klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

selam kızlar ne yapıyorsunuz bakalım bu ay ara vermiştik bu klomenı içmemek ne kadar güzel bişeymiş :):KK9:

ay canım inşallah öyledir böylesine bu sancıyı boşuna çekmek istemem yani :KK50: ve üstelik gögüslerim o kadar değişti ki etrafında tomur tomur şeyler oluşmaya başladı

Nimet aynen benimde çok koyulaştı koyu renkleri büyüdü ve uçları çok çıktı ve yumurta çatladığı zamanlardı herhalde kasıklarıma çok ağrı giriyordu

ve bir de ağrı sürekli sağ tarafımda bazende sol tarafıma böyle bıçak saplanıyormuş gibi bi ağrı oluyo mesala bu sabah hissettim:26:

Nimet bizim ağrılar hep aynı yerde benim çok az sol tarafımda ağrı oldu hep sağ tarafımdaydı ağrı şimdi kasık ağrısı yok bel ağrısı var sadece

inşallah bunlar hayırlı birşeydir doktor bana adet olursan gel demişti ben şimdi adetimi beklemeip yarın gidecğim

nimet inşallah hamilesindir ama belirtilere çok takılma derim ben aşılama yaptırdığım ay herşey hissettim kasık sancısı hatta bele vuran cok umutlanmıştım ama olmadı hayırlısıyla gelsin artık canı ne zaman istiyosa ozaman gelsin keretanın

selam kızlar ne yapıyorsunuz bakalım bu ay ara vermiştik bu klomenı içmemek ne kadar güzel bişeymiş :):KK9:

ne guzel dimi ara vermek bu bahsedilen agrilari yasamamak :KK1: burdan deneyimlerime dayanarak soyluyorumki bu agrilar normal kizlar bu agrilar gecince ozelliklede gogus agrisi gectigi gun adet olunuyor deneyin sizde bu ay kendinizi ins.adet olmazsiniz ins.sizinki bebis agrisidir ama bebisde 4 haftadan once kendini belli etmez unutmayin

ya canım ben zaten çocuğu kafama takmıyorum da inşallah bu çektiğim ağrılar onun içindir. yoksa ben her klomen kullandığımda bu şekil ağrı mı çekeceğim hep yaaaaaaaaaaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: bazen ağrısından uyuyamıyorum bile

nimet inşallah hamilesindir ama belirtilere çok takılma derim ben aşılama yaptırdığım ay herşey hissettim kasık sancısı hatta bele vuran cok umutlanmıştım ama olmadı hayırlısıyla gelsin artık canı ne zaman istiyosa ozaman gelsin keretanın
hih soyle kizz diger arkdaslarida anlat bu belirtilere inananlarin nasil uzulduklerini de soyle benim ilk ayimi anlat zeynep ocakda kar yagiyordu bu belirtiler yuzunden kendimi hamile s anip 15 gun nasil kostum hastaneye sonra evde adet oldum da dunyam yikildi kimse yasamasin istiyom bu duyguyu o yuzden bu belirtilere guvenmesinler sende anlatti.

ya canım ben zaten çocuğu kafama takmıyorum da inşallah bu çektiğim ağrılar onun içindir. yoksa ben her klomen kullandığımda bu şekil ağrı mı çekeceğim hep yaaaaaaaaaaa:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: bazen ağrısından uyuyamıyorum bile

ah canim ben 8-9 ay cektim her klomen istigimde ayni seyleri yasadim ondan diyorum nasil yikildim anlatamam o zamanlar bir tek zeynep vardi yanimda o topladi beni

hayy maaşalllahh ne güzelde çoğaldık.telefon görüşmesi yapıyordum...bebetoommm sende uğramıyordun kıızzz...günde 1 defada olsa yazın buraya habersiz bırakmayınn

offf ulan oooooooofffffffffffffffffffffff offff offffff:KK25: desene daha çok çekilecek çilem var:KK43::KK43::KK43::KK43:

ne guzel dimi ara vermek bu bahsedilen agrilari yasamamak :KK1: burdan deneyimlerime dayanarak soyluyorumki bu agrilar normal kizlar bu agrilar gecince ozelliklede gogus agrisi gectigi gun adet olunuyor deneyin sizde bu ay kendinizi ins.adet olmazsiniz ins.sizinki bebis agrisidir ama bebisde 4 haftadan once kendini belli etmez unutmayin

böcüğüm kız sana katılıyorum ya hasta oldum halde midem bulanıyo kasıklarım ağrıyo ya o anda unutuyorum hasta olduğumu aha hamilelilk belirtisi diyorum o kadar kafayı yemişim :KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK37::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

X