klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

asker eşisin lojmanda mı kalıyorsunuz?ben de asker kızıyım da merak ettim

kızlar bu elif nereye kayboldu ne karıstırıyor acaba :18:
Deniz sen hala burda misn canm git namaz kil secdeye kapan dua et Rabbim duysun sesini en icten dile bebisi canm sonra uyu dinlen icini ferah tut bu sefer olcak ins

güzel isim değil mi?bakalım şimdilik öyle düşünüyorum ama o zaman da kararım aynı kalır mı?tavi en başta allahım o günleri en kısa zamanda göstersin bize

açık söyliyim ben de ismimi pek sevmiyorum. benim 2 ismim var. diğerini insanlar daha çok beğeniyor. ben ikisini de beğenmiyorum
ben de senden farklı düşünüyorum bak bu konuda. su, toprak, ırmak, yağmur vss.. isimlerini oldum olası beğenirim. ama kızım olursa "feride, piraye," gibi isimler koymak istiyorum :))

İnnnnnnşallah canım zümrem...o güzel günleri hepimize nasip etsin Rabbim inşallah....
Canım sorma ağlamaktan canım çıktı. Bugün işyerindekiler arkadaşlar aradı çok kötüydüm ya gözlerim şiş şiş!(hiç kimse bilmiyo da durumu). denizim iyiki bebek değildi, gördün nasıl yıkılacağımı!
Bugün de yine rahime 4.2mm, normal dedi ama ben nereye bektıysam hep çok ince diye yazıyorbir iki ay daha bekleyeyim bakalım yoksa Dr değiştireceğim mecburen...
Canım bir de o gün çok destek oldun, tekrar Allah razı olsun senden kuzum
Ayzin karanlıktaki ışık demek canım. 4 yıllık karanlığımı aydınlatacak inş
İnnnnşallah canım

Sibeeeeel, adete ne kadar kaldı canım????

toprak,yağmur,ırmak,çınar bunları ben de seviyorum doğasal isimler.ama su çok kısa olduğundan mı bilmem hoş gelmiyor kulağıma.ben mesela ecenaz ismini de çok beğeniyorum.bitişik yazılanı ama

asker eşisin lojmanda mı kalıyorsunuz?ben de asker kızıyım da merak ettim

Yok canım ya sivildeyim ben. Dayanamazdım zaten. Bazı tipler oluyor sen de bilirsin , kocasının rütbelerini kendinde zannediyor. Karşısındakini ezmeye çalışıyor. Hiç gelemem öyle şeye. Zorunlu kalmadıkça lojmanda kalmam diye düşünüyorum. Hem eşime de yazık işte askeriye evde askeriye . Adam bi nefes alsın

Hayatm yorma kendini o kadar isler bi kac ay daha bekler bebis seni ozler sonra bak arada konus onunla bizi taniyodr demi arzu merak ettim sorsana bi

sandalyede oturmaktan belim ağrıdı.yatayım bari artık.yarın ve ctesi gelemem büyük ihtimalle.ctesi akşama misafirim var kalabalık baya.yarın akşam işten gelince hemen evi süpürücem kocamla.tatlılarımı yapıcam

herkese iyi geceler

6 gun war daha canım da benım dr um progestanı cok erken kullandırtmıs bana erken olurum gıbı ayrıca kuzum hıc üzülme dr unu bı degıstır bakım duzelecek hıc stres yapma

ben kızım olursa ısmını bıle hazırladım hazal eylül :)) ıkı ısımlı olacak allah nasıp ederse ınsallah

Valla bu aralar pek kayboluyor . Bu gece çalışma var desek o da olamaz ne yapıyor aceba
valla kayıp son gunlerde .....
Deniz sen hala burda misn canm git namaz kil secdeye kapan dua et Rabbim duysun sesini en icten dile bebisi canm sonra uyu dinlen icini ferah tut bu sefer olcak ins
bugun gunduz yaptım dedıklerını ama gecede okucam bıraz sımdı uyuyamam daha cok stres olurum o yuzden bıraz daha kalmak ıstıyom kaynanamıda aradım okusun yarın dıye onların her cuma olan kur an bugun olmus neyse sabah oda hastaneye gıtcekmıs 11 12 gıbı yetısırse okucak bide bu saat de arıyınca bısey oldu sanmıs korkmus

bır daha böyle seyler duymıyım kimseden burda bırbırımıze destek olmak için variz.kimseyi zorla tutmuyoz yani herkez memnun yardımsever olmakdan böyle düşünelim

Canıııımmm, hamileyken hiiiiç naz yapmayan, eşek gibi çalışan ve çoook acı tecrübeler yaşayan biri olarak diyorum ki:
Kendini yorma, yıpratma!!! Hiç kimse, hiçbir şey bu 9ay boyunca senden daha kıymetli, daha önemli değil canım. Kocan!! bile...
Hiç kimseye hiçbir şeye değmiyor İnan.....
6 gun war daha canım da benım dr um progestanı cok erken kullandırtmıs bana erken olurum gıbı ayrıca kuzum hıc üzülme dr unu bı degıstır bakım duzelecek hıc stres yapma
Bence bunu sorun etme, yani zaten bebek tuttuysa regl olmayacaksın ki! bir de progesteron bir hormondur ve hormonlar yavaş çalışır. Hayırlı sonuçlanır bekleyişin inşallah...
Canım o gün desteğin için sana da teşekkür ederim

Allah kabul etsin canm benm senin de Elifin de sesini duysun rsbbim hayirli saglikli evlatlar versin insssssssaaaaaalllllaaaaaahhhh

oy kuzum lafımı olur sen üzülünce bızde üzüldük cok şükür ki yoluna gırdı bırbırımızden baska kımse bızı anlamıyor yerı gelıyor kocalarımız bıle anlamıyor

zd86,
zynn+,
_adenozin_,
tobeguk,
Sibeldogan,
_oceanshine_,
zenderu+
bunlar alttakiler
gidenlere iyi geceler
kızlar arzunun mercimegini dusunurken birden aklıma su söz geldi mercimegi fırına mı verdiniz derken bebişi kasdediyolarmıs bak jeton şimdi düştü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…