klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

böcüğüm kız sana katılıyorum ya hasta oldum halde midem bulanıyo kasıklarım ağrıyo ya o anda unutuyorum hasta olduğumu aha hamilelilk belirtisi diyorum o kadar kafayı yemişim

evet cicegim bende de oldu bu ay basim bile donduki maglum 1 gun calistim yani eger bu ay hamile cikarsam sok olurum 1 gunluk calisma yani nokta atisi oda yumurtlamadan once ama kasik agrisi gogus agrisi birde bas donmem var

demekki sol kasıkların ağrıması klomendendir. çünkü bende bu ay klomen kullandım..benimde sol kasıklarım ve belim çok ağrıyor..akıntımda var...halen ağrılar devam ediyorr.

evet cicegim bende de oldu bu ay basim bile donduki maglum 1 gun calistim yani eger bu ay hamile cikarsam sok olurum 1 gunluk calisma yani nokta atisi oda yumurtlamadan once ama kasik agrisi gogus agrisi birde bas donmem var

biz çok çalıştık......canım insallah hamilesiiiiiinnnnnnn

inşallah inşallah öyledir doğruda söylüyorsun çok ama çok zor bi aşamadayız rabbim bu emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah gelsin artık hayırlısı ile şu bebişlerimizzz

deniz beni sinir etme çalışmalara dewam ne olur neolmaz lütfen kuzum yaaa ya benim eşim yapmazsa ben ona saldırırm ama ben saldırmadan o hallediyor zaten temizlendim gusülümü aldım dün almamla çalışmalara hemen başladık

inşallah olur bir süprayzzzzzz eşim benden çok istiyo sürekli arıyo nasılsın halsizliğin var mı falan dieee adam artık çocuk die ölecek

evet cnm.bacaktaki tıkanıklıktan dolayı direkt ciğere pıhtı atabiliyormuş buda aşırı tehlike yani canından olabiliyorsun.çok şükür iğneler etkisi gösteriyor

sen ankaradaydın değilmi.... canım hastalığına gelince hamd ediceksin RABBİM nimetine şükür edeceksin...şükür ettikçe dahada çoğalır hastalığın hamd edicez ALLAHN izni ile belalara sıkıntılara hastalıklara

Bu belirtileri takılıp da hamileyim diye uçmadım zaten havalara o zaman tam bir hayal kırıklığı olurdu bu belirtileri ne zaman aldanmayı bıraktın derseniz belirtilere aldanıp her ay hamilelik testi yapıp tek çizgi görüp bunalımlara girdikten sonra. artık aldanmıyorum belirtilere sadece söylemek istedim

ama tatil yapiyom ben bir dahaki ay asilirim soz kiz kocama bile soylemedim yanasmasin diye bosver bu ay boyle gecsin zaten 12 gun kaldi adetime

evet ankara cnm.tabiki şüküür.kahrında hoş lütfunda hoş diyebilmek marifet cnm.sen ankaranın hangi ilçesindeydin cnm

Kızlar bugün doğum günüm yarın da çatlatma iğnemi vurulacagım inşallah bu ay hediyem gelir ya

evet ankara cnm.tabiki şüküür.kahrında hoş lütfunda hoş diyebilmek marifet cnm.sen ankaranın hangi ilçesindeydin cnm

bu söylediğimi araştırabilirsin kendim değil hocALArdan duydum o yüzden ..ben ankarada değilim ama orda tedavi görüyorum şabanözündeyim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…