klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

offfffffffffffff sonuçlar çıkmış ancak sistemde hata varmış göremiyorlarmışşşş....
pazartesiye kaldı. Allahım benim imtihanım mı bu da?

boyle sey mı olur sonucunu wermelerı lazım gıt acıl de yaptır bı test daha hemen al pazartesıye kadar bende bekleyemem :)

Sağlık olsun hayırlısı olsun...İnşallah pazartesiye hayırlı haberlerle dönerim evime ve size haber veririm...

kız daha pazartesı mı yaptıracam dıyon sac bas yolacam walla gıt bı hassas hamılelık testı al yap bana da haber wer :KK1: :KK1: :KK1: canım su oldu burda catlatacan benı :)

ben adet olduğuma göreYarın Dr a i gitmeliyim
simdi ne diyck film ve aşılama mi korkuyorum artikk hemde cokk
gecmiş olsun canım üzülme yeni ay yenı umutlar şimdi tedaviye baslayınca kalbin pırpır olucak
cnm hayırlısı olsun tutsun inş... neden acıyoki.. nasıl yapılıyor ki...
valla bir aparat taktılar bişeyler yaptılar o aparatı bana smear kulturdede takmıslardı gene acımıstı biraz yapancı cisimlere hassasım galıba
ben de ilk aşılamamı yaptırıcam haftaya, çok mu acıyor gerçekten ?
ben puregon kullanıyorum şu an göbekten, onlarda acıyor :KK43: çatlatma iğnesi ne vurdular ?
O da göbekten mi yoksa kalçadan mı?

ay çok sordum galiba ama ilk aşılama denememiz olacak, korkuyorum :)
korkma oldu bitti işde o yazıyı asılamadan 1 2dk sonra yazdım cep tlf girmiştim de :KK9: bende puregon kullandım göbekden cat.ignemde ovitelli di oda göbekden bugun ilk asılama oldu öyleee
Hastanedym.beklyrm cok sıra var
haber beklıyorum sendennnnn
canm hayrlı olsn Allah yuzune baksın ıns canm benım pek gıremıym yat dınlen ıyıce dualarımız senınle
sagol canım oldu bitti işde
Slm kızlar , geçmişi okudum biraz valla. Ne çok yazmışsınız öyle.:KK1: hepsini okuyamadım ki. :KK1:zaten elektrik yok . Nete tlf kartından giriyorum. Bu da çin işkencesi gibi. Kaplumbağa hızında :KK1:
Elif Ve Deniz aşılamalarınız hayırlı olsun . İnş tutmuştur. Denizcim senin aşılama neden geç oldu canım. Merak ettim. Eve gidince bize de haber ver. Valla evde bol bol yatın bugün hiç kalkmayın kızlar. Bebişleriniz rahat rahat tutunsun:KK16:
Güldeniz sonucunu alır almaz bize de yaz .
Zeynep sen de doktora gitmişsin ne dedi dr?
Özge sonucu almadın mı daha????

şimdi girdım eve üstümü degistirdim falan yattım bilg.karnımın ustune aldım yazıyom...

sabah 8:30 gittik tüp bebege sprem orda veriliyomus kadın önce amilatlar var dedi tamam dedik gittik kahvaltı falan yaptık zk bahcesinde sonra dönduk hemen adımızı söyledi eşim gitti işde sprem vermeye bir kadın geldi yanıma sizinde mi asılama dedi evet dedim biraz konustuk kadınlarla o sırada bir adam yanastı eczacıymıs eşi yukarda dogum yapmıs 8 aylıkmıs üzgün dert yandı bir yandanda hormonlu yemegin sigara içmeyin falan ögut veriyor sınır oldum ben senle bu konuları konusmak zorundamıyım dimi ama dr degilsinki neyse kıbarlıgı bozmadan kacmaya calısıyorum :KK1: adam yaklas yaklas dıyor anlatıyor eşim görcek diyede korkuyorum adam da kotu nıyeti yok bellı üzgün sıkılmıs dert yancak adam arıyor neyse....bizim iş 10 10:30 gibi bitti 11:30 gibi interliteye gittik 10 kişi falan vardı asılama olcak sırayla aldılar ee 2 tane yer var her hasta 20dk yatsa falan been ögleden sonraya kaldım 38 saat gıbı oldu ama ögleden sonra tenha oldugundan asılamadan sonra 40 dk yattım beni unuttular asılama bitti bacak bacak ustune atıp yan döndum artık 40 dk mıkındanmaya basladım ses falan cıkardım dr geldı sen kacta oldun dedi sonra oo 40 dk olmus kalkabilirsin dedi yani ses cıkarmasam 2 saat yatcaktımda bacaklarım agrıdı trafik falan anca geldık eve eşim işe gitti bende yatıyom.eşimde sınır ettı beni hiç bu kadar huysuz görmemıstım.
gelelim duygularıma valla heyacan yok hatta canım sıkkın cok olumsuz insan oldugum için galiba altta ıslaklık hissediyorum sankı hepsi dısarı cıkmıs gibi yani .......anladınız siz beniiii :KK43:

