klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kendı adımı koysam komık olcak dıye dusunuyrm yoksa koyardm canm yusuf da vazgeclmezm

Benim yengem zeynep koymayı çok istiyodu koymadı şimdi koyarsam gıcık hemen benden etkilendi der.. Kızımın adını Ayşe mine istiyorum ama oda kızının ismi asla koymam :)

ay arzu cıdden korkuttun benı ustu okumamsm bısey oldu sandım Allah iyilgnı versın kız

Bi forumda okudum ilişkiden sonra sağa yatarsan erkek sola yatarsan kız oluyomuş...Benim bu ay olursa erkek olur sağda sadece vardı yumurtam :) Tabii Allah bilir..

ay arzu cıdden korkuttun benı ustu okumamsm bısey oldu sandım Allah iyilgnı versın kız

Acık ortamı hareketlendireyim dedim kız korkma.
Ben çamaşırları asıp geliyom kızlar. Valla çok yazmayın küserim. Okuyamıyorum kaçırıyorum bazılarını. Sonra fransız kalınca geri dönüp arıyorum yazılanları

canım dedıgın hastahaneyı bılememde fılmden hıc korkma alet hıc acıtmıyorkı sadece ılacı sıkınca hafıf agrıyor dayanılmıcak gıbı degıl 2 dk suruyor agrı zaten hıc korkma cok kolay

iyi harekt oldu canm valla haklısın ben de aynı duruma dusuyorm yacok kotu bı durm

Geçen gün bizimkide diyor ki üçüz olursa isim buldum ne dedim ilkbahar, yaz, sonbahar ne kadar anlamlı isim bulmuşsun dedim çok mu düşündün :))) birde diyor ki erkek olursa saçlarını uzatıcam kulağına da küpe takıp parka götürücem :))

kızım olursa koymayı düşündgüm isimler
BUGLEM: cennetı mujdeleyen melek
SİDELYA:CENNETTE OLAN BIR CICEK
HAZAL
EYLÜL
oglum olursa
ASİL
AYAZ
ALPEREN
dogmamıs cocgumun donu bu da :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…