klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ben de bize beklerim walla.pınarbaşında çay içer bebişlerimizden konuşuruz :KK22: beklerim mutlaka.merkezdeyim ben.sen neresindensin?

cok saol canım benım ya cezaewının orda oturyor bızımkıler canım pınarbasına yakın bı alo de ben gelırım hemen :))) annemgılı de getırırım cay ıcerık elbıstan dılınde kıyma yaparık sen bıze gelırsın adanaya da yolun duserse beklerım mutlaka mısafırım olursunuz tayının felan cıkarsa hangı okuldasın

Erkeklerin sonuclari bilmiyorum canim
11.gun daha erkennn beee sende benim 17gun catlatilmisti bir keresinde derken bu ay da 17gun catlaktik yaa unutmusum :)

ee denız sonuclarıma bakmadın mı sende de sıra mı var yoksa korkutma benı barı benımkılerı degerlendır canm:KK53::KK53::KK53:

cok saol canım benım ya cezaewının orda oturyor bızımkıler canım pınarbasına yakın bı alo de ben gelırım hemen :))) annemgılı de getırırım cay ıcerık elbıstan dılınde kıyma yaparık sen bıze gelırsın adanaya da yolun duserse beklerım mutlaka mısafırım olursunuz tayının felan cıkarsa hangı okuldasın

canm pınar bası nere ben degeleym nolmussssssssssssss:KK14::KK14:

e 2 11.03 lh7.08 fsh 4.92 tsh 1.04 prolktn 21.09 bhcg 4.7

ee denız sonuclarıma bakmadın mı sende de sıra mı var yoksa korkutma benı barı benımkılerı degerlendır canm:KK53::KK53::KK53:
Baktim canim iyi sonuclarin da kiiz bunlari ne zaman yaptin sen bhcg 4.7 demissinde 5de gebe olunuyor simdi sen bunlari adetinin 3.gunumu yaptin bhcg kafami karistirdi

Baktim canim iyi sonuclarin da kiiz bunlari ne zaman yaptin sen bhcg 4.7 demissinde 5de gebe olunuyor simdi sen bunlari adetinin 3.gunumu yaptin bhcg kafami karistirdi

kız saka yaptım ya bıraz gulgureym senı dedım onu ben uydurum gecen dedım ıyıkı okumamıssın bos gebelıgım harıc benım hep 0 canm ya:KK9::KK9::18::18:

X