini onlara ödüyorsun.meme kanserinde kullanıldığını , ve östrojeni düşürüp fsh ı yükselttiğini , klomenle eş değer olduğunu söyledi .5 gün günde 2 tane kullanıcam ve haftaya c.tesi randevuya çağırdı.ama ben internetten araştırdım .bu ilaçla ilgili kadın doğumda kullanımıyla alakalı hiç bişey bulamadım.kafam çok karıştı... kullalnıp kullanmama konusunda çok kararsızım.güvenemiyorum..napsam acba..varmı bildiğiniz ?

çok uzun oldu, kusura bakmayın lütfennnn
,

mrb canım klomenle aynı ılacsa neden klomenı vermıyor bırde neden recete yazmıyor onlara oduyorsun parayı bunlar ban cok sacma geldi kusura bakmasınlarda. sen ozel hastaneyemı gıdıyorsun canım allah bılır tabıı kımsenın gunahını almayımda ben ozel hastnelere pek guvenmıyorum sırf bunun ıcın bı suru sıra beklememe ragmen devlet hastanesıne gıdıyorum ozel hast.lerde para almak ıcın fazladan gereksız testler yapıyorlar dıye duyorum ben guvenılır gelmıyor nedense. klomen bulunmayan bı ılac degılkı neden muadılı dıye baska bi ilaç yazıyo ve neden parayı kendı alıyo recete yazmıyo anlamadımm dagrusu

Canim.herşeyin hayirlisi kismet artik.. İyi geceler fistigimm
Tatlim bu ilaci hic ama hic duymadim..doktorunaguveniosan dvm et...

Çok mantikli ben yazmak istememistim ama çok doğru solemissin

Canim.herşeyin hayirlisi kismet artik.. İyi geceler fistigimm

Tatlim bu ilaci hic ama hic duymadim..doktorunaguveniosan dvm et...

ben ozel sağlık sigortalıyım,ve h.içide çalıştığım için bi nevi mecburen özele gidiyorum..gittiğim yerde bu konuda epey iyi bi yer ama malesef güvenemiosun işte. reçete yazmaması kafamı karıştırdı.ve neden klomen vermediği. kanser tedavisinde kullanılan bi ilaç olmasıda saçma geldi. kullanmak istemiyorum aslında ama sonra üzülürmüyüm diyede düşünüyorum. sadece 1 ay klomen kullandım diye başka bi ilaca geçmesi gereksiz geldi. c.tesiye doktoruma gidip açık açık konuşmayı düşünüyorum, ilacıda kullanmayayım .. off kafam karışık işte.. herşey bebiş için..allah isteyen herkese aratmadan nasip etsin inş.

Letroks meme kanseri tedavisinde kullanılan bir ilaçtır. klomenlede eşdeger degildir. etken maddeleri farklı

Kizlarrr sabah test yaptim.ikinci çizgi silikkk cikti...gittik kan verdimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…