klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Seninki yine iyi bizimkinin bulduğu isimler beni deli ediyo...Babası benim nüfus cüzdanını ben çıkarıcam diyo oldduuu dedim doğurmıycam kalcak ozaman içimde diyorum :)

slm herkese
bu ay itibariyle benmde yerim klomen kullananların arasında
4 düşüğün arkasından zırt diye hamile kalan ben 7 8 aydır hamile kalamıyorum bana kalırsa prolaktın yüksek ama doktor sorun yok diyo (değer 29 cıktı )
şimdi adetimi beklıyorum bikaç güne kadar olurum
klomeni içmeye başlıycam catlatma iğnesi olucam aslında klomenden korkuyorum ama kist yapar diye bakalım

Kızlar size bugün yaşadığım bişeyi anlatayım . Son saat okulda görme engelliler konser verdi. Tüm okul bahçede tabi. Ana sınıfı öğretmeni geçen sene ocakta doğum yapmıştı. Kızı da pek şeker bişeydi. Tam bugün onu sormuştum. Konsere getirmiş babası minik zeynep i. Atladım tabi onu görünce. Kucağıma aldım . Nasıl güzel kokuyor. Sonra bizim 6. Sınıflardan kızlar doluştu etrafıma. Öğretmenim sizin kızınız mı. Çok tatlı falan dediler. Yok dedim. Çocuğu öpmekten parçalıyacaklar. Sonra annesine gittim dedim kız azıcık elimi süreyim şu prensese de bulaşsın diye:)) ayyyy nasıl tatlıydı. Hiç ayrılmak istemedim . Allah hepimize böyle sağlıklı güzel bebekler versin inş

kolay kolay kıst olmaz canım eger cok buyurse yumurtan olur tabı bunyeden bunyeye degısıyor ben 5 aydır kullanıyorum hıc kıst olmadı baslarken kıstım wardı erıdı bıle :)

Kız benimki de öyle diyor. Azcık saçını uzatırız dimi erkek olursa diyooo. Ben de oldu istersen bi de küpe takalım diyorum. Oluuuur diyor . Bizim kocalar entel anacım

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kız cocgu genelde guzel oluyor ya
bu da benım yegenım :) elanurum

Son düzenleyen: Moderatör:
kolay kolay kıst olmaz canım eger cok buyurse yumurtan olur tabı bunyeden bunyeye degısıyor ben 5 aydır kullanıyorum hıc kıst olmadı baslarken kıstım wardı erıdı bıle :)

benm zaten yumurtlaamada sorun yok ama bakalım ilk kez kullancam listeyi yapan arkadaş ekleyebilirmi beni :18:

Seninki yine iyi bizimkinin bulduğu isimler beni deli ediyo...Babası benim nüfus cüzdanını ben çıkarıcam diyo oldduuu dedim doğurmıycam kalcak ozaman içimde diyorum :)

Manda sütü içerim diye tehdit et , manda sütü içen 10 ayda doğuuruyormuş. Benim halam 10 ayda doğurmuş iki çoçuğunu da. Babam hep " manda sütü içti bu, doğuramadı " der

h g canm hayırlı olsun tedavı surecın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…