klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

hoşgeldin canım öncelikle hayırlı olsun tedavin inşallah bu ay olur eğer olmazsa klomen 6 aya kadar kullanılabiliyor 6 ay içinde olmaz ise aşılama yapılıyor genelde ama inşallah ona ihtiyaç kalmaz

Evet oyle bir Agri ustten temizlik yapiyom ondan bisey olmaz bence yormuyorum kendimi fazla :)
Dün çok sancım oldu demiştim heralde. Tv bakarken uyuyakalmışım ya ben gelene kadar çok yazmayın ya! Sonra 1 saat geçmiş okuyorum
Ayy canim benim sen iyi olda uyu
Eger yumurtan catladiysa 15-21gun arasi adet olmam lazim eger bebis varsa olmazsin zaten yani sen dr git hic bekleme bence
Kocaman kırmızı bir çizgi...Cuma günü gelsede doktoruma gitsem kistmi nedir billi olsa
Kistt olmaz cat.ignesi vurmussun iyi dusun iyi olsun

bugün iğneden sonraki 19. günüm cuma günü gidicem doktora...Evet doğru iğne çatlattığı için kist olmuyo unutmuşumtum bunu

bugün iğneden sonraki 19. günüm cuma günü gidicem doktora...Evet doğru iğne çatlattığı için kist olmuyo unutmuşumtum bunu

Bence sen hamilesin ve idrar testtinde cikmadi ama ben cat.ign.den sonra 21gun bile adet olani okudum birde serapbebekistiyo actigi konuyu okurmusun 1sayfada yazdiklarini sibelle nimetinde okumasini istedigim buydu bence okuyun aklinizda olsun

Bence sen hamilesin ve idrar testtinde cikmadi ama ben cat.ign.den sonra 21gun bile adet olani okudum birde serapbebekistiyo actigi konuyu okurmusun 1sayfada yazdiklarini sibelle nimetinde okumasini istedigim buydu bence okuyun aklinizda olsun

inşaalllaaah öyleyimdir... bakıyorum şimdi arkadaşım

benimle aynı hafta evlenen 2 arkadaş vardı. biri doğum yaptı geçen yaz. diğeri de şimdi hamileymiş. bu bebek meselesinden sonra insanları kıskanmaya başladım

benimle aynı hafta evlenen 2 arkadaş vardı. biri doğum yaptı geçen yaz. diğeri de şimdi hamileymiş. bu bebek meselesinden sonra insanları kıskanmaya başladım

Kaç senelik evleydin. Ben galiba yeniyim diye kendimi çok avutuyorum ama 11 aylık evli olmama rağmen benden sonra evlenenlerin hamile olduğunu öğrenince şok oluyorum keşke hiç 6 ay beklemeseydim diyorum

Bu zamana kadar hep kırmızı görmek için sabırsızlanırdım bir tek geçen ay istemedim şimdi tekrar tedaviye başlamak için sabırsızlanıyorum gece hiç kalmayan ben belki 5 kez kalmışımdır olmuş muyum olmamış mıyım ama maalesef yok gelen giden ne zaman gelicek 1 haftayı geçerse sabredemem o kadar ne düzensiz birşeydir ya

kız inşallah hamişsindir beeeeeeeeeee ayyyyyyy çok sevindim vallahi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…