klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

:KK16::KK16::KK16:merhaba anne adayları öncelikle kendimi tanıtayım...

23 yaşındayım

2 senelik evliyim

hiç hamile kalamadım

4 ay klomen 1 kere çatlatma iğnesi bu ayda aşılama oldum...malesef tutmadı....

hiç bir sorunumuz yok sadece klomen kullanmadığım zamanlarda yumurta tembelliği mevcut bende...

diğer bütün tahlilerim temiz çıktı....

Biliyorum bu konu altında çok topik açıldı lakin bi topiğimiz vardı orası bize uğurlu gelmedi kaç aydır kimse hamiş çıkmadı yeniden

temiz bir topiğe taşınalım dedik...bu yolda yürüyen bütün anne adaylarımızda tanışmak kaynaşmak fikir alışverişi yapmak istiyoruz

bu topiğimiz hayırlı uğurlu olsun RABBİM bütün isteyenlere sağlıklı hayırlı huyu suyu güzel yawrular nasip etsin...

bu yolda çok sabırlı olmalı ALLAHA tevekkül olmalı duanın çok rolü vardır...

haydi bismillah

bol hamişli :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:topiğimiz olsun inşallahhhhhh:KK16::KK16::KK16::KK16:
sıra
no

isim
katılıyor

tedavide kaçıncı deneme ?klomen+iğne+aşılama+tüp bebek
batınız
hamişlerimiz
1
zenderu
27
İstanbul
klomen 2.ay
26 mart
:KK31:
2
tobeguk
29
klomen+cat.ignesi+östrojen
29 mart
3
özlem ahmet
serephone+cat.ignesi ilk ay
3 nisan
4
nimet06
21
Adana
?
6 nisan

5
sykapusuz
klomen+2.ay
7 nisan
6
dewy
klomenle ilk ay
9 nisan
7
elifyeşiller
29
klomenle 2.ay
10 nisan
8
gamzeilhan
31
Ankara
3.ayın klomen cat.ignesi
11 nisan
9
muhammetömer
30
Ankara
klomenle ilk ay
11 nisan
10
zd86
27
İstanbul
2.cat.ignesi bu ay araverdi
12 nisan
11
yoosuun
İstanbul
?
12 nisan
12
hülyamesut
24
klomenle ilk ay
13 nisan
13
rain_ rain
klomen 2.ay
14 nisan
14
rewix
klomenle ilk ay
15nisan
15
yektanur
29
2.asılama
16 nisan
16
oceanshine
28
klomen ilk ay
16 nisan
17
akıgo
27
ilk kez gonal+cat.ignesi
16 nisan
18
muy_ay
25
klomen 2.ay
16 nisan
19
fatmaipek
32
Bursa
klomen ilk ay 2.bebek
16 nisan
20
A&S
bursa
6.denemeklomen ilk kez 2.bebek
17 nisan
21
sedasugur
23
kocaeli
ilk tedavi
17 nisan
22
leyem
klomen 2.ay
19 nisan
23
yunu
27
2.klomen denemesi
21 nisan
24
bebetommmm
23
Ankara
4 ay klomen+1 cat.ignesi+1 asılama
23 nisan
25
zeynobodrum
30
İstanbul
klomen+cat.ignesi ilk ay
25 nisan
26
faattmaaa
28
İstanbul
4 klomen+3 cat.ignesi bu ay asılama olucak
26 nisan
27
pembeli14
?
27 nisan
28
mysnowgrain
23
3 klomen+ 3 asılama
?
29
pixieess
klomen 2.ay
?
30
pkosun
2.deneme
?
31
feraye 48
2.catlatma ignesi
?
32
beyazkelebek
3.asılama
?
33
41 zeynep
3.asılama
?
34
zeynelim
21
?
?
35
hasretim
26
?
?
36
eşilam
?
?
37
betul11645
?
?
38
yagmur111
?
?

kızlar sizin bilgileriniz eksik sakıncası yoksa söylermısınız.

