klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

3 yıllık evliyim ve yaklaşık bir yıldır bebek istiyoruz.geçen yıl ilaçsız yumurta takibi yapılarak sadece ovitrelle iğneyle hamile kalmayı denedim ve o günden sonra düzenli olan adetlerimde bozularak kist problemi yaşadım.bebek isteği o kadar ağır bastıki özele giderek nisan ayında aşılama yaptırdım.ne eşimde ne bende problem yok bir sürü test yapıldı.malesef aşılamada tutmayınca büyük bi karamsarlık yaşıyorum hergün arkadaşlarımdan yeni bir hamile haberi alıyorum ve aldıkça daha da aceleci olmak istiyorum.gittiğim özel hastanede de tavırları çok rahatsız etti beni geçen ayki aşılamada 2 tane çatlatma iğnesi olduğum halde kist oldu ve bu ay doğum kontrol hapı kullanıyorum.doktor bana bunu kullandıktan sonra ister aşılama yapalım istersen direk tüp bebek yapalım dedi.acaba para için söylüyor olabilirmi sebepsiz infertilite varken acaba çok mu ilaç yüklüyorum vücuduma siz ne kadar süre doğal yolla hamile kalmayı denedikten sonra tedaviye başlamıştınız?

evet cnm açıköğretim maliye...doktora görünmeliyim gerçekten vücudumda iltihap mı var ne ondan belki ateşleniyorum

ne oldu kız de bakalım canını kim sıktı söyle onun ağzını burnunu kırayım

oy gülüm ya adet belırtılrı ıyıce cıktı sivilcem cıktı adet sancısı war adet olacam agladım aglıcam bu kadar cok takmazdım ama bu ay son noktadayım adet oldugum an hüngür hüngür aglayacam

benımkıde sebepsız canım sebepsız olması daha kotu cunku neyı tedawı edeceklerı bellı degıl uun sure olmayabılır sorun olsa onu tedawı ederler ama yok eger maddı durumun warsa hemen tup bebek yaptır benım durumum olsa su an gıdr yaptırırım wakıt harcamam

oy gülüm ya adet belırtılrı ıyıce cıktı sivilcem cıktı adet sancısı war adet olacam agladım aglıcam bu kadar cok takmazdım ama bu ay son noktadayım adet oldugum an hüngür hüngür aglayacam

canım nerden biliyosun yani daha adet olmamışsın bişi falan da yok belki yağlı şeyler yedin ondan falan çıkmış olabilir hemen karamsarlıga kapılma be daha 6 falan var bekle hele bi belki hamişsin inşallah hem adet olursan da üzülme bebeğim üzülüp kendini heder etme şükret her zamn için sıkma canını

hayatım kendımı bılıyorum bunlaar adet belırtısı haklısın dogru olan da senın dedıgın ama artık son noktadayım o kadar kotu durumda olanlar waar benım boyle yapmaya hakkım yok onlar ne yapsın ama geceden berı kotuyum cok yalnızım bebegım olsun ıstıyorum artık gurbetteyım ufffff bugun dokunsan aglayacak durumdayım yıkıldımmm

çok iyi anlıyorum seni gerçekten ama yapacak bir şry yok vakti zamanı dolmamış diyeceğiz.dur bakalım daha adet olmadın

kız bak döverim seni ha madem biliyosun böle şeyler düşünüyon neden can ını sıkıyosun anlamıyorum ki bak bende adet olacam eminimde adet olacağımdan ama senin kaddar üzmüyorum kendimi vardır bundada bir hayır diyorum geçiyorum hani sanki kendini üzdüğünde olacak mı sanıyosun bebeğinin hayır olmayacak bunu sende biliyosun hiç bi zaman üzme hep pozitif düşün bak 6 yıl çocuğu olmayanlar kadınlar bile anne oldu sen mi olmayacaksın bitanem zamanını bekle bekle ki rabbim seni en iyi şekilde mükafatlandırsın geç olsun ama güç olmasın

döv kuzum lafımı olur sımdı sen yenı ewlı sayılırsın senın kadar ewlıyken bebek bıle aklıma gelmıyordu zaman gectıkce ınsan kafayı yıyo aman pufff hep kaynanamın yuzunden yıne yuzunu gordum kısır dedıgı aklıma geldı hep onun yuzunden uyuzzz kadın :))) kız aksam yemekte ne war :)

hah şöyle ya gül ya boşver nusubetsiz kaynanıı demmek onu görmek san iyi gelmiyo kızzzz akşam yemeğimde biber dolması yapmışım yanına çorba falan yapacağım işte canım öle

hah şöyle ya gül ya boşver nusubetsiz kaynanıı demmek onu görmek san iyi gelmiyo kızzzz akşam yemeğimde biber dolması yapmışım yanına çorba falan yapacağım işte canım öle

bende isterım sarımsaklı yogurtla ne gıder sımdı :)))) hamarat kız senı :) kocısınle sewerek mı ewlendın görücü usulü mü :)

bende isterım sarımsaklı yogurtla ne gıder sımdı :)))) hamarat kız senı :) kocısınle sewerek mı ewlendın görücü usulü mü :)

kız yolun düşerse beklerim bana vallahi ben karışmam bak ne güzel en azından yakın ız birbirimize kocanı da al gel bize

canım ben koçişimle severek evlendim ona çok büyük bi aşk besliyorum içimde

Son düzenleme:

sebepsiz infertilite miş senin sorunun ama yumurtlamada bır sorun varmı kac yumos oldu kac mm di biliyomusun benımde sebepsiz infertilite ama yumurtlayamıyorum ilaclarla zor yumurtluyorum ondan sordum.

ay canım benım tsk ederım gelırım tabı bende beklerımmmm her zaman kız her yolun dusmene beklerım her zman musaıtım hastahanelerımız aynı olsaydı berber dr a gelıp gıderdık :))) allahım bozmasın kız kocısın kac yasında benımkı 23 e girecek daha :))

sebepsiz infertilite miş senin sorunun ama yumurtlamada bır sorun varmı kac yumos oldu kac mm di biliyomusun benımde sebepsiz infertilite ama yumurtlayamıyorum ilaclarla zor yumurtluyorum ondan sordum.

o zaman senınkı sebepsız degıl canım yumurtlama sorunun war yanı tedawı edıldıgı surece hamıs kalma sansın yuksek ınsallah bızımkı gıbı bellırsız degılsın ne guzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…