gecmiş olsun canım üzülme yeni ay yenı umutlar şimdi tedaviye baslayınca kalbin pırpır olucak

valla bir aparat taktılar bişeyler yaptılar o aparatı bana smear kulturdede takmıslardı gene acımıstı biraz yapancı cisimlere hassasım galıba

korkma oldu bitti işde o yazıyı asılamadan 1 2dk sonra yazdım cep tlf girmiştim de :KK9: bende puregon kullandım göbekden cat.ignemde ovitelli di oda göbekden bugun ilk asılama oldu öyleee

şimdi girdım eve üstümü degistirdim falan yattım bilg.karnımın ustune aldım yazıyom...

sabah 8:30 gittik tüp bebege sprem orda veriliyomus kadın önce amilatlar var dedi tamam dedik gittik kahvaltı falan yaptık zk bahcesinde sonra dönduk hemen adımızı söyledi eşim gitti işde sprem vermeye bir kadın geldi yanıma sizinde mi asılama dedi evet dedim biraz konustuk kadınlarla o sırada bir adam yanastı eczacıymıs eşi yukarda dogum yapmıs 8 aylıkmıs üzgün dert yandı bir yandanda hormonlu yemegin sigara içmeyin falan ögut veriyor sınır oldum ben senle bu konuları konusmak zorundamıyım dimi ama dr degilsinki neyse kıbarlıgı bozmadan kacmaya calısıyorum :KK1: adam yaklas yaklas dıyor anlatıyor eşim görcek diyede korkuyorum adam da kotu nıyeti yok bellı üzgün sıkılmıs dert yancak adam arıyor neyse....bizim iş 10 10:30 gibi bitti 11:30 gibi interliteye gittik 10 kişi falan vardı asılama olcak sırayla aldılar ee 2 tane yer var her hasta 20dk yatsa falan been ögleden sonraya kaldım 38 saat gıbı oldu ama ögleden sonra tenha oldugundan asılamadan sonra 40 dk yattım beni unuttular asılama bitti bacak bacak ustune atıp yan döndum artık 40 dk mıkındanmaya basladım ses falan cıkardım dr geldı sen kacta oldun dedi sonra oo 40 dk olmus kalkabilirsin dedi yani ses cıkarmasam 2 saat yatcaktımda bacaklarım agrıdı trafik falan anca geldık eve eşim işe gitti bende yatıyom.eşimde sınır ettı beni hiç bu kadar huysuz görmemıstım.
gelelim duygularıma valla heyacan yok hatta canım sıkkın cok olumsuz insan oldugum için galiba altta ıslaklık hissediyorum sankı hepsi dısarı cıkmıs gibi yani .......anladınız siz beniiii :KK43:

canım geçmiş olsun çok şükür atlattın hayırlısıyla güzel haberi bekliycez şimdi hep beraber

neyazzzzzzzzzz kız nerdesin sen arkadaşım kaç kere yazdım cevap vermedin çok merak ettim seni napıyosun tedaviye başladın mı

kız daha pazartesı mı yaptıracam dıyon sac bas yolacam walla gıt bı hassas hamılelık testı al yap bana da haber wer :KK1: :KK1: :KK1: canım su oldu burda catlatacan benı :)

