klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kızlar geldi kaçtı gibi olacak yine ama hepinize iyi geceler. Hepiniz Allah'a emanet olun....

Deniz ve Elif, bir gidin iki gelin innnnşalllaaaaahhhhh....

kızlar benım kocam sabaha kadar yok erkenden uyumayın yahu :) tek kalıyorum ben yine acıktım noldu bana boyl sabahtan berı yemek yıyom :))) adete yakın canım hep cıkolata türü seyler cekerdı sımdı acı yemek ıstıyorum :KK1:

Allah kabul etsin canm benm senin de Elifin de sesini duysun rsbbim hayirli saglikli evlatlar versin insssssssaaaaaalllllaaaaaahhhh

sagol canım benim ben tek tek hepimizi sıraladım biliyrum birgun dualarımızın cevabını alıcaz ama o gun ne zaman olcak onu bilmiyorum.

Canıııımmm, hamileyken hiiiiç naz yapmayan, eşek gibi çalışan ve çoook acı tecrübeler yaşayan biri olarak diyorum ki:
Kendini yorma, yıpratma!!! Hiç kimse, hiçbir şey bu 9ay boyunca senden daha kıymetli, daha önemli değil canım. Kocan!! bile...
Hiç kimseye hiçbir şeye değmiyor İnan.....

Bence bunu sorun etme, yani zaten bebek tuttuysa regl olmayacaksın ki!:KK34::KK34: bir de progesteron bir hormondur ve hormonlar yavaş çalışır. Hayırlı sonuçlanır bekleyişin inşallah...
Canım o gün desteğin için sana da teşekkür ederim:KK16:

Canım inş aynı şeyleri rabbim tekrar yaşatmaz sana. En kısa sürede allah gönlündekini verir inş

Kızlar geldi kaçtı gibi olacak yine ama hepinize iyi geceler. Hepiniz Allah'a emanet olun....

Deniz ve Elif, bir gidin iki gelin innnnşalllaaaaahhhhh....

sagol canım allah sendende razı olsun gönlündekini karnına hemen koysun inş.lar

bu arada gidenlere topdaaannnn iyi gecelerrr:KK58:

kızlar bişey sorcaamm
şimdi yarın hastaneden gelince yatcam cumarteside yatcam dınlencem ama pazar gezmeye gitcem olurmu?

kızlar bişey sorcaamm
şimdi yarın hastaneden gelince yatcam cumarteside yatcam dınlencem ama pazar gezmeye gitcem olurmu?

şimdiden gezmeyı düşünyor kız allah ıyılıgını wersın :KK9: gez bısey olmaz dr lar hemen normal hayatına dewam et dıyor sen ıkı gun yatacakmıssın yeter bence

canım benim eşin de haklı kendince. bence sen de al karşına konuş. kendini iyi hissettiğini anlat. gerekirse okusun sonra yazdıklarını. yasaklıcam diyordu bizimki de :KK1::KK1: benim eşim de maç izliyor şimdi. ben de yazıyorum bir taraftan. inş siz de halledersiniz en kısa zamanda. en kötüsü gerekirse girmezsin sen de. eşinle kötü olmaktansa...:KK1::KK1::KK1:

Sağı solu belli olmuyor bazen sesini çıkmıyor çok girincede parlıyor Napıyım ama merak ediyorum sizi:)) şimdi çengelköyden çıktık eve gidiyoruz

sagol canım bende senle nimetin bu ay hamile cıkacagına inanıyorum içime öyle doguyor söylemek istedim.:KK9:

agzından bal damlıyor kız inşallahhhhhh hamıle kalırsam kesın hüngür hüngür aglarım sewınctennn su an bıle gozlerım doldu allahhım o sewıncı yasatır ınsallah nolur bu ay olsun artık :KK43: ınsallah sızınkıde olur emeklerınız bosa cıkmaz ben ınanıyorum sibel demıstı dersın :KK9:

Kirpi yavrusunu pamuğum diye severmiş canım. Valla çirkin de olsa bana dünya tatlısı geleceği kesin
banada dunya tatlısı gelcek senın bebiş o kesin cunku buyuk umut oldu bana ...
İnsallah canm birimizin hatrina kabul olur mutlaka dualarmz
muminin mümine duası kabul olurmus canım o yuzden herkezden dua etmesini istiyorum ben .....:KK16:
şimdiden gezmeyı düşünyor kız allah ıyılıgını wersın :KK9: gez bısey olmaz dr lar hemen normal hayatına dewam et dıyor sen ıkı gun yatacakmıssın yeter bence

kızz pazar aksamı gs macı var şampiyon olma ihtimali buyuk butun arkadaslar toplancaz taksıme gitcez kutlamalara ondan gidemezsem uzulurum gidersemde cokk moral olur bana cunku kutlamalarda cooookkk egleniyorum avaz avaz bagırırken stres atıyorum. :KK53: sirf stres atmaya gitcem yaniiii :KK66: :KK66: :KK66: :KK66: :KK66:

X