klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

masallah anlayıslıymıs bızımkı oldum olası sevmez nete takılmamı

Arkadaşlar ben yeni katıldım, nerden yazacağimi bilemedim ama 3 senelik evliyim, 9 aydir bebek istiyoruz bu ayda olmadı, doktor hsg cekelim dedi, ama korkuyorum, erzurum da şifa hastanesinde hsg çektirenler var mi? Spekulum dan korktum açikçası😞😞😞 tecrübelerinizi yazarsaniz sevinirim

saol canım kız senin bebiş olursa adını ne koycan düşündün mü hiç

dort yıl yettı canm dusunmemekızım olursa utanmasam zeynep koycam neva ve elif adını seviyorum oglum olursa da yusuf kesın Muhammed mustafa ahmet isimlerını sevıyorum ama yusufla elif kesin olanlar

dort yıl yettı canm dusunmemekızım olursa utanmasam zeynep koycam neva ve elif adını seviyorum oglum olursa da yusuf kesın Muhammed mustafa ahmet isimlerını sevıyorum ama yusufla elif kesin olanlar

Yusuf ve zeynep benimde sevdiğim isimler amma velakin yeğenimin ismi

Hımmm peki arzu beni boğacak ama ikiz Olursa şimal ve kuzey olabilir :)) çok hoşuma gitti tek olursa su

Anaaaaam vay başıma gelenleeeeerrr . Üüühhüüüüüü . Candarma , polis ismimi çaldılar ayolll . Ayyyy can kurtaran yok mu? Nasıl ortalığı yaygaraya veriyorum bak gör
Kıızzzz yeterki ikizin olsun. İsimler senin olsun canım lafı mı olur. İkimizde koyarız. Hatta karışmasın diye numara veririz şimal 1 , şimal 2 :))

güzel birbirine uyuyor neva ismide çok güzel benim görümcemin kızının ismi de neva

güzel birbirine uyuyor neva ismide çok güzel benim görümcemin kızının ismi de neva

bızım de komsu var onun kızı neva masallah yok boyle bı guzellık onun gıbı bı kızım olsa hep hava atarm sıze mavı ırı gozlu kumral

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…