klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

evt artık cok sakın topik herkez terk etti.biliyodum böyle olcagını hep böyle oluyor zaten yumurtlarken gelir erkez

evet doğru diyosun vallahi canım ya kızlar benim adetime daha 1 hafta var ama göğüs uçlarım çok acıyo bide göğüslerim hafif hafif sızlıyo ya

slm kızlar nasılsınız??? size bi sorum olacaktı çatlatma iğnesi olmama rağmen yumurtalarımın çatlamama ihtimali var mı acaba çok merak ediyorum çünkü ağrım veya akıntım hiç olmadı...:18::18:

kızlar bir şey sorcam bilgisi olan cvplar mı?biliyorsun klomeni ilk defa kullandım ve bacağım şişti tedavi tam sürmedi.adetimin 11.günü tek yumurta ve boyutu12mm.doktor bu boyutta çatlatma iğnesi vuramayız ama siz yine bir hafta ilişkide bulunun dedi.tabi ben bu bi haftanın toplamda 3 gününü kullanabildim.düne kadar kasıklarımda ağrı vardı adet olacakmışım gibi ama bu sabah geçti sanki sancı yok..akıntımda sadece tuvalete gittiğimde peçeteye sürdüğümde oluyor baya.bat 11nisan.eğer bu ay hamile değlsem 6ay ara verilcek bacağımdan dolayı

canım ben geçen ay yumurtamın çatladığı anı bile hissetmiştim ama bu ay ne hissettim ağrım ne akıntım oldu ama doktor kontrolde gördü seninde muhtemelen çatlamıştır canım değerlendirdiyseniz olur inşallah Allah büyük

inşallah canım ya..pek bi beklentim yok ama Allah büyüktür.inşallah senin de bu ay olmuştur.senin yumurtanın boyutu neydi,çatlatma iğnesi vurulmuş muydun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…