arkadaşlar çatlatma iğnesi 14. mu yoksa 15. gün mu vuruluyorduk ya kafama takıldı da

kızlar ben bugün hala adet olmadım gideyim bi kan testi yapayım dedim.devlette sabah yapıyolarmış ben de çalıştığım için bi tıp merkezine gittim.rd.muayene etti 6 yumoşun 4ü duruyo kist olmuş diğer ikisi çatlamış heralde.saat 2de kan testi verdim.2 saat sonra arayıp öğrenebilirsiniz dediler.aradım dr. yerinde yok.daha sonra aradım dr. çıkmış.sinir oldum yaaa.ben o 2 saati geçirmek için neler yaptım adamların umrun da değil.yarın sabaha kaldı anlayacağınız.üüüüffff ben nası beklicem nası sabahı edicem yaaaa
:KK43:(((( bugün 3. günüm bat geçti.nolur bana dua edin.sabah haberleri ilk sizinle paylaşıcam valla iyiyse de kötüyse de...

bu arada bişey daha paylaşıcam.samimi olduğum bi arkadaşım geçenlerde bizdeyken beni yan odaya çağırdı ve ded ki ben hamileyim.suratını görseniz nasıl düşük nasıl üzgün.2 yaşında bi kızı var zaten.istemiyomuş meğer.bu bebek nasıl olmuş biliyo musunuz?tam nokta atışı.1 ayda ovulasyona yakn sadece 1 kez ilişki ve tutmuş.kız nolur nolmaz diye bide ertesi gün hapı kullanmış olmasın diye.hapa rağmen tutmuş.hap da zarar verir diye aldırmaya karar verdi ve yanında sadece ben vardım kürtajda.o kadar üzüldüm ve aynı zamanda sinir oldum ki.millet nokta atışıyla tutturuyo ve sonunda istemediği için aldırıyo biz eşlerimizle birbirimizden soğuduk nerdeyse yine bişey yok.Allahım bizim gibi isteyenlere verse keşke...

kızlar ben bugün hala adet olmadım gideyim bi kan testi yapayım dedim.devlette sabah yapıyolarmış ben de çalıştığım için bi tıp merkezine gittim.rd.muayene etti 6 yumoşun 4ü duruyo kist olmuş diğer ikisi çatlamış heralde.saat 2de kan testi verdim.2 saat sonra arayıp öğrenebilirsiniz dediler.aradım dr. yerinde yok.daha sonra aradım dr. çıkmış.sinir oldum yaaa.ben o 2 saati geçirmek için neler yaptım adamların umrun da değil.yarın sabaha kaldı anlayacağınız.üüüüffff ben nası beklicem nası sabahı edicem yaaaa
:KK43:(((( bugün 3. günüm bat geçti.nolur bana dua edin.sabah haberleri ilk sizinle paylaşıcam valla iyiyse de kötüyse de...

Hadi hayırlısı cnm heycnlandm birdn.adtlern normalde düzenli mi

bu arada 100. sayfaya ben ulaşmışımmm.bu kadar kısa sürede nasıl oldu bu kadar sayfa yaaaa ilginç.çok hızlıyız valla yetişemiyorum ben artık :) valla bunu kutlamak lazıımmmm :))))

Hayırlı olur inşallah canım, ama doktorun yumurtaların çatlayıp çatlamadığını tekrar kontrol etmiyor mu? İnşallah gecikmenin nedeni kist değil, bebektir :)

Hadi hayırlısı cnm heycnlandm birdn.adtlern normalde düzenli mi

benim düzenlidir cnm hiç şaşmaz 28 gün.klomenle 2. ayım ilaçtan ı gecikti dicem ama geçen ay tam gününde oldum.hamilelik olmazsa kistlere bağlıycam zaten.bakalım hayırlısı.umarım 1. seçenektir...

Kızlar dün Dr yumurtanın çatladığını söyledi, düne kadar akıntı peçeteye silsen de geliyordu şimdi ise yok.. Sizde de böyle mi? Yoksa yine tutmayacak mı:KK43:

benim düzenlidir cnm hiç şaşmaz 28 gün.klomenle 2. ayım ilaçtan ı gecikti dicem ama geçen ay tam gününde oldum.hamilelik olmazsa kistlere bağlıycam zaten.bakalım hayırlısı.umarım 1. seçenektir...

Canım benim ya insallah hamileliktendir.igne olmusmuydn?hc belirti var mı peki

X