klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

aynen oyle kendı basına ıs yapıyosn ıste sonnda yola geldın

hayatım ama yok emınım de agrı kesıcıden gecıktım yoksa dun olacaktım progestan bıtelı bır hafta oldu adet olsaydım da stres bıtseydı nımet kıs yarın kan testı yaptırsana 2 gun daha olmazsam bende yaptırayım :)

madem sustunuz ben decıkıym artk kocıs kızmadan ben gıdeym kızlar ıyı geceler optum

canm sen nıye beklıyon onu anlamadm yarn da olmasan sende yap artık olmaz mı

kız onun adetı benden 4 gun once yanı o benden 4 gun once yapacak :)) bende 2 gune adet olmazsam hamıle oldugumu dusunecem :)

ınsallah canm ya valla lıstede cok az hamıs var ya ıkı kısı daha eklense kalabalk gorunurbenım de dusundugm seye bak

kız sürecini yaz eklim
25 nisandi batim. ama 11 gecti. henuz belli olan bi tarih yok canim
yok annem niye kizayim. ben sana takiliyorum zaten. bizimki de kizar. hem kalabalik olucaz ugramaya firsatim da olmaz yani. kuzum sen esinle iyi ol. ben hak veriyorum ona.

Canim proattin cok yuksek degil bence onu takma bir dahaki ay yapta bakalim gebe kalmazsan

kalmaz mıyım dıyorsun canm belkı kalırım kız yumoslar surprız yapabılır doktor ondan korkuyorum dedı cok buyurse kıst olusur heralde kıstım azmıs gıbı:2::2:

ınsallah canm ya valla lıstede cok az hamıs var ya ıkı kısı daha eklense kalabalk gorunurbenım de dusundugm seye bak

hepımız kalırız ınsallah len bı hamıle kalayım butun topıge hamıleyım dıye bagıracam ant ıctım tup bebekdekı topıklere bıle :)))) kız ıstermısın sende hamıs ol oh bereketlı ay olur :)

25 nisandi batim. ama 11 gecti. henuz belli olan bi tarih yok canim

yok annem niye kizayim. ben sana takiliyorum zaten. bizimki de kizar. hem kalabalik olucaz ugramaya firsatim da olmaz yani. kuzum sen esinle iyi ol. ben hak veriyorum ona.

anam bu da hamıle bence bu ay cok hamıs haberı alacaz gıbıme gelıyorrrr

beraber bagıralım canm sesın kısılmaın koro seklınde daha guzel olur ıns canm bu cuce yumuslarla nasıl olur bılmıyrm ama belkı surprız yapıp beraber gelır bebısler cok severız demı kız onları valla severız

kalmaz mıyım dıyorsun canm belkı kalırım kız yumoslar surprız yapabılır doktor ondan korkuyorum dedı cok buyurse kıst olusur heralde kıstım azmıs gıbı:2::2:

Kiz kalamazsin demedim kalmazsan dedim allah seni hem daha 11.gun ben sana ne dedim 17.gun catlattik dedim

Kiz kalamazsin demedim kalmazsan dedim allah seni hem daha 11.gun ben sana ne dedim 17.gun catlattik dedim

canm benm ıhtımal var yanı dıyorsun bılıyoruum senın durumunu gorerk sakınlestım zaten onemlı degıl ama ya gercekten olmazsa da olmaz bu ay ne yapalım hayır hayır hayır ıstıyorum hayır ıstemekte ısrar edıyorum Ravbbım varis adının hurmetıne hepımmıze versın ınsallahhhhhhhhhhhhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…