klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Hayırlı olur inşallah canım, ama doktorun yumurtaların çatlayıp çatlamadığını tekrar kontrol etmiyor mu? İnşallah gecikmenin nedeni kist değil, bebektir :)

yok cnm benim dr.kontrolsüz 3 ay kullan olmazsa gel demiştiçben 2. ay dayanamayıp başka bi dr.a gidip yumoşları kontrol ettirdim.o da çok büyüdüklerini görünce adetinin 2. günü gel tekrar bakalım demişti.adette bitürlü gelmedi işte...

bu arada 100. sayfaya ben ulaşmışımmm.bu kadar kısa sürede nasıl oldu bu kadar sayfa yaaaa ilginç.çok hızlıyız valla yetişemiyorum ben artık :) valla bunu kutlamak lazıımmmm :))))
sana ödül vermek lazım ama galiba en buyuk ödül geliyor

Canım klomenin yararı olduğu kadar zararları da var, kontrol edilerek alınması gerek.. Bence mümkünse Dr unu değiştir canım

Canım benim ya insallah hamileliktendir.igne olmusmuydn?hc belirti var mı peki

inşallah canım.onun için dua ediyorum.yo iğneye gerek duymadı çünkü bende çatlama filan normaldi her şey.biz acle edince bu edaviye başlamıştı dr.pek bi belirti var diyemicem.adetime 1 hafta kala adet sancısı gibi sancı oldu.her an bekliyodum oldum olucam diye.sonra bütün sancı bitti.adete 1-2 gün kala da sanki göz seğirmesi gibi kasıklarımda pıt pıt bişeyler attı akşama kadar devam etti ara ara.şimdi çok hafif bel ve kasık ağrısı var ama adet sancısı gibi değil.ne bileyim çok da ümitlenmek istemiyorum ama kistlerden dolayı.ama hiç de böyle olmamıştı şimdiye kadar.umut fakirin ekmeği napalım.. :) sabah öğrenicez bakalım gerçeği

Şabah ögrenir ögrenmez bizede haber ver lütfn.Allah cıkack bütn haberdn gönlünü razı eylesin

kızlar bısey sorcam hamilelikle ılgılı degilde sızın hıc basınız dondugunde etrafda pullar uctumu yaa anı hareket ettim basımda pullar ucustu

Canım klomenin yararı olduğu kadar zararları da var, kontrol edilerek alınması gerek.. Bence mümkünse Dr unu değiştir canım

evet ben de bunu çok düşündüm ama özele gidiyorum ben ve bu hast. Malatyada baya ün yapmış.dr.um da keza öyle.güvenmeli miyim bilmiyorum ama adam alanında çok iyi diyolar.bizim arkadaşlara aşılama dnedi ilk denemede tuttu.başarı oranı çok yüksek bi hastane.o yüzden çok kararsızım devam edip etmemkte.

ha bide şunu sorucam.sık idrara çıkmak ilk günlerde mi başlıyo acaba?son bir haftadır nerdeyse saat başı lavabodayım.sebebi ne olabilir acaba?

Slm kızlar buraya pek gidemiyorum ama kk yi açınca aklıma gelirse bakıyorum . Bu ay 3. Ayim klomende bu ay extradan monoton yaptırdım 7 tane sonra catlatma ignesi dün bugün yarın ilişki yarın protestan verdi rabbim inşallah bu ay sevindirir bizleri hayırlı sağlıklı sıhhatli evlatlar verir yaradan

inşallah yaaa hepimiz hayırlı haberlerle sevinelim.bu monoton neymiş ilk defa duydum.ne amaçla veriliyo?yumoşları geliştirmek için mi?

selam kızlar bende 5 klomen ovitrelleden sonra 1de aşılama yaptım hepsi hüsran oldu bu süreçler çok zor yaa insanı yıpratıyor birde şafak syıp reglin gelmesi üzücü neyse kızlar bana tüp bebek yolunu doktorum daha 4 aydan fazla oluyo önermişti şuan yolum ona çıkıyor çikolata kisti olan varmı içinizde

olsun neresi olursa burada hepimiz yoldaşız artık kaderdaşız .. canım bu arada evet spor çok iyi bende fitnes ve yüzme yapıyorum .ama bu 4 gündür yüzüyorum spor merkezindeçok rahatlıyorum inşallah bu ay tutar ..çünkü herşeyi harfi harfiyen uyguladık.rabbime sığınıyorum son söz onda inşallah hayırlısı olsun eli ayağı düzgün olsun ..

bak onu deniyim ben evde form cayları cok var içemiyomda onların bir zararı varmı acep
form çayları deyil tatlım sadece papatya çayı .bak mayıs ayıda geliyor çıkar onlar mayısta taze taze topla kurut demle demle iç yada şuan aktardan bulursun ancak

merhaba arkadaşlar ben size bir şey soracağım, klomen ve çatlatma iğnesinden sonra olan adetiniz çok yoğunmuydu .... sanırım kan kaybından gideceğim ((

merhaba arkadaşlar ben size bir şey soracağım, klomen ve çatlatma iğnesinden sonra olan adetiniz çok yoğunmuydu .... sanırım kan kaybından gideceğim ((

valla cnm ben sadece klomen kullandım çatlatma kullanmadım ama normaldi bende her zamanki gibi.oyüzden bişey diyemiycem.klomenin bi yan etkilerine bak istersen.baya bi yan etkisi var belki bu da vardır.

Merhaba kızlar. Geçmişi ara ara okudum. Umarım herkesiyidir.
Malesef ben iyi değilim. Kırmızıları gördüm ve çok kötüyüm
evet guzel olmus zeynep bu arada bugun bır hamiş haberi alabılırız tobeguk arkadasın gunu ins.mutlu haber verir.ve eksik yerleride arkadaslar söylesinde zeynep yazsıın dolsun liste
Sağol iyi temennin için tatlım... Ankara dayım ben.29 yaşındayım ve beklenmeyen adet tarihi (inşallah!) 24 nisan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…