klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Zeyno bodrum nasıl biz bu sene tatil için Bodrum'u düşünüyoruz daha doğrusu ben Bodrum'u düşünüyorum ama kararsızım

canım bodrum belli yerleri var oraları tercih et...ne istediğine bağlı :))) yani sonuçta memleketim benim git derim pişman olmazsın.Aa dalgalı denizi sevmezsen Turgutreis e gitme derim :))) sakinlik istersen yalıçiftlik derim Bodrum merkez e yakındır da :)) sonracığıma çok kalabalık olsun debdebeli ve pahalı olsun dersen gündoğan taraflarını tercih et derim :))) benim favorim ise gümüşlüktür biraz pahalıdır ama çok severim hele tavşan adasına bayılırsın denizin içinde yürüyerek gidilmesi çok hoşuma gidiyor :))) ama yalıçiftliğin denizi de çok güzeldir :))) ayyy ne çok konuştum :)) karar verirsen yardımcı olurum :)))

canım bodrum belli yerleri var oraları tercih et...ne istediğine bağlı :))) yani sonuçta memleketim benim git derim pişman olmazsın.Aa dalgalı denizi sevmezsen Turgutreis e gitme derim :))) sakinlik istersen yalıçiftlik derim Bodrum merkez e yakındır da :)) sonracığıma çok kalabalık olsun debdebeli ve pahalı olsun dersen gündoğan taraflarını tercih et derim :))) benim favorim ise gümüşlüktür biraz pahalıdır ama çok severim hele tavşan adasına bayılırsın denizin içinde yürüyerek gidilmesi çok hoşuma gidiyor :))) ama yalıçiftliğin denizi de çok güzeldir :))) ayyy ne çok konuştum :)) karar verirsen yardımcı olurum :)))

Ne kadar çok yer varmış yahu ben bi türkbükündeki otellere baktım kafam şimdi baya karıştı ama yazdığın yerleri tek tek araştırıcam

canım üzülme her şeyde bir hayır ara bizim ve onun için doğru bir saat var demek ki ....elimizden bir şey gelmiyor sadece yaradana sığınıyoruz :KK43:((

olsun uzulme bir dahaki ay tutar sen kendini uzme

Teşekkür ederim desteğiniz için kızlar. Ama artık üzülmemek elimde değil.:KK50:kızımı çok özlüyorum ve artık bir kardeşi olsun, bu sefer kollarım dolsun istiyorum...
Nasip.... Allah hepimizin gönlündekini bir an önce versin inşallah.

kızlar ben bugün hala adet olmadım gideyim bi kan testi yapayım dedim.devlette sabah yapıyolarmış ben de çalıştığım için bi tıp merkezine gittim.rd.muayene etti 6 yumoşun 4ü duruyo kist olmuş diğer ikisi çatlamış heralde.saat 2de kan testi verdim.2 saat sonra arayıp öğrenebilirsiniz dediler.aradım dr. yerinde yok.daha sonra aradım dr. çıkmış.sinir oldum yaaa.ben o 2 saati geçirmek için neler yaptım adamların umrun da değil.yarın sabaha kaldı anlayacağınız.üüüüffff ben nası beklicem nası sabahı edicem yaaaa
:KK43:(((( bugün 3. günüm bat geçti.nolur bana dua edin.sabah haberleri ilk sizinle paylaşıcam valla iyiyse de kötüyse de...

hadi bakalım hayırlı haberlerini alalım inş cnm :KK49::KK49:

gene asagıda bir suru kısı var ama herkez bir durgun bişey mi olcak acaba
kızlar 1 sayfayı ıncelediniz mi eksikleri dolduralım angaradan cok kısı varmıs bu arada

:KK16::KK16::KK16:merhaba anne adayları öncelikle kendimi tanıtayım...

23 yaşındayım

2 senelik evliyim

hiç hamile kalamadım

4 ay klomen 1 kere çatlatma iğnesi bu ayda aşılama oldum...malesef tutmadı....

hiç bir sorunumuz yok sadece klomen kullanmadığım zamanlarda yumurta tembelliği mevcut bende...

diğer bütün tahlilerim temiz çıktı....

Biliyorum bu konu altında çok topik açıldı lakin bi topiğimiz vardı orası bize uğurlu gelmedi kaç aydır kimse hamiş çıkmadı yeniden

temiz bir topiğe taşınalım dedik...bu yolda yürüyen bütün anne adaylarımızda tanışmak kaynaşmak fikir alışverişi yapmak istiyoruz

bu topiğimiz hayırlı uğurlu olsun RABBİM bütün isteyenlere sağlıklı hayırlı huyu suyu güzel yawrular nasip etsin...

bu yolda çok sabırlı olmalı ALLAHA tevekkül olmalı duanın çok rolü vardır...

haydi bismillah

bol hamişli :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:topiğimiz olsun inşallahhhhhh:KK16::KK16::KK16::KK16:
sıra
no

isim
katılıyor

tedavide kaçıncı deneme ?klomen+iğne+aşılama+tüp bebek
batınız
hamişlerimiz
1
özlem ahmet
serephone+cat.ignesi ilk ay
3 nisan
:KK31: