klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bacım negatıfse pazartesıde gorecen yarında hıc degılse sımdı yap benı meraktan öldürme ama bence hamıssın sıbel demıstı dersın :)

İnnnnşşşaaaaalllaaaahhhh kız ben haber veririm bi şekilde sen merak etme pozitif çıksın yeterki...ama ben hamileymişim gibi hissetmiyorum hiç

İnnnnşşşaaaaalllaaaahhhh kız ben haber veririm bi şekilde sen merak etme pozitif çıksın yeterki...ama ben hamileymişim gibi hissetmiyorum hiç

sımdı hep nagatıf sonucu aldın ya o yuzden hıssetmıyosun canım mesela su an benım gıbı ama bende adet sancısı war :)

Deniz ben sana dün ne dedim yine hemen bulmuşsun kendine birşey o gideceğe yere gitmiştir takma kafana

yok canım sorun deil sabnada geçmiş olsun inşallah hayırlısı ile gelir artık şu bebek bu arada çok saol inşallah kurtulurum cancağzım

Şimdi kocam yok gebZede ben pendikteyim gelicek biraz sonra akşam kapanışa kadar birlikte çalışııcaz o yüzden kaçamak yapıp yazıcam :))

benımkıde ıstedıgı tv kanalına bakmak ıcın hadı kadınlar klubunde arkadaslarınla konusaana dıyor hemen bılgısayarı elıme werıyor bır suru arkadasım oldu dıyom sewınıyor :))) dır dır ımdan kurtuluyor ya işten gelınce dilin şişti mi dıyo :)))

ah canm benm su'yun mu su'nun mu oluyor bılemedım annesı senı merak etmez mıyız hepımız bırbırımızı merak edıyoruz yoksa burda ısımız olmazdı

Hımmm peki arzu beni boğacak ama ikiz Olursa şimal ve kuzey olabilir :)) çok hoşuma gitti tek olursa su

duş almak ne kadar güzel bişiymiş ya insanı kendie getiriyo uykum geldi şimdide neyse eeeeee anlatın bakim susmyın sakın konuşun

benim eşimde hemen pcden kalkıyo artık akşamları geç yazış diyo..Burda arkadaşım yok gibi bişey, oyüzden kafamı dağıttığımı düşündüğü için bişey demiyo gece bile girsem :)

Hımmm peki arzu beni boğacak ama ikiz Olursa şimal ve kuzey olabilir :)) çok hoşuma gitti tek olursa su

Benimde eşim ilk başlarda heray bi isim koyardı artık karışma diyorum seninki olmadı bende sıra :) annemin adı Emine kayınvalideminde Naime kızım olursa Mine koymak istiyorum ama ek bir isim daha bulmalıyım Mine pek anlamlı değil...Erkek olursada Ömer...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…