klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

catlatma ignesinden sonra dr beni hic kont.etmemıstı igneyle %100 catlıyor demisti ama kont.olmadıgım için bisey diyemem gerci adetlerimide gununde oldum catlamayınca sarkıyomus onu biliyorum.

canım ya sen klomenin yanında dopik seylerde yemiştin yaa acaba onlarmı boyle yaptı seni bir dahakı ay sadece gunde 2 tane klomen kullansa gene olurmukı?

catlatma ignesinden sonra dr beni hic kont.etmemıstı igneyle %100 catlıyor demisti ama kont.olmadıgım için bisey diyemem gerci adetlerimide gununde oldum catlamayınca sarkıyomus onu biliyorum.

evde yalnız yaşanmaz yalnızlık Allaha mahsus..en yakın zamanda bebek sahibi olalım ve hayatımız neşelensin inşaallah...habire onunla uğraşsammmmmmm

canım ya sen klomenin yanında dopik seylerde yemiştin yaa acaba onlarmı boyle yaptı seni bir dahakı ay sadece gunde 2 tane klomen kullansa gene olurmukı?

yok cnm östrojen içeren ilaçlar bana tehlike yaratıyormuş..hani klomeni içerken kan sulandıırıcda verseymiş doktor bu sonuç olmayacaktı(Allah bilir)

canım ben burdayım benim işler bu aralar yoğun evde temizlik falan yapıyorum yaz temizliği ondan fazla giremedim ama çok şükür bitti az önce ve bende oturdum. ama inanır mısın kasıklarımda öyle bi sancı oluyo ki klomeni bıraktığımdan beri çok kötüyüm sürekli sancı giriyo bilmiyorum neden oluyo doktor bana 3,4 tane yumurtan var demişti çatlayıncada ağrısı falan oluyormuş ama benim sancım bitmedi gitti yarın doktora gideceğim

özledik ama seni yaaaa...cnm benimde düne kadar ağrıyordu sanki adet oldum olacam ama bu sabah geçti galiba..tabi yine git bi bakalım

benim bi arkadaş gerçi klomen falan kullanmadı normal yolla hamile kaldı.yumurtasının çatlayacağı dönemler ilişkide bulundu şimdi 3 buçuk aylık hamile ve halen kasık ağrısı çekiyor

arkadaş doktora bu şikayetle gittiğinde doktor normal demiş..bebek tutunuyor ve günden güne büyüdüğü için rahimi zorluyor bu da sancı yapar demiş

ya benim kafamada takılan şu normalde ben adet olurken hiç sancı çekmem hatırlamıyorum çektiğimi de ne bilim öyle bi ağrı ki ağlatıyo resmen beni

ay canım inşallah öyledir böylesine bu sancıyı boşuna çekmek istemem yani ve üstelik gögüslerim o kadar değişti ki etrafında tomur tomur şeyler oluşmaya başladı

Canım belki çatlamışda olabilir benim öyle oldu anlattım ya sürekli ben klomeni yanlış içtim diye yumurta büyümüş çatlamış bile benim hiç bilgim yoktu hastaneye gittiğimde Dr söyledi ama benim bir gün çok akıntım gelmişti bende buraya daha yeni üye olmuştum sizin yazdıklarınızı okudum çatlama belirtilerini ve ilişki önerilerini bende ne olur ne olmaz diye umutsuz da olsam ilişki olsun dedim :) sonra işte Dr onları söyledi üstünden 10 gün geçti dün yine akıntım vardı yalnız belim sürekli ağrıdı hala da ağrıyo ve göğüs uçlarım çok çıktı ilk defa böyle oldu dersem yeridir

ve bir de ağrı sürekli sağ tarafımda bazende sol tarafıma böyle bıçak saplanıyormuş gibi bi ağrı oluyo mesala bu sabah hissettim:26:

canım 5 gün var adetime nisan 6 işte ama ben adet zamanı sancı çekmem ve klomeni bıraktığımdan beri böyle ağrım var nerdeyse 2,5 hafta falan oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…