Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

isyan hamilemisn cok sevindim kuzum :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım daha net kesin belli değil ama sanırım hamileyimmm :KK52::KK52:

sende iyiki varsın canımmmm :KK16: biliyorum kuzum 17 olduğunu değerin güzel canımmm hiç korkmaaa salı günü tekrar test ver ok ve yorma kendini sakınnnn ilk aylar cok önemli cok gezme:KK9::KK9::KK9:

canım bilmiyorum işte değere takıldı kafamm...inş bebişim benledirrr...
kız dün çok gezdim vallahi..
ama bugün iş yerinde hiç kalkmıcammm :KK9::KK9:

amiiiiiiiiiiiiiinn kuzumm dua et bizler içinnn hamişin duası kabul olurmuşş :KK16:

etmezmiyimm kuzumm aklım sizde artık :KK16::KK16:

hayirli haberlerini bekliyoruz ins.Kalbini ferah tut cnm sonucunuda yaz burdan bekliyoruz merakla tatlim

canımm benimmm çok saol...yazarım kuzum her gelişmeyi..

günaydınnn bebeğimm...kız dur anniş deme..
daha değerin katlanmasıı lazımmmmm :18::18:

Eki Görüntüle 1005078 Eki Görüntüle 1005079 Eki Görüntüle 1005080

kızlar buda idrarv testi...silik çizgimi gören el kaldırsınnn :KK3::KK3:

bennnn bennnnnnnnnnn :KK45: gördümmm :KK1: değeri güzel canımm bak sana şöyle anlatayım istersn...benim kimyasal gebelikte adetim 10 gün diye hatırlıyorum o zamn test yaptırdıüımda değerimm 20 lerdeydi..dediğim gibi bu değer 3 gün geçtikten sonra olsaydıı birşetyler düşünebilirdik ama 3 gün erken cok normal :KK16: inş değerin iki kat iki kat artar kuşummmm yarın test ver mutlakaa

bennnn bennnnnnnnnnn :KK45: gördümmm :KK1: değeri güzel canımm bak sana şöyle anlatayım istersn...benim kimyasal gebelikte adetim 10 gün diye hatırlıyorum o zamn test yaptırdıüımda değerimm 20 lerdeydi..dediğim gibi bu değer 3 gün geçtikten sonra olsaydıı birşetyler düşünebilirdik ama 3 gün erken cok normal :KK16: inş değerin iki kat iki kat artar kuşummmm yarın test ver mutlakaa

canımm inş canım inş..bende adet günüm geçsin öle vereyim diyorum canım kollarım delik deşik oldu yaa...
yani perşembe vereyim o sonuçlada doktora gideyim diyorummm

günaydın :)) isyan1234 çiçeği burnunda annecikkk bende silik ikici çizgini gördum ALLAHIN İZNİYLE ZAMANLA DAHA NETLEŞECEKTİRRR :))) BENIMDE BUGUN 24 GUNUM PROGSTREON KANI VERCEM BAKALIMM KAÇ ÇIKACAK ÖĞLEDEN SONRA BELLİ OLUR GALİBA :)) BATTA SON 4 GUN 7 MART BUYUK GÜN :) HİÇBİR BELİRTİM YOK

günaydın :)) isyan1234 çiçeği burnunda annecikkk bende silik ikici çizgini gördum ALLAHIN İZNİYLE ZAMANLA DAHA NETLEŞECEKTİRRR :))) BENIMDE BUGUN 24 GUNUM PROGSTREON KANI VERCEM BAKALIMM KAÇ ÇIKACAK ÖĞLEDEN SONRA BELLİ OLUR GALİBA :)) BATTA SON 4 GUN 7 MART BUYUK GÜN :) HİÇBİR BELİRTİM YOK

canım sakın hcg testi verme bak 21. günde versem benim negatif olcaktı biliosunuz...o yüzden sakın vermeyin...

