klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Arkadaslar merhaba.size bir sey sormak istiyorum.biz hairlisiyla basliyacagiz tedaviye.doktorumum rahim filmi istedi,ondan sonra igne vericek,gobekten kendim vuracakmisim .Beni nasil bir se bekliyor hic bilmiyorum bilgisi olanla bana yardim edebbilirmisiniz.Tam olarak nedir,nasil oluyor.bu arada 6 defa klomen kullandim ise yaramadi.o yuzden klomen kullanmiyacagim .doktorda 6 defadan sonra fazlasini onermedi.

kızlaar
bugun zeynep kamile gittim ya bilen biliyor ama ben gene soylıyım asılama için rapor cıkartıyorum hedef tüp bebek
dosyam acıldı persembe gunu saat 2 de heyete cıkcakmıs bana gel dediler niye kii (sorumu sorcaklar) dua edin de heyetden onay cıksın dr adetine yetişir senin işler dedi heyette kabul ederse nisanda asılama gerci biliyorum kimsenin asılaması tutmamıs tuttu diyen duymadım ama dr heveslendirdi beni şimdi benim klomenle 1 tane yumos oluyor ya bu ignelerle daha cokk oluyomus yani sanssım daha yuksek ee spremler yıkanıyor yakın bir yere birakılıyor dısara tasma riskide yokk ne biliyim umutlandım galibaa oysaki direk tüp bebege kıtlenmiştim.asılamayıda o yollda köprü olarak göruyordum.umut fakirin ekmegi 10 kişide 1 kişinin tutuyor diyolar belki o 1 kişi olurum dimi dua edin kızlar.ilk hedef heyetin onaylaması

benim hersey yolunda giderse göbekden igneyle buyutup asılama yapcaklar ama benimde pek bilgim yok klomen kullandın ya çatlatma ignesi vuruldunmu?:26:

bebetomm nerdesinn yaaa bu dr beni heveslendirdi.
şimdi ben heveslensem bir dahaki ayy yani mayısda yıkılırmıyımkı gene korkuyom ama kalbimde kut kut kut kut

ben bugün iğne oldum canım...ince ve pek acıtmıyor zaten...ama yine de bir eczane ya da sağlık ocağına yaptırsan daha iyi olur...mesela ben kendime yapmayı göze alamazdım Bir de iğnenin hemen alındığı gibi yapılması lazım çünkü soğuk yerde tutuluyor sürekli..buna çok dikkat et

benim hersey yolunda giderse göbekden igneyle buyutup asılama yapcaklar ama benimde pek bilgim yok klomen kullandın ya çatlatma ignesi vuruldunmu?:26:

aşılamada şansın daha yüsek canım..inşallah bu ilk ve son olur senin için

arkadasın bahsettıgı ıgne bence yumos buyutme ıgnesi canım catlatma ignesi degil bence ya sen ya ben yanlıs anladık ama klomen içmicem demiş yani klomen yerıne yapılan buyutme ignesi gibi geldi bana

kadin doktorum klomen verdi ama catlatma ignesi ,hic oylebir sey vermedi.Ben de klinige gittim.esimin cok sukur hersey yolunda.benim yumurtlaliklarim calismiyor.O yuzden beni rahim filmine gonderdi,yumurtaliklara falan bakilacak,sebebi arastirilacak,o sonuc alip ,tekrar klinige gidicem,sonrada hersey baslamis olacak.iste ilk yontem olarak igne vericem gobekten kendiniz vuracaksiniz dedi,sonra iliski gunlerini falan soyluyorlar galiba,bir de ikinci bir yontem daha soyledi,amaliyat ortaminda rahime spermleri yerlestiriyorlar,asilamami oluyor o ? emin degilim :26: ben ikinci yontemi istedim aslinda, dokktor once bir ilkiyle baslayalim zaten olmazsa ikinci yontem o da olmazsa tup bebek zaten dedi.Ben simdi saskin bir durumdayim,biraz korku ve teedutleim var,bilen varmidir diye sormaya geldim :)

arkadasın bahsettıgı ıgne bence yumos buyutme ıgnesi canım catlatma ignesi degil bence ya sen ya ben yanlıs anladık ama klomen içmicem demiş yani klomen yerıne yapılan buyutme ignesi gibi geldi bana

hımmm olabilir canım...öyle bir iğne olduğunu bilmiyordum..hepimiz için bu ay son olur umarım...ama gönlümden yine de bi sonraki ay geçiyor kendim için..bu ay tutarsa aralık doğumlu olacak...nisanda tutarsa ocak...

