klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

anam o kutlamaları hıc deme bı kere esımle gıttıkte arabamız bozulmustu konboyun ortasında kaldık araba mecbur ılerlıcek ben dıreksıyona gectım esım itti :))) bu sefer arabamızda yok nasıl kutlıcaz acaba esım fanatık gs lı :)) bısey olmaz da kendını yorma bence fazla

kızlar sidelya ismı nasıl benım ısmım sibel ya bıraz benzıyo cennete bır cıcek mıs :)) dogmamıs cocuga don bıcmıs gıbı oldum ama :)

Gs yenilirse bizde haftaya eşimle fener gs maçına gidicez inşallah yenilir :))))

Allahım sen içimizdekini bilirsin, dilimiz söyleyemese de. Elif ve Deniz in yardımcısı ol. Kalplerindekileri kucaklarına ver yarabbim. Amin

arzucum iyi gecelerrr

canım bizde gecen sene anadolu yakasında izledik macı avrupa yakasına 3 saatte gectik birde mac kadıkoylde oynandı metrobüsden fb ler saldırdı falan zor gectı yolculuk bizde o yuzden macı seyretmeye taksıme gidelim dedik yolda ugrasmayız dedik ama yaa zaten oturup seyretcem sonrada bagırıp cıgırcaz işde cok iyi geliyor bana stres atarsam bebişde daha rahat tutunur kesin gerci fb ninde o aksam macı varmıs ist.belediye sporla o sahada karsıda ins.fenerlilerle karsılasmayız dedi bende taksime girmeye cesaret edemezler gs liler daha kalabalık olur hem biz uslu durunca niye saldırsınlar dedim.arkadaslarda siz gelmezseniz iptal ederiz diyince gidiyoz yani zaten pazarı iple cekıyorum cok eglencem şampiyon olursak

Manyaksın ya valla kendi kendimize gelin Güvey oluyoruz :))

kız bu cocuk olmaması manyaklastırdı benı bebegımın odasını bıle hayal ettım emzırme koltugu bıle alıcam o kadar hayaller kurdum kı kurmayım dıyom gozumu kapatınca aklıma gelıyor :)) senın kızının ısmı su benımkı de sidelya oglum olursa da ayaz :)) ben ıyıce kafayı yedım gız :)

deli benım yerımede bagır :)))) gs yenerse esımın sesı mahalleyı ınletır herhalde

Gs yenilirse bizde haftaya eşimle fener gs maçına gidicez inşallah yenilir :))))
ya kadıköydede kaldırırız kupayı gecen sene gibi ama iş uzamasınn birde arada fark buyuk bu sefer yani gs berabere fb berabere kalırsa gene şampiyon biziz bu haftaaa saka tabii iyi oynayan kazansınn.
Allahım sen içimizdekini bilirsin, dilimiz söyleyemese de. Elif ve Deniz in yardımcısı ol. Kalplerindekileri kucaklarına ver yarabbim. Amin
sagol canım cooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkk tesekkurler
Nimetin menüsünde biber dolması yoktu diye hatırlıyorum çorba ve salata vardı :)) hafif yemekler istiyormuş eşi

o menu benimkiydı kııızzzzz benim koca hafif yemek ister heeep salata corba benim menuuu

Aynen geçen gaza geldim bebiş odasında hiç birşey yok ama yine olan birkaç parça eşyayı anneme gönderdim ev yeni ama tekrar boyatmayı düşünüyorum bir tek odada kuşlar var :)) geçen gün eşim şu haberi alalım dedi de çocuk odası bakalım o kadar mutlu oldum ki :) bazen çocuk mağazasına gidiyorum elim patiklere önlüklere gidiyor ama geri bırakıyorum insan eşine nasıl süpriz yapacağını bile planlar mı ya ben hergün onun hayaliyle uyuyorum :))

Anaaaamm karıştırdım :):):) bazen hatlar karışıyor

aç tavuk dıye bı atasozu warya bızımkı o mısal bebısımle gezecem :))

iyi geceler

tamam canım sagol gec kalmamısım

iyi geceler canım geldiginde yazsana kac yumos vardı kac mm ve asılama oldun mu?

yine geç kaldım ben =/ ancak girebiliyorum..bu ay 2.kez klomen kullanşm cnm, 1 tane 23 mm lik yumoşum vardı 12.gün, haftasonu da çatladı galiba.. Şimdi de progestan kullanıorm vajinadan :S inşallah bu sefer olacak =))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…