klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar benim banyoya girmem lazım burda sular pek fazla yok varken ben gireyim oturduğum yerde terledim çünkü hemen banyo yapayım geliyorum tam

kızlaar ben geldımm albasması knusunda büyüklerı öldürecegını sanmam ama arkadasımın 39 gunluk bebegı bu yüzden öldü sebepsız bebek hastalıgı dıyorlar tıp da al basması dıcek haller yok tek basına bırakmıs uyutmus bı gıtmıs mosmor olmus ölmüş şimdi ıkıncısıne hamıle aman bebek konusunda dıkkat edın

Bu yaşıma geldim çok şükür hiç al basmadı. Bizde bebek 40 gün yalnız bırakılmaz odada lambası kapatılmaz uyusa bile...

Slm kızlar , geçmişi okudum biraz valla. Ne çok yazmışsınız öyle. hepsini okuyamadım ki. zaten elektrik yok . Nete tlf kartından giriyorum. Bu da çin işkencesi gibi. Kaplumbağa hızında
Elif Ve Deniz aşılamalarınız hayırlı olsun . İnş tutmuştur. Denizcim senin aşılama neden geç oldu canım. Merak ettim. Eve gidince bize de haber ver. Valla evde bol bol yatın bugün hiç kalkmayın kızlar. Bebişleriniz rahat rahat tutunsun
Güldeniz sonucunu alır almaz bize de yaz .
Zeynep sen de doktora gitmişsin ne dedi dr?
Özge sonucu almadın mı daha????

canm senn adın neydı kacıncı aydasın asılama dedın de 6. aydan sonra yapalım dıyolr bana oyle dedıler en azından

cnm adım dilek. 3. ay bitti.igne vurundum.ve dr geçen ay bundan sonra rahim filmi çekeriz demişti.. eşimi yönlerdi.oda gidecek... banada klomenin etkisi 6 ay demişti.. altı ay kullanacakmışım... off korkuyorumm

ne çok haber bekleniyor
yok kız ben almadım sonucu henüzz (

cnm adım dilek. 3. ay bitti.igne vurundum.ve dr geçen ay bundan sonra rahim filmi çekeriz demişti.. eşimi yönlerdi.oda gidecek... banada klomenin etkisi 6 ay demişti.. altı ay kullanacakmışım... off korkuyorumm

canım rahım fılmı korkulacak bısey degıl esının de ıkı dk lık ısı war onları hallet ıcın rahatlasın tedawın ona gore gelısır

lem kızlar ben yokken kımse benı merak etmıyor ask olsun hih inşallah hamısken karnınız cok şişer :))))

cnm korkuyorum tek destekcim eşim.sabahtan berri msjlar atıyor sakin ol aşkım diye.. sen güzel haberler ver inş ver ki tedavilerden de ümidi mi kesmiyeyim cnm

Ümidimizi yitirmek yok eninde sonunda olucak Allah'ın izniyle... Dr bana tek yumurtan olmuş dediğinde çok şükür dedim yumurta yapa biliyomuşum bu bile bir artı bizler için...Benim ilk klomen kullanışım üç ay deniycez dedi dr sonrasında bana rahim filmi ve eşime bakılcak.. Bende inanki rahim filminden çok korkuyorum ama bebek için mecbur çekicem onuda yeterki sonucunu alalım rahim filminde daha net çıkıyo bir sorunumuz varsa ona göre tedavimizi görüp inşallah bebeklerimizi kucağımıza alıcaz...sen hangi ildesin

offfffffffffffff sonuçlar çıkmış ancak sistemde hata varmış göremiyorlarmışşşş....
pazartesiye kaldı. Allahım benim imtihanım mı bu da?

Kız beni de merak eden yok neden ? Çünkü hep burdayız. Kız bi kaç gün ortadan mı kaybolsak ki ne bakalım bizi arıcaklarmı. :44:

bencede kız ilgi beklıyorum ama ben senı merak edıyorum :) :)) adet olunca zaten bı kac gun gırmıcem kendımı yataga vuracam aglayacam aglayacam gunlerce yemekde yemıcem grewe gırecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…