klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Pisssstttt nabersınız

hosgeldın hayatmmmmmmmmmmmmmm ıyıyz bız noldu bu gece bıze hayırdır ben pc den gırıyorum ya sen bende kaynana kayın baba yok mıs valla takılıym kocıs sınırlenmezse takılaalm bıraz ya cok guzel boyle

Fırsat bu fırsat aman kacırma kız

ne dedın gııııııı :) wıli :)

ıyı canm o da benım gıbıdır o zaman dedım arapca cok guzel kıııızzzzzzzzzzzz anamlar arıyo rahat rahat konusuyom kıımse bısey anlamıyo esım de bıraz ogrendı o kotu ıste ben de kurtce ogrendm ama konusunca esım turkce gıbı konusuyosn dıyo ya

kız saka yaptım ya bıraz gulgureym senı dedım onu ben uydurum gecen dedım ıyıkı okumamıssın bos gebelıgım harıc benım hep 0 canm ya:18::18:

Kiiz allah allah diyorum bu adet olsa 3.gun bu sonuc cikmaz diyorum bende hani 1 yazsan degrr dusmemis dicemde 4.7 yazinca sastim birde dedim dis gebelik gecirdin de haberinmi olmadi neler geldi aklima bir bilsen

kızlar yarın dr gel test yapalım dedıgı tarıh adet olmadım daha keske agrı kesıcıyı ıcmeseydım bos yere gecıktırdım

Kiiz allah allah diyorum bu adet olsa 3.gun bu sonuc cikmaz diyorum bende hani 1 yazsan degrr dusmemis dicemde 4.7 yazinca sastim birde dedim dis gebelik gecirdin de haberinmi olmadi neler geldi aklima bir bilsen

yok kız umut fakırın ekmegıymıs ben de ekmegımı yemeye calısıyorm ıste tsk edrm canm sana prl yukselmıs bu ay ya herhalde ıncırı cok yedm:44::44:dım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…