klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ya ben biliyodumda baska bısey sandım bakınca anladım yemene dikkat et canım hamilelikde protein eksikligi onemlıymıs canım
birde ilaclarda varmıs kullanıla bilen ama kucukken meme emdinmi sorsana anana merak ettim.emmeyen cocuklarda olurmus bak dogurunca zorla emzırelım diyee

Yarin sorarm cnm.evet cok dengesz beslenyrm.daha dikkatli olmam gerek
kırmızı et yee canım ama fazla kacırma but olursun :KK9: dr yarın tavsiye eder zaten
Çoook iyiyim canım, sağol. Haber vereyim diye geldim aslında ben de.
Bugün Dr a gittim. Testlere göre bebek değil kan pıhtısıymış," ama bu ultrason resmini 100 Dr a götür hepsi bebek der, ben de hala şoktayım!" dedi. Reglim bittikten sonra tekrar kanamam oldu (salı-Çarşamba). Dr "pıhtı varmıydı" dedi "evet" dedim. Şükür o kanamayla atmışım o zıkkımı.
Kürtaj olmak zorunda kalıcam diye Ömrümden ömür gitti sen biliyorsun tatlım!
Ama bu ay tedaviye ara verdi. Riske atmayalım diye. Benden böyle işte canım...

Bir de denizciğim protein s eksikliği ile gebelikte protein eksikliği farklı şeyler canım:KK34: protein s eksikliği genetik aileden gelir. İyileşmez, ilaçla basklanır, kanla alakalıdır. Protein eksikliği yeme içmeyle alakalı, sonradan olur. Yeme içmeyle ilaca gerek bile kalmadan düzelir.

aaa bak tobeguk daha ıyı biliyor yaa bende int.okuduklarımla cevremdekilerden duyduklarımı kattım.
biz sana dedik adetle atarsın kurtaja gerek kalmaz dıye ama neyse keske bebek olsaydı ama bir dahakı ay olur yanı uzulcek takılcak bişey yok canım biliyosun benim kafamı sende karıstıran sey ne onu iyice dr sor rahimle ilgili olan yapsın bişeyler kızdırmasın beni birde beni habersiz bırakma o aksam cok uzuldum sende girdin cıktın falan iletişim kesildi aklımın bir tarafında kaldıın

Kız olursa düşündüm :KK1: daha ben evlenmeden karar vermiştim zaten:KK1: kız olursa adı ayzin olacak
İkiz olursa biri kız biri erkek şimal ve kuzey . İsimleri de kardeş olsun diye :KK16: ama erkek olursa pek düşünmedim. Eşim içten içe daha çok erkek istiyo. Sülalesinde soy ismini devam ettirebilecek tek erkek o :KK1: oğlu olursa soyismi devam etçek . Eğer erkek olursa ona bırakmayı düşünüyorum. Tabi böyle aileden dede falan ismi koyarsa karışırım. Hiç sevmem öyle aile büyüklerinin isminin konmasını. Sanki onun kaderini yaşayacakmış gibi geliyor. Kendi annem babam da olsa istemem

Ayzin'in anlamı ne?ilk kez duydum ben

Kız olursa düşündüm :KK1: daha ben evlenmeden karar vermiştim zaten:KK1: kız olursa adı ayzin olacak
İkiz olursa biri kız biri erkek şimal ve kuzey . İsimleri de kardeş olsun diye :KK16: ama erkek olursa pek düşünmedim. Eşim içten içe daha çok erkek istiyo. Sülalesinde soy ismini devam ettirebilecek tek erkek o :KK1: oğlu olursa soyismi devam etçek . Eğer erkek olursa ona bırakmayı düşünüyorum. Tabi böyle aileden dede falan ismi koyarsa karışırım. Hiç sevmem öyle aile büyüklerinin isminin konmasını. Sanki onun kaderini yaşayacakmış gibi geliyor. Kendi annem babam da olsa istemem

