klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bacım negatıfse pazartesıde gorecen yarında hıc degılse sımdı yap benı meraktan öldürme ama bence hamıssın sıbel demıstı dersın :)

İnnnnşşşaaaaalllaaaahhhh kız ben haber veririm bi şekilde sen merak etme pozitif çıksın yeterki...ama ben hamileymişim gibi hissetmiyorum hiç

gecmiş olsun canım üzülme yeni ay yenı umutlar şimdi tedaviye baslayınca kalbin pırpır olucak

valla bir aparat taktılar bişeyler yaptılar o aparatı bana smear kulturdede takmıslardı gene acımıstı biraz yapancı cisimlere hassasım galıba

korkma oldu bitti işde o yazıyı asılamadan 1 2dk sonra yazdım cep tlf girmiştim de :KK9: bende puregon kullandım göbekden cat.ignemde ovitelli di oda göbekden bugun ilk asılama oldu öyleee

haber beklıyorum sendennnnn

sagol canım oldu bitti işde

şimdi girdım eve üstümü degistirdim falan yattım bilg.karnımın ustune aldım yazıyom...

sabah 8:30 gittik tüp bebege sprem orda veriliyomus kadın önce amilatlar var dedi tamam dedik gittik kahvaltı falan yaptık zk bahcesinde sonra dönduk hemen adımızı söyledi eşim gitti işde sprem vermeye bir kadın geldi yanıma sizinde mi asılama dedi evet dedim biraz konustuk kadınlarla o sırada bir adam yanastı eczacıymıs eşi yukarda dogum yapmıs 8 aylıkmıs üzgün dert yandı bir yandanda hormonlu yemegin sigara içmeyin falan ögut veriyor sınır oldum ben senle bu konuları konusmak zorundamıyım dimi ama dr degilsinki neyse kıbarlıgı bozmadan kacmaya calısıyorum :KK1: adam yaklas yaklas dıyor anlatıyor eşim görcek diyede korkuyorum adam da kotu nıyeti yok bellı üzgün sıkılmıs dert yancak adam arıyor neyse....bizim iş 10 10:30 gibi bitti 11:30 gibi interliteye gittik 10 kişi falan vardı asılama olcak sırayla aldılar ee 2 tane yer var her hasta 20dk yatsa falan been ögleden sonraya kaldım 38 saat gıbı oldu ama ögleden sonra tenha oldugundan asılamadan sonra 40 dk yattım beni unuttular asılama bitti bacak bacak ustune atıp yan döndum artık 40 dk mıkındanmaya basladım ses falan cıkardım dr geldı sen kacta oldun dedi sonra oo 40 dk olmus kalkabilirsin dedi yani ses cıkarmasam 2 saat yatcaktımda bacaklarım agrıdı trafik falan anca geldık eve eşim işe gitti bende yatıyom.eşimde sınır ettı beni hiç bu kadar huysuz görmemıstım.
gelelim duygularıma valla heyacan yok hatta canım sıkkın cok olumsuz insan oldugum için galiba altta ıslaklık hissediyorum sankı hepsi dısarı cıkmıs gibi yani .......anladınız siz beniiii :KK43:

Deniz ben sana dün ne dedim yine hemen bulmuşsun kendine birşey o gideceğe yere gitmiştir takma kafana

bu arada nimet cok gecmiş olsun insallah yakın zamanda kurtulursun...

kızlar bugun bana iyi dileklerini ileten benim cvp vermeyı unuttuklarım falan varsa kusura bakmayın lutfen tekrar hepinize coook tesekkur ederım gösterdıgınız ilgiden dolayı belkı uyuyabilirm hani acık bu ama yazmıyor demeyınn nimet kızz ben bazen cepden gırıyom ya cepde int.acık olunca kk daymısım gibi oluyor altta gözukuyorum bugun oyle olmus ama aslında olmuyorum sen görmussun burdayım sanmıssın galıba onu diyimde yanlıs anlama....

yok canım sorun deil sabnada geçmiş olsun inşallah hayırlısı ile gelir artık şu bebek:emir_bebek::emir_bebek: bu arada çok saol inşallah kurtulurum cancağzım:KK16::KK16::KK16:

Şimdi kocam yok gebZede ben pendikteyim gelicek biraz sonra akşam kapanışa kadar birlikte çalışııcaz o yüzden kaçamak yapıp yazıcam :))

benımkıde ıstedıgı tv kanalına bakmak ıcın hadı kadınlar klubunde arkadaslarınla konusaana dıyor hemen bılgısayarı elıme werıyor bır suru arkadasım oldu dıyom sewınıyor :))) dır dır ımdan kurtuluyor ya işten gelınce dilin şişti mi dıyo :)))

ah canm benm su'yun mu su'nun mu oluyor bılemedım annesı senı merak etmez mıyız hepımız bırbırımızı merak edıyoruz yoksa burda ısımız olmazdı

Hımmm peki arzu beni boğacak ama ikiz Olursa şimal ve kuzey olabilir :)) çok hoşuma gitti tek olursa su

duş almak ne kadar güzel bişiymiş ya insanı kendie getiriyo :KK1::KK1:uykum geldi şimdide neyse eeeeee anlatın bakim susmyın sakın konuşun :KK20::KK20:

benımkıde ıstedıgı tv kanalına bakmak ıcın hadı kadınlar klubunde arkadaslarınla konusaana dıyor hemen bılgısayarı elıme werıyor bır suru arkadasım oldu dıyom sewınıyor :))) dır dır ımdan kurtuluyor ya işten gelınce dilin şişti mi dıyo :)))

benim eşimde hemen pcden kalkıyo artık akşamları geç yazış diyo..Burda arkadaşım yok gibi bişey, oyüzden kafamı dağıttığımı düşündüğü için bişey demiyo gece bile girsem :)

Hımmm peki arzu beni boğacak ama ikiz Olursa şimal ve kuzey olabilir :)) çok hoşuma gitti tek olursa su

Benimde eşim ilk başlarda heray bi isim koyardı artık karışma diyorum seninki olmadı bende sıra :) annemin adı Emine kayınvalideminde Naime kızım olursa Mine koymak istiyorum ama ek bir isim daha bulmalıyım Mine pek anlamlı değil...Erkek olursada Ömer...

X