klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Günaydın arkadaşlar
Akşamdan beri kafamı kurcalıyan bişey var ben pkoluyum adetim genelde gecikiyo.. bu ay klomen çatlatma iğnesi ve progestan kullandım bunlar düzene sokarmı yoksa günüm yinemi geçicek.. Ona göre hayaller kuracamda hamilemiyim diye

Cnm bende pko lym.ilk defa klomen kullandgm ay günü günúne adt olmustm.ve adt olduguma hc bu kadar sevinmemstm ,günü gününe oldugu icn.bence gt kan ver

Gunaydinnnn kizlar nasilsiniz ya bisey soracam ya dun akintim fazlaydi ama hani fitil koyarsin eriyince akintiyla birlikte tortu qelir oyle bi akinti qeldi anlamadm sancimda cok fazla adet sancim kirmizilar gelicek ama acaba kist mi oldu ya adet olmadan ne bu sanci akinti adet olunca agridan geberecem belli oldu :KK31:

Gunaydinnnn kizlar nasilsiniz ya bisey soracam ya dun akintim fazlaydi ama hani fitil koyarsin eriyince akintiyla birlikte tortu qelir oyle bi akinti qeldi anlamadm sancimda cok fazla adet sancim kirmizilar gelicek ama acaba kist mi oldu ya adet olmadan ne bu sanci akinti adet olunca agridan geberecem belli oldu :KK31:

Gdip kan ver bence,yoksa böyle dngen bozulck.

Benimde çok ağrım var ama hala gelmedi kırmızılar

Hayatim hamis degilim biliyorum bu sanciyla hamis olma ihtimalim sifir olsaydi allah korusun duserdi kiwraniyom resmen bugun test gunum ama yapmicam kirmizlar qelmezse dr a gidecem kesin kist oldu bende dewamli oluyo olsak bi dert olmsak bi dert erkek olaydm keske :KK9:

Kocaman kırmızı bir çizgi...Cuma günü gelsede doktoruma gitsem kistmi nedir billi olsa

Cnm idrar testi pek güvenlr dgl biliyrz ama imkanlarin kısıtlı oldugu icin. . .sen dikkat et kendine inan sn birkac aydr söktrcyle adt oluyrdum ama klomen ayinda günü gününe oldum.ki ben ctlatma ıgnesi bile vurulmamstm

Cnm idrar testi pek güvenlr dgl biliyrz ama imkanlarin kısıtlı oldugu icin. . .sen dikkat et kendine inan sn birkac aydr söktrcyle adt oluyrdum ama klomen ayinda günü gününe oldum.ki ben ctlatma ıgnesi bile vurulmamstm

ultrasona girene kadar benim hiçbirşeyim netleşmiycek sanırım

merhaba günaydın arkadaşlar.. nasılsınız.. yenı uye sayılırım.. 9aydır bebek ıstıyoruz ama olmadı 24 nısanda ovitrelle iğnesi vuruldum 9 myıs bat ım.. ama hıc umudum yok adet olacakmışım gibi hissediyorum.. sanırım bu ayda olmıcak.. bu klomenı ılk kullanısım.. peki bilen tecrubelı arkadaslar bundan sonrakı aşama nasıl olacak bilen var mı.. eger gebelik oluşmassa

X