Ahhh canım benim ya kuzey ve şimal çok güzel ayzin ne demek . Bende sevmiyorum birde kısa ve sade olucak Allah nasip ederse o duyguyu yaşarsam kız olursa adı su olucak benim ve eşimin baş harfleri hel öyle düşündük :))

canım bence aıle buyuklerının ısmını koymak ıyı degıl yasayan bırı ıcın ama ölmüş olsa onun ısmıyle yasar ama ıyı degıl derler yasayan bırının cocuga ısmını koymak

anlıyorum senı hayatım ama gerceklerle mutlaka yuzleseceksın erkenden yuzlesmen daha ıyı olur kan testınde mutlaka cıkar az da olsa beklemekle sonuc degısmıcek kı 16. gun ıdeal test zamanı warsa zaten cıkar ınsallah wardır ben senın adına cok umutluyum

İdrar için 16. gün erkenmi peki

Tatlım anlıyorum seni takma desemde boş ben bile bu soylediğime inanmıyorum insan çok hevesleniyor hele birde eşinin o çocuklara nasıl baktığını görünce yıkılıyor ama atlatıcaz bu günleri Allah'ın izniyle

Artık o kadar panik oluyorum ki yazarken az önce yanıma geldi panikle kapadım sayfayı sonra açtın al bak bak dedim yazdıklarıma az kaldı diyor yasaklıcam birde teyzesindeyiz maç izliyoruz benim elimde telefon valla artık onlarda diecekler ki bu kız kiminle mesajlaşıyor kocasıda burada :))

canım benim eşin de haklı kendince. bence sen de al karşına konuş. kendini iyi hissettiğini anlat. gerekirse okusun sonra yazdıklarını. yasaklıcam diyordu bizimki de :KK1::KK1: benim eşim de maç izliyor şimdi. ben de yazıyorum bir taraftan. inş siz de halledersiniz en kısa zamanda. en kötüsü gerekirse girmezsin sen de. eşinle kötü olmaktansa...:KK1::KK1::KK1:

bizim oğlan olursa Alperen olarak eşimin isteğiyle.kız olursa ben koyacağım.Özge ismini seviyorum

sabah once ıdrar testı yap kalktıgında baktın negatıf gıt kan testı yaptır canım ben olsam oyle yapardım

devlet hastanesinde kan testi yapıyolarmıki hafta sonu off off şehir merkezinde olmamanın zorlukları...ctesi giresuna gidicem belki orada yaptırırım kandan... benim kocişin uykusu gelmiş iyi geceler size...

Ahhh canım benim ya kuzey ve şimal çok güzel ayzin ne demek . Bende sevmiyorum birde kısa ve sade olucak Allah nasip ederse o duyguyu yaşarsam kız olursa adı su olucak benim ve eşimin baş harfleri hel öyle düşündük :))

biz de "sö" koyalım kızz :))) şaka yapıyorum haaa.:KK1::KK1::KK1:. su ismini çok severim.

herkesin zevki farklıdır tabi isim konusunda.ama bana su ismi çok hoş gelmiyor.yanlış anlaşılmasın kulak açısından öyle.yani bir maddenin,bir cismin ismini insana yakıştıramıyorum oldum olası.

tabi zevkler farklı dediğim gibi.

Hayir canm annesi evde degildi sansa misafir geldi yine yalniz kalamadik o beni yatirdi simdi annesini almaya gitti onu beklemek zorunda kaldi sen nerelerfeydin

Ayyy canım ben bugün nerdeyse hiç oturmadım. Okulda zaten nöbetçiydim. Eve gelince yemek yap. Bi yarım saat girdim sonra sofra kur topla. Ardından kocişe örek yaptım. Sonra iğneye gittik. Dönüşte bi çay içtik. Eve geldim böreği pişirdim. Makineyi de çalıştırdım ve oturdum. Ayyyyhhh yazarken bile yoruldum sanki :2:

X