klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

sıbosum yarın ola hayrola ben bu defa kesın cıkıyorum hepınızı opuyorum 5 uyanmıstım sansa kımse de yok ama dayanamıyorum cok uykum var yarın hayırlı haberlerle beklıyorum sızı

Amin canim iyi geceler

Kimse yok galiba anam bu agrilar umutlandiriyor beni olmazki boyle arzuda yok uyudu herhalde elif nerdeki ? Herkez ditti yanliz kaldim ahh bende bunalim takiliyim bari

canim sen en dogrusunu yapiyorsun
anam bu da hamıle bence bu ay cok hamıs haberı alacaz gıbıme gelıyorrrr
yoook yaa degilim;( kan testi negatif cikti ya. ufff neden bu reglim bu kadar gecikiyor. kimsenin bu kadar gecikmiyor;((
canm ozge test yaptı galıba ama sonucu gormedım sankı ben galıba negatıftı:44::44:

negatif canim

Selam kızlar sormayın ya yemege anıden mısafır geldı... Sımdı pc alabıldım benı sormusun denızcım hayırdır...

kizz elif teyzisi baktida icerde yuvarlanmaya hazirlaniyor 5-8gun arasi yuvarlaniyomus
ozge ben cok hevesleniyorum su 15gun gecmesin cunku kirmizilar gelcekmis gibi gelmesin soyle
..

evet canaım yarından sonra yuvalanacak ınsallah sakın agır bır ıs yapma otur evde...

Kizz elif teyzisi baktida icerde yuvarlanmaya hazirlaniyor 5-8gun arasi yuvarlaniyomus
Ozge ben cok hevesleniyorum su 15gun gecmesin cunku kirmizilar gelcekmis gibi gelmesin soyle
..

bakk yaa kizim sen kasiniyorsun haaa.. daha dur simdiden ne kirmizisi yaaa...inss bu ay baska renklere bürüneceksinn.hepimiz cok sabirsiziz hem sizler hem kendimiz icin.

Selam kızlar sormayın ya yemege anıden mısafır geldı... Sımdı pc alabıldım benı sormusun denızcım hayırdır...

evet canaım yarından sonra yuvalanacak ınsallah sakın agır bır ıs yapma otur evde...
Agrin varmi dicektim de
Neyse kızlar kactım ben calısma gunu maalum ıyı geceler...
Byyyy
kizlar bende ciktim. cok uykum geldi. ii gecelerr

İyi gecelrrr

Sibel ve nimet bir yazi okudum sizinde okumanizi istiyorum ama cepden yaziyorum kopya yapistir yapamadim yarin hatirlatiinn bana

Ayy anam kasiklarim agriyor ama cok tuaf bir agri kiizz elif nerdesin sende ne var ne yok

Canım sanki içerden biri böyle sivri bişeyi hafif hafif batırıyor gibi bi ağrımı? Ayyy inş öyledirdebebiş tutunuyordur. Bak sakım bi iş falan yapma, çokta gezinme yatmaya çalış. Hadi kız inş bu ay elif de sen de hamiş kalcaksınız

Dün çok sancım oldu demiştim heralde. Tv bakarken uyuyakalmışım ya ben gelene kadar çok yazmayın ya! Sonra 1 saat geçmiş okuyorum

Günaydın arkadaşlar
Akşamdan beri kafamı kurcalıyan bişey var ben pkoluyum adetim genelde gecikiyo.. bu ay klomen çatlatma iğnesi ve progestan kullandım bunlar düzene sokarmı yoksa günüm yinemi geçicek.. Ona göre hayaller kuracamda hamilemiyim diye

benimde bugün bat günüm iki gündür vajinamda bi batma hissi var acaba kırmızılarmı gelicek yoksa bebişimmi yerleşiyo bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…