klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ayzin'in anlamı ne?ilk kez duydum ben

Ahhh canım benim ya kuzey ve şimal çok güzel ayzin ne demek . Bende sevmiyorum birde kısa ve sade olucak Allah nasip ederse o duyguyu yaşarsam kız olursa adı su olucak benim ve eşimin baş harfleri hel öyle düşündük :))

canım bence aıle buyuklerının ısmını koymak ıyı degıl yasayan bırı ıcın ama ölmüş olsa onun ısmıyle yasar ama ıyı degıl derler yasayan bırının cocuga ısmını koymak

İdrar için 16. gün erkenmi peki

canım benim eşin de haklı kendince. bence sen de al karşına konuş. kendini iyi hissettiğini anlat. gerekirse okusun sonra yazdıklarını. yasaklıcam diyordu bizimki de benim eşim de maç izliyor şimdi. ben de yazıyorum bir taraftan. inş siz de halledersiniz en kısa zamanda. en kötüsü gerekirse girmezsin sen de. eşinle kötü olmaktansa...

bizim oğlan olursa Alperen olarak eşimin isteğiyle.kız olursa ben koyacağım.Özge ismini seviyorum

sabah once ıdrar testı yap kalktıgında baktın negatıf gıt kan testı yaptır canım ben olsam oyle yapardım

devlet hastanesinde kan testi yapıyolarmıki hafta sonu off off şehir merkezinde olmamanın zorlukları...ctesi giresuna gidicem belki orada yaptırırım kandan... benim kocişin uykusu gelmiş iyi geceler size...

biz de "sö" koyalım kızz :))) şaka yapıyorum haaa.. su ismini çok severim.

herkesin zevki farklıdır tabi isim konusunda.ama bana su ismi çok hoş gelmiyor.yanlış anlaşılmasın kulak açısından öyle.yani bir maddenin,bir cismin ismini insana yakıştıramıyorum oldum olası.

tabi zevkler farklı dediğim gibi.

Hayir canm annesi evde degildi sansa misafir geldi yine yalniz kalamadik o beni yatirdi simdi annesini almaya gitti onu beklemek zorunda kaldi sen nerelerfeydin

Ayyy canım ben bugün nerdeyse hiç oturmadım. Okulda zaten nöbetçiydim. Eve gelince yemek yap. Bi yarım saat girdim sonra sofra kur topla. Ardından kocişe örek yaptım. Sonra iğneye gittik. Dönüşte bi çay içtik. Eve geldim böreği pişirdim. Makineyi de çalıştırdım ve oturdum. Ayyyyhhh yazarken bile yoruldum sanki :2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…