Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Canım eğer doktora güvenemiyor san tahlil sonuçlarını alıp başka bi doktora git. Ben ilk defa duyuyorum o ilaci
Kizlarrr sabah test yaptim.ikinci çizgi silikkk cikti...gittik kan verdimmmm

kızlarrr değerimm 16,9 çıktı adetime henüz 3 gün varrr

Canım Süper hamilesin ay çok sevindim umut ışığı oldun bize

Kızlar ben dün doktora gitmedim. Gitmek istemedim eşim sabah uyandı hadi dedi gitmek istemiyorum bu ay öyle geçsin dedim. Yani bu ay klomen kullanmicam akışına birakacam. Ilıskıye de gün aşırı girmicez canımız istediğinde olacak bakalım ne olacak

kızlarrr değerimm 16,9 çıktı adetime henüz 3 gün varrr

kuzuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmm oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy hamişsinn hamişşş ohhh şükürler olsun Allahımmmmmm cok güzel bir değer maşallahh kuzummmm 2 güne bir tekrarla testini kuzummmm seviyorum senii bol bol dinlen dediğim gibi yat kuzummmm

canımsen bilirsin tabiki ama bence tedavini yarım bırakma cünkü bu 1 aylık bir tedavi süreci değil umudunu yitirme lütfennn bak bende hamiş değilimm ama tedavime devam edicem cünkü kac aydır boşa kürek sallıyorumhiç değilse böyle yumurtamın ne zaman catladığını biliyorumm...seni cok iyi anlıyorum bende bu ay dibe vurdummm ama yeniden ayağa kalktımm insanız umut hiç bitmiyor kii..şimdi adetimi bekliyorum soğan kürü içinn...inş bebişlerimiz bizi bekletmez cnımm benimm

inşallah canım benim hepimiz hayırlı haberler duyarız inşallah pek umutlu değilim ne yumurtam kaliteliydi ne eşim ilaca başlamıştı Allahtan ümit kesilmez tabi

dur bakalım canımm Rabbimin ol demesine bakar adet olmadığın sürece umut var demektir umutmaa inş kanaman gelmez ve hamiş olursunn güzel haberlerini bekliyoruz kuzummm

Ayýyy yanii hsmilemisin :) icime dogmustuu hamile kaldigin cook sevindim allah tamamina erdirsin

Canım eğer doktora güvenemiyor san tahlil sonuçlarını alıp başka bi doktora git. Ben ilk defa duyuyorum o ilaci

Canım Süper hamilesin ay çok sevindim umut ışığı oldun bize

inanmıyorummmmmmmmmm canım çooookk sevindimm yaaa hadi ihayırlı olsunn inşallahhh :))

Canlarimmm ben hala inanamiyorummm...değer baya düşük asma adet öncesi olunca da bilemiyorum.. Şali tekrar test vericem inş bebeğim tutunur bana çok heyecanliyim çok garibim anlatmak.mümkün değil bu duyguyu... Allah herkese yasatsin inss

Canım bu ay soğan Kuru yapacam ve biraz kafamı rahatlatacam olmazsa önümüzdeki ay kesin gidecem zaten bu ayla 6ay olacak zaten.. inşallah canım benim.

canıııııııııııımmmmmmmmmmmm tebrik ederim seni bitanemm maşallah..sen kafana takma değeri önemli olan 2 güne bir değerin artması..inş sağ salim kucağına alırsın bebişiniben de yarın test yapacağım adetim 2 gün geçti

Cnm çoktTSK ederimmm darisi basina ve basiniza olsun in...bende kesinlessin ole sevincem tam sanirim

canım değerin düşük değil bunu kafana asla takma değerin cok güzel hatta cünkü adetine daha 3 gün var kuzummm bu değer eğer adetinn 3 gün gectikten sonraki bir değer olsaydıı bir sorun var diyebilirdik ama şuan hiçbirsorun yok değerinde kimyasal yaşamış birisi olarak güven bana kzuumm 2 gün sonra tekrar test ver canım mutlaka ok gönlünü ferah tut cünkü değerin güzel canımm

kız bi idrar testi ypsana 2 gün gecmiş nasıl bekliyonnnn

kız bi idrar testi ypsana 2 gün gecmiş nasıl bekliyonnnn

kız sorma deli gibi attım kendimi dışarı bugün pazar günü eczane kapalı boşu boşuna onca yol gittim yarın yapacağım artıkmeraktan içim içimi yiyor var mı yok mu diye ama ben artık umudumu yitirdim sanki hiç gebe kalmayacakmışım gibi geliyor çok üzülüyorum dün akşam ağladım öle saatlerce çok yoruldum kısacası canım

canımm güzel haberlerini bekliyoruzzzzz inş hmişsindir :) benimde adet ağrısı gibi ağrılarım başladı ama ateşim düşmedi adetimi bekliyorumm yarın güzel haberler ver bize öpüyorum hepinizi AEOLun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…