yoosun,tam olarak bu surek nasil oluyor anlatabilirmisin bana.ne zaman ignegi vuruluyon,nasil oluyor,iliski gunleri falan soyleniyrmu.Ben almanyada yasiyorum.kadin bana korkullacak bir sey degil ,kendiniz halledebilirsiniz dedi,simdilik rahim filmine gidecegim icin sonuca gore tekrar konusup oyle basilyacagiz. o yuzden fazla derinlemesine konusmaadik

tabii canım ama hangi ayy dogucagını hesaplama canım o gelsinde ocak subat fark etmez de cunku aksi halde daha cok uzulursun.

evet catlatma ignesi degil,catlatma ignesi klomen ictikten sonra aliniyordu galiba?Bu tedavi de sadece igne vericek,onu kullanicam,bir nevi yumurtaliklari olgunlastirip catlatiyor.

eğer yumurta çatlatma iğnesi ise canım benim şöyle olmuştu:
Dr klomen verdi..reglin 5.gününden itibaren günde 2 tane içtim...bittikten sonra tekrar yumurta takibine çağırdı...11.günde yumurtam 26.9 büyüklüğündeydi ve yarın iğne yaptır dedi...ben de bugün iğne oldum..perşembe tekrar bakacak çatlayıp çatlamadığına...benim doktorum genelde iğneden 1-2 gün önce ve iğneden 36 saat sonra ilişkiyi yasaklıyordu..spermler daha kaliteli olsun diye...ama ben bu kez hergün deniyorum canım...

Alıntı zd86 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

evet catlatma ignesi degil,catlatma ignesi klomen ictikten sonra aliniyordu galiba?Bu tedavi de sadece igne vericek,onu kullanicam,bir nevi yumurtaliklari olgunlastirip catlatiyor.

arkadasım ben bıldıgım kadarının anlatayım sana;
  1. yumurta buyutme klomen vs ilaclarla yada göbekden igneyle
  2. catlatma ignesi yumos takıbı yapılcak yumos istenilen buyukluge gelince catlatılcak
  3. ilişki ya dr dedigi gunde ilişki olcak yada asılama yada tüp bebek artık hangi tedavideysen
yani doktor sana klomen kullandırdıgında yumos takıbı yapıp catlatma ignesi neden yaptırmadı yurt dısında farklımı oluyor.

masallah yumos da ne buyumus kızzz sende pco varmıydı canım merak ettim.:44:

Son düzenleme:
masallah yumos da ne buyumus kızzz sende pco varmıydı canım merak ettim.:44:

Yok canım...bizim tek sorunumuz yumurtlama gününde ilişki olmaması genelde o dönemlerde ya küs oluyorum ya da eşim nöbette oluyor bi türlü denk getiremedik
ama bu ay biraz ümitliyim

Canim kac tane doktor degistirdim bu yuzden biliyormusun.klomen kullandiktan sonra 12 .gun ultrasona cagirip,iliski gununu onerdiler. Bu kadar catlatma ignesinden hic bahsetmediler.en son doktoruma,ben artik klomen istemiyorum klinige gidicem dedim yok biz 1-2 defa daha deneyelim dedi.son gittigimde catlatma ignesinden bahsettimi hatirlamiyorum.zaten kadin doktorundan umudu kestim,cunku onlar pek yardimci olmuyorlar,o yuzden klinige gittim,simdilik hersey iyi gidiyor,hatta cauk oluyor.Bakalim insallah Bu doktorlar yardim edecekler bize.bu arada evet burada biraz farkli oluyor,hatta yasin genc diye bazen umursamiyorlar,gencsin olur deyip savusturuyorlar maaleseff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…