günaydın taze annişş :KK16::KK16:

canımm şimdi aklıma geldi..
bende sen o 21. gün testindeki hcg ye güvenme hiçç...
bak bende 21. günde yaptırsam 0 çıkacakmış değer..
benim daha cuma falan rahme düşmüş...
yani 21. gün testleri yalnış canım..
mesela ben perşembe akşam idrar testi yapmıştım negatifti hatırlıosannn

Son düzenleme:
inş. Cnm senin kaçıncı denemen

merhaba canım ben bi kere denedim ama doktorumdan memnun değildim aşılama yapacaktı gitmedim arada 8 ay geçti tekrar çok iyi bi doktor buldum çok memnunum oda rahim filmi çekelim dedi sonra bi kere kullanıp tam tedavi olmadığım için klomen verdi bakalım klomenle çıktık yola eğer buda olmazsa mecbur rahim filmi çekicem inş. ikimiz içinde ii olur klomen kullandım ama acayip karnımda şişlik var kilo aldım bi anda bide 3 gündürlü kasıklarım ağrıyor neden acaba sende varmı öyle bişi

Canımmmmmmmmm yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hamişşşşsinnnnnnnnnnnnnnnn ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy cooookkk güzel bir haber canım nezaman kan testi sonucunu alıcaksınnnn bize umut oldun walllaaaa çokk sevindim canımmm:KK16::KK16::KK16::KK16::KK49::KK49::KK49::KK49::KK9::KK9::KK9:

canımmm inşş darısı başınnaaaa inşşş canımmm hepimiz duamda olucaksınızz artıkkkk :KK16::KK16:

İnş bitanemmm taze annecik kendim hamile kalsam bu kadar sevinmezdim kocamannn tebrik yolluyorum sana:KK16::KK16::KK16::nazar:

saoll bebeğimm test yapmadınmııı:44::44:

canım burada genelde daha ilk kullananlar var..hepimizin batıda yeni geliyor...
çatlatma iğnesi doktoruna ve yumurtlana bağlı..eğer yumurtaların iyi düzeyde ise doktor başlta vermiyor canım..bende kullanmadım iğne.

anladım canım ben bi kere kullandım klomen ama doktorumu beğenmedim aşılama istedi yaptırmadım 8 ay sonra başka bi doktora gittim çok memnunum klomen verdi bakalım bugün gidicem ne diyecek canım sen hamilesin dimi

canımmm inşş darısı başınnaaaa inşşş canımmm hepimiz duamda olucaksınızz artıkkkk :KK16::KK16:

saoll bebeğimm test yapmadınmııı:44::44:

isyancımm kan testinin sonucunu nezaman alıcaksın benim bugün 31.günüm geçen adetimde 26 günümde olmuştum 03.02.2014 tarihinde nezaman yapmalıyım test:2:

canımm yumurtn çatlayacak düzeye kendiliğinden çatlıyor doktor iğne vermiyor.ben bu ay kullandım vurulmdım mesel kendiliğinden çatladı yumurtam

inş. canım gerek kalmaz bide kasıklarımda 3 gündürlü ağrı var klomendenmi acaba yani yumurtalarımmı çatlıyo acaba ne bilim bugün gidicem yazarım size

canımm inş canım inş..bende adet günüm geçsin öle vereyim diyorum canım kollarım delik deşik oldu yaa...
yani perşembe vereyim o sonuçlada doktora gideyim diyorummm[/QUOTE

kuzummm bence test yaptırr yaa için rahatlar kan testi yapmasan bilee evde mutlaka idrar testi yap ve koyulaşıp koyulaşmadığını kontrol et camnımm ama bence en sağlıklısı kan testi derimm doktora gitsen zaten değerin düşük olduğu için 2 güne bir test isticek belli bir sayıya ulaşana kadar canımmm

anladım canım ben bi kere kullandım klomen ama doktorumu beğenmedim aşılama istedi yaptırmadım 8 ay sonra başka bi doktora gittim çok memnunum klomen verdi bakalım bugün gidicem ne diyecek canım sen hamilesin dimi

Femiraycım doktorlar alışmış hemen ya aşılama yada tüp bebek yapıyorlar hiç bir sıkıntın olmamasına ragmen

X