klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

valla kızzz oturuyommm birde bahcede gitmiyom bırde milleti gözeklıyom onlar kaynasıyolar dertlesiyolar artık arkadas olmuslar bende onları dinliyom burda cok guzel konusuyom ama yuzyuze böyle rahat olmam diye kımseyle konusmuyom dinliyom sadece:KK53::KK53:

bende öle birden muhabbete giremem zaten canımda sıkkın oluyor ya hep dr kapılarında :)
bazen de bi bakıyorum dır dır konuşuyorum iğneden ipliğe anlatıyorum :)

bende boyle evde cok kafama takıyom bir part time işmi bulsam oyalanmak ıcın stressiz bir iş
sana diyorum ama ben yapamıyorum stressiz duramıyom yaa alışkanlık oldu 3 tane igne az gelcek stresi yumoş buyumucek stresi
dun aksam basım agrıdı valla ilaç bulma stresi hepsi bir geldi üstümee
birde arastırıyom ılk aydan hamıle kalan bulamıyorum yaa :KK37: ignenin adını yazıyom yok kalan

valla canım hep boşa stres yapıyoruz nasip kısmet olur inşallah bizimkiler, gönlümüzü ferah tutalım
herkesin nasibi başkadır..

bende öle birden muhabbete giremem zaten canımda sıkkın oluyor ya hep dr kapılarında :)
bazen de bi bakıyorum dır dır konuşuyorum iğneden ipliğe anlatıyorum :)

valla canım hep boşa stres yapıyoruz nasip kısmet olur inşallah bizimkiler, gönlümüzü ferah tutalım
herkesin nasibi başkadır..
ya stres yapınca zatenn olma ihtimalıde basdan kayboluyor ama engelleyemıyorum kendimi yaaa oyuzden bu ayyy oluruna bırakcam ve oldu diyee takmıcamm belirti falanda aramıcamm zaten hedef tüp bebek benim hedefe kitlencemm o arada olursa seviniriz ne diyim böyle karar verdimm:KK52::KK52::KK52: sence kendimi kandıra bilirmiyim böyle:KK37:

sen cok soguk kanlı duruyosun daha öncede demiştim sana :18::18: birde bende panik atak var birden basımdan kaynar sular dökulup panikliyorum.dünya duruyor sanki :KK31::KK31:

slm hatunlar ben bu klomenden bi halt anlamadım
yumurtlamadım sanırım bugün 13. gün hala tık yok

slm hatunlar ben bu klomenden bi halt anlamadım
yumurtlamadım sanırım bugün 13. gün hala tık yok
sen ovulasyon testtiylemi bakıyon ben hiç denemedim ama 2 cizgi olursa yumurta catlıcak demek oluyomuss belkı daha o asamaya gelmedii:KK20:

sen ovulasyon testtiylemi bakıyon ben hiç denemedim ama 2 cizgi olursa yumurta catlıcak demek oluyomuss belkı daha o asamaya gelmedii:KK20:

cnm ovü testinde test çizgisi kont çizgisi kadar koyu olmalı pozitif için normaldegeçen ayda öyle koyu çıkmadı ama yumurtlamıştım 11.günde en koyuyu gördüm bu ay silik çıkıyor hep inş kist olmaz

cnm ovü testinde test çizgisi kont çizgisi kadar koyu olmalı pozitif için normaldegeçen ayda öyle koyu çıkmadı ama yumurtlamıştım 11.günde en koyuyu gördüm bu ay silik çıkıyor hep inş kist olmaz

insallah cıkmaz sen birde dr kontrolsuz kullandın ya bu ay klomenı bende tırstım ama her ay aynı gun catlamıyorkı benim ilk 18 gun catlattık ikincisindede 12 gun catlattık yanı yumoslar degişiyor aylara göre

insallah cıkmaz sen birde dr kontrolsuz kullandın ya bu ay klomenı bende tırstım ama her ay aynı gun catlamıyorkı benim ilk 18 gun catlattık ikincisindede 12 gun catlattık yanı yumoslar degişiyor aylara göre

inş geç olsun iyi olsun sonucu sana bişey sorucam cnm devlette aşılama için şart varmı

ya stres yapınca zatenn olma ihtimalıde basdan kayboluyor ama engelleyemıyorum kendimi yaaa oyuzden bu ayyy oluruna bırakcam ve oldu diyee takmıcamm belirti falanda aramıcamm zaten hedef tüp bebek benim hedefe kitlencemm o arada olursa seviniriz ne diyim böyle karar verdimm:KK52::KK52::KK52: sence kendimi kandıra bilirmiyim böyle:KK37:

sen cok soguk kanlı duruyosun daha öncede demiştim sana :18::18: birde bende panik atak var birden basımdan kaynar sular dökulup panikliyorum.dünya duruyor sanki :KK31::KK31:

bence benim o yumoşum da stresten büyümedi :)
aynen kafaya takmayalım cnm en kötüsüne hazırlayalım da biz kendimizi iyi olursa iki kat seviniriz :)
ben belli etmeden kendi içimde yaşıyorum dışarıya soğuk kanlı gibi görünüyorum :)
ama panik yapma herşeyin bi çaresi olur elbet allah başka dert vermesin biz en azından derdimizin dermanını arayabiliyoruz buna da şükür cnm panik olunca herşeyi yanlış yaparsın daha kötü olur

inş geç olsun iyi olsun sonucu sana bişey sorucam cnm devlette aşılama için şart varmı
yok canım şu yaptıgım testler var ya onları yapıyolar hsg cekıldınmı hiç resim evlilik cüzdanı falan kolay seyler istiyolar sen zk gelebilirsen yardımcı olurum ama git gel yapılıyor bıraz birde esinde testleri yenılıyor.

ne yaparsınız be bakıyorumda baya bi konuşmuşsunuz bende gittim uyudum geldim ve şimdi burdayım :KK3::KK3::KK3::KK3:

bence benim o yumoşum da stresten büyümedi :)

aynen kafaya takmayalım cnm en kötüsüne hazırlayalım da biz kendimizi iyi olursa iki kat seviniriz :)
ben belli etmeden kendi içimde yaşıyorum dışarıya soğuk kanlı gibi görünüyorum :)
ama panik yapma herşeyin bi çaresi olur elbet allah başka dert vermesin biz en azından derdimizin dermanını arayabiliyoruz buna da şükür cnm panik olunca herşeyi yanlış yaparsın daha kötü olur

tamam canım ben bosverdim drlar ne derse onu yapcam arastırmıcamda oluruna bırakcam tamam mı?aksini yaparsam kız bana
:KK57:

Son düzenleme:
yok canım şu yaptıgım testler var ya onları yapıyolar hsg cekıldınmı hiç resim evlilik cüzdanı falan kolay seyler istiyolar sen zk gelebilirsen yardımcı olurum ama git gel yapılıyor bıraz birde esinde testleri yenılıyor.

cnm ben inegöldeyim burdadevlette aşılama yokmuş bursaya gitmem gerek
klomen tedavisi yapılmalı filan diyorlar doğrumu
hsgçekilmedim hiç onudamı istiyolar

cnm ben inegöldeyim burdadevlette aşılama yokmuş bursaya gitmem gerek
klomen tedavisi yapılmalı filan diyorlar doğrumu
hsgçekilmedim hiç onudamı istiyolar
canım bence her hastanenin farklı oluyor hsg benim vardı zaman kaybımı engelledi.yoksa 1 aydada onun için beklicektim onun için sordum.

X