klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Zeyno bodrum nasıl biz bu sene tatil için Bodrum'u düşünüyoruz daha doğrusu ben Bodrum'u düşünüyorum ama kararsızım

canım bodrum belli yerleri var oraları tercih et...ne istediğine bağlı :))) yani sonuçta memleketim benim git derim pişman olmazsın.Aa dalgalı denizi sevmezsen Turgutreis e gitme derim :))) sakinlik istersen yalıçiftlik derim Bodrum merkez e yakındır da :)) sonracığıma çok kalabalık olsun debdebeli ve pahalı olsun dersen gündoğan taraflarını tercih et derim :))) benim favorim ise gümüşlüktür biraz pahalıdır ama çok severim hele tavşan adasına bayılırsın denizin içinde yürüyerek gidilmesi çok hoşuma gidiyor :))) ama yalıçiftliğin denizi de çok güzeldir :))) ayyy ne çok konuştum :)) karar verirsen yardımcı olurum :)))

Ne kadar çok yer varmış yahu ben bi türkbükündeki otellere baktım kafam şimdi baya karıştı ama yazdığın yerleri tek tek araştırıcam

canım üzülme her şeyde bir hayır ara bizim ve onun için doğru bir saat var demek ki ....elimizden bir şey gelmiyor sadece yaradana sığınıyoruz ((

olsun uzulme bir dahaki ay tutar sen kendini uzme

Teşekkür ederim desteğiniz için kızlar. Ama artık üzülmemek elimde değil.kızımı çok özlüyorum ve artık bir kardeşi olsun, bu sefer kollarım dolsun istiyorum...
Nasip.... Allah hepimizin gönlündekini bir an önce versin inşallah.

hadi bakalım hayırlı haberlerini alalım inş cnm

gene asagıda bir suru kısı var ama herkez bir durgun bişey mi olcak acaba
kızlar 1 sayfayı ıncelediniz mi eksikleri dolduralım angaradan cok kısı varmıs bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…