klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ya kızlar size bişi danışcam.benim dün 2tane olgun 20mm 2 tane daha küçük 18mm lik yumoşum vardı.çatlatma iğnesi istememe rağmen vermedi.bende akıntı fln hiçbişi yok.kist fln olur die korkuyorum.yarın başka bi doktora mı gitsem kontrol ettirsem acaba??*

4 üz olmasın bebişler diye vermemıs olabılır.

kızlar iyi geceler bu akşam bir arkadaşın bebeği olmuştu...onu ziyarete gittik...moralim bozulup geldim insan yakından görünce çok üzülüyormuş bu ay olmasını çok istiyorummmm

kızlar iyi geceler bu akşam bir arkadaşın bebeği olmuştu...onu ziyarete gittik...moralim bozulup geldim insan yakından görünce çok üzülüyormuş bu ay olmasını çok istiyorummmm

üzülme canım bir gün de biz kucağımıza alacağız bebişlerimizi...insanlar bize ziyarete gelecek ve bu günleri gülerek anacağız :)) benim de eşimin arkadaşının kızını birlikte büyüttük o 3 yaşına girdi şimdi kadın yine hamile her an eee sende bişey yok mu diye soruyor gerine gerine ...diyorum senden sıra gelirse yapacam :))

inşallah olur cnm ya ....ben hamile görünce üzülüyorum bebek değilde .....geçen yıl çok samimi bir arkadaşla bebek planları yapıyorduk o ilk aydan hamile kaldı doğurdu kızını şimdi 4 aylık .....ben hala oldumu olmadımı beklemedeyim.

süper cvpmış caNIM

niş bizimde olacak cnm.moralini bozma.bu topicten sonra hamişler olarak bebişlerimizin gelişimlerini paylaşacağız inş.ben inanıyorum buna.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…