klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

İyiyim hamdolsun sen nasılsın...Aynıyım heran hasta olacakmışım gibiyim...Göğüslerimin ucu çok acıyo ve sertleştiler ben hastalanmadan önce böyle olmazdı hiç...Bakalım Ctesi test yapıcam hayırlı haberler veririz inşallah birbirimize...

cnm inş bebişin senledir...cmtsei yi mi bekliyceksin dr a mı gideceksin..

ne zaman gitcek belli mi arