klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım sen şimdi test yapsan silik de olsa çıkar zaten .. iğneden 10-12 gün sonra kanda bakılıo.. senin 14 gün olmuş zaten adetn de gelmediyse belki silik de olsa çıkara idararda ???

doktorumu aradım hafta sonuna kadar bekleyelim dedi ....ona söylemesi kolay tabi ama idrar yaparsam şu an da çıkmaz zaten bu siteden okuduğum kadarı ile cuma gidip kan testi yaptıracam artık....

inşallah canım ya bekliyeceğiz bakalım hepimiz topluca hamile kalsak keşke

niye sakıncası olsun canım benim,askeri personel eşim..
aaaa ne tesadüffff canım beniki de aynıııııı
canım beklenmeyen bat 17 nisan ama pko olduğum için net tarih veremicem ki inşş gelmez de bana büyük süprüz olur şimdilik herngi bi tedavim yok ama sürekli kullandığım ilaçlarım var glifor corsapirin ve folik asit

inşş bebeğin sana sımsıkı tutunmuşur tatlım rabbim nasip etmiştir

kizlar smear kultur sonuclarimda temiz cikti.zeynep kamil de dosyam acildi persembe heyete cikcakmisim dua edin su rapor hemen ciksin yaa gitgel yaptim ama islerde hep yolunda gitti kizlaarr bu arada zeynep kamile rapor icin gitmek isteyenler bana herseyi sorabilir elimden geldigince yardimci olurum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…