klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Insallah bu defa tutmstr cnm.adtlerin düzenli mi,bata çok az kalms.var mi bi belirti

adetlerim oldugunca duzgun klomen bile etkilemedi:) belirtim hic yok gecen ay bir suru sey olmustu kesin hamileyim diye bakiyordum megerse hep ignenin etkisiymis bu ayda hicbisi yok bilmiyorum artik..insallah hepimiz meleklerimize kavusuruz en kisa zamanda:)

Insallah cnm insallah

bebetom benide listeye alirmisin,27 yasindayim klomende 2.ayim catlatma ignesi ile birlikte bat 3 nisan.

burdayım canım burda ama kardeşimin odasına mineflo döşetiyorum ustalarla uğraşıyom ....hakkaten geri bir kardeşim var deseni düzel diye parke yerine mineflo istedi çıldrıttı beni ((

Aaa öyle deme kardeşe Allah taş eder : ) keşke benimde benden küçük kardeşim olsaydı

Aaa öyle deme kardeşe Allah taş eder : ) keşke benimde benden küçük kardeşim olsaydı

mrb kızlar bende bu ay klomen kullandım 6 adet yumurtam oluşmuş dün çatlatma iğnemi oldum bugunden itibarende ilişki önerdi doktorum etkili olsun diye preesed jel de kullanıyorum bu ay bakalım ne olacak ya 6 tane bebeğim olur yada fos

İnşallah olur tatlım da 6 sı da olursa Allah yardımcın olsun düşünemiyorum halini:)

Benimde 4 5 yumurta oldu ama doktor hepsi tutma ihtimali olmaz dedi biri tutarsa ancak dedi. Monoton yazmışım monogon yazacaktim yumurta gelistirme iğne si

canım olsunda 6 tane olsun sorun değil 6sınada 6 bakıçı tutarım ama hiç ümidim yok olacakmış gibi gelmiyo bakalım kısmet

Allah'tan ümit kesilmez benim bu ay hiç ümidim yoktu ama Dr çok güzel şeyler söyledi bazen ümit yokken güzel haberler almak çok mutlu ediyor inşallah seninde öyle olur

gunaydınlar kızlar bende arkadaşın sonucunu merak ettim geldim ama henüz yzmamış sanırım.umarım olumlu sonuç alır.bende çok üzgünüm ya arkaşın 6 yumoşu var iğne vermiş doktoru benim 4 yumoşumu çok gördü neden böle yaptı ki yaa taktım kafaya:44: :44: :44:

Canim takma kafaya hc belli olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…