klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Eve geldim çantayı bir açtım tam bir hüsran anahtar yok evde unutmuştum kapıda kaldım merdivenlere oturdum eşimin gelmesini bekliyorum ellerim yoruldu otomatiği açmaktan ((

yok kız olurum keske olmasam agrı kesıcıyle ertelendı :)))

Benimde klomenle 2. ayım bu ay iğnelere başlıcaz

kızlar Allah askına sız neden susuyorsnz hazır kımse yok sohbetın dıbıne verelım hadı konusun mesela benım yumoslar nolcak onu hıc konusmyalm baska ne ıstersenız konusalm:44::2::2::18:
Senin yumoslar buyucek kacinci gunundu bugun
Kiz cumada benimkine oldu sprem verirken birde devlet hastanesiya tv isine cok guldum du
hayırlısı olsun canm ne kadar kalacaktı tam olarak nereye gıtmıskı bızım buraysa sen de gel canm sana odamı verırım banyosu da var tv de
Kizzz sprem verirken diyooo senin koca testleri yapmadi galibaa

pahalı degıl mı bılmıyorum ama cok ıyı bı dr ama uzmanı daha ııyı olur

evt oyüzden malatyadayız şimdilik.bu arada sen yazları geliyorum demiştin di mi?belli mi olur hamiş oluruz da hasan beyin yanında karşılaşırız gelirsen haberim olsun.görüşürüz belki hemşom

allah kavustursun canımmm nasıl yapcan kocıssız

cnmsınız hepiniz ya :) seviyorum sizleri..
kociş dr a gitmişti ya.. sperm sayımı falan ürolojiye..benimkini aradım sordum nasılsın ne var ne yok diye.. bir tv bir koltuk bide ben varız ne istiosun demişti:) ona güldüm
vee burada ama ben hala kırgınım ona.. çatlatma iğneme kadar cezalı kalsın o:) kırmızı kartlı:)

evt oyüzden malatyadayız şimdilik.bu arada sen yazları geliyorum demiştin di mi?belli mi olur hamiş oluruz da hasan beyin yanında karşılaşırız gelirsen haberim olsun.görüşürüz belki hemşom

ayıpsn kız gelırsem bıze gel gorusurz beraber hastahaneye gıderız guzel olur :) neresınde oturuyon canım

hahahahahah :) ytak cezaası mı wercen kız

kızlar ben yavaştan kaçayım yarın da yogun bir gün olur sanırsam.kısmet inş bu ay hayırlı gelir sibelimi çizdiği bebişler gelir hepimize..hayırlısıyla..

Senin yumoslar buyucek kacinci gunundu bugun

Kiz cumada benimkine oldu sprem verirken birde devlet hastanesiya tv isine cok guldum du

Kizzz sprem verirken diyooo senin koca testleri yapmadi galibaa

hımmm sımdı anladm bırı kocam doguya goreve gıdecek demıstı sankı ben de oyle sandm benm bugun 11 oldu keyıflerı bılır canm ısterlerse oyle kalsınlar napım kafam almıyor artk sorunları... esım de yaptı canm onu da yazım mı

kızlar Allah askına sız neden susuyorsnz hazır kımse yok sohbetın dıbıne verelım hadı konusun mesela benım yumoslar nolcak onu hıc konusmyalm baska ne ıstersenız konusalm:44::2::2::18:

Erkeklerin sonuclari bilmiyorum canim
11.gun daha erkennn beee sende benim 17gun catlatilmisti bir keresinde derken bu ay da 17gun catlaktik yaa unutmusum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…