Yarın sabah yapıcam canım ilk idrarla... Ama ben her cuma akşamı kayınpederime gidiyorum ptesi sabahıda dönüyorum orda net yok biyerlerden girebilirsem yazıcam inşallah yoksa ptesi...

kız gıdecegı yere gıtmıstır zaten merak etme azcık da olsa ıcerıde mutlaka wardır anladın sen onu :))) bence hersey guzel olacak ben cok umutluyum senle bırlıkte bende sabırsızlıkla beklıcem hamıs olursan bende asılamayı dusunucem :))

Yarın sabah yapıcam canım ilk idrarla... Ama ben her cuma akşamı kayınpederime gidiyorum ptesi sabahıda dönüyorum orda net yok biyerlerden girebilirsem yazıcam inşallah yoksa ptesi...

yav bugun yap sacın uzunmu kız yolacam walla yolacam ek yaparım sacıma yolunca ıse yarasın anam warsa bugunde cıkar ay ben dayanamayıp hemen yapardım :)

yav bugun yap sacın uzunmu kız yolacam walla yolacam ek yaparım sacıma yolunca ıse yarasın anam warsa bugunde cıkar ay ben dayanamayıp hemen yapardım :)

yok canım çok uzun değil ek falan yapamazsın :) kendime ve görümcelerime söz verdim hemen yapmıycam diye sonra üzülüyorum ağlıyorum tek çizgiyi görünce

bu arada nimet cok gecmiş olsun insallah yakın zamanda kurtulursun...

kızlar bugun bana iyi dileklerini ileten benim cvp vermeyı unuttuklarım falan varsa kusura bakmayın lutfen tekrar hepinize coook tesekkur ederım gösterdıgınız ilgiden dolayı belkı uyuyabilirm hani acık bu ama yazmıyor demeyınn nimet kızz ben bazen cepden gırıyom ya cepde int.acık olunca kk daymısım gibi oluyor altta gözukuyorum bugun oyle olmus ama aslında olmuyorum sen görmussun burdayım sanmıssın galıba onu diyimde yanlıs anlama....

bencede kız ilgi beklıyorum ama ben senı merak edıyorum :) :)) adet olunca zaten bı kac gun gırmıcem kendımı yataga vuracam aglayacam aglayacam gunlerce yemekde yemıcem grewe gırecem :KK9: :KK9:

Aman kim merak etçek ki beni. 3 e kadar okuldayım. Sonra da burdayım işte . Biliyolar ne yapçağımı. Şaşırtmak lazım kızzz.
Aman kızz ne grevi be. Gel sana börek yaparım yeriz. :KK56: :KK1:

yok canım çok uzun değil ek falan yapamazsın :) kendime ve görümcelerime söz verdim hemen yapmıycam diye sonra üzülüyorum ağlıyorum tek çizgiyi görünce

bacım negatıfse pazartesıde gorecen yarında hıc degılse sımdı yap benı meraktan öldürme ama bence hamıssın sıbel demıstı dersın :)

Aman kim merak etçek ki beni. 3 e kadar okuldayım. Sonra da burdayım işte . Biliyolar ne yapçağımı. Şaşırtmak lazım kızzz.
Aman kızz ne grevi be. Gel sana börek yaparım yeriz. :KK56: :KK1:

kıs 3 gun boyunca aglayacam yemek yemıcem hıc konusmıcam kararlıyım :))) ama caktırma borek yemeye gelırım :KK19:

Ümidimizi yitirmek yok eninde sonunda olucak Allah'ın izniyle... Dr bana tek yumurtan olmuş dediğinde çok şükür dedim yumurta yapa biliyomuşum bu bile bir artı bizler için...Benim ilk klomen kullanışım üç ay deniycez dedi dr sonrasında bana rahim filmi ve eşime bakılcak.. Bende inanki rahim filminden çok korkuyorum ama bebek için mecbur çekicem onuda yeterki sonucunu alalım rahim filminde daha net çıkıyo bir sorunumuz varsa ona göre tedavimizi görüp inşallah bebeklerimizi kucağımıza alıcaz...sen hangi ildesin

cnm Samsun'da m.veumutlarim kirilio cnm.ben ucay kullandim.ve korkuyorum filmdn.ins oluur cnm ya bebislermz

X