klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

çok güzel şansına iyi bir doktora denk gelmişsin bencede doktor çok önemli ve insanın psikoloisini çok etkiliyor benim geçen sene gittiğim doktorda sürekli olumsuz konuşuyordu ve beni çok oyaladı ama şimdiki doktorum çok tatlı bi bayan ve insanı o kadar motive ediyor ki mutlu dönüyorum doktordan

maşallah ne kadar güzel hem yaşın çok genç hem yeni evlisin yaşının genç olması çok büyük bi avantaj benim şimdiki aklım olsa 3 yıl beklemezdim şimdi çok pişman oluyorum

boşver canım ne pişmanlık duyuyorsun olan olmuş zamanı geri getiremeyiz ya boşveeeeeerrr gitsin gı de vardır bundada bir hayırr :80::80::80::80::80::80::80::79::79::79:

boşver canım ne pişmanlık duyuyorsun olan olmuş zamanı geri getiremeyiz ya boşveeeeeerrr gitsin gı de vardır bundada bir hayırr :80::80::80::80::80::80::80::79::79::79:

doğru söylüyorsun canım artık olan oldu ama yeni evlenen herkese söylüyorum bebek için beklemeyin diye kızlar birde hayıt otu tohumu ve soğan kürünü mutlaka tavsiye ediyorum benim hormonlarım özellikle hayıt sayesinde düzeldi

allaha çok şükür hormonlarım düzgün sıkıntılı olanlar kullansın inşallah bi faydalarını görürler

6Ay boyunca koldn igne vurulcm.klomen kullandgmı duyunca gebelik olusmadysa gelirsn bşka bi ilaç daha vermem gerek dedi.eger gebelik yokşa 6ay korunacgz

ay canım sıkma be canını allah büyüktür.geçmiş olsun bu arada inşallah hamişş kalırsın

kızlar selammmm, ben de bu yolda ilerliyorum..
26 yaşındayım, 2 yıllık evliyim. 10 aydır çocuk istiyoruz. İlk olarak yumurtalıklarımda küçük kistler gözüktü fakat kan testinde hormon değerlerim normal değerlerde çıktı. Doktorum herhangi bir problem olmadığını fakat çocuk istiyorsak adetlerimi düzenlemesi için matofin + progestan kullanmamı önerdi. Adetlerim progestan sayesinde düzene girdi diyebilirim.
Bu sırada eşime de tetkikler yapılmasının uygun olacağını düşündük ve Morfoloji %1 çıktı. Okuduklarımdan sonra biraz moralim de bozuldu diyebilirim. Fakat doktorum morfolojinin önemli olmadığını söyledi..
Fakat doğal yolla olmayınca yumurta takibi yapalım dedik. Yumurta takibinde yumurtalarımın yeteri kadar gelişmediğini öğrendik ve bir kez de klomen ile takip yaptık. Klomen ile yapılan takibimin 15. gününde 2 adet 19mm, 1 adet 17mm boyutunda yumurtam oluştu. Sonrasında çatlatma iğnesi ve 36 saat sonra ilişki önerdi doktorum. Fakat yine pozitif sonuç alamadık.
Sonrasında rahim filmi çektirdim ve rahim filminde bir problem olmadığını öğrendik. Ve son olarak da fostimon iğne ile yumurtalarımı geliştirerek takip yaptık. 1 adet yumurtam gelişti ve iğne ile çatlattık. Şimdi bekliyorum bakalm inşallah mutlu haberler veririm size :)

Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım bu ay benim de 1 yumurtam var..

umarım annesi gibi inatçı bir velettir :)))
öyledir canımm çokkk nazlı bu bebelerrr çooook
inşş canım hepimizin evinde o güzel bebiş sesleri olur
Destek de önemli tabi Rabbim onları da başımızdan eksik etmesin o zaman yük biran önce kalkar inşallahhhhh
AMİİİİİİİİİİN canım benimm inşş hepimiz bi gün yükümüzden kurtuluruz
siz nerde görev yapıyorsunuz tatlım?

izmir de bitanem

inşş bitanem o bitane yumurtan sana bebiş olarak döner hayırlısyla

canım herşeyin hayırlısı sen üzme kendini vardır bundada bir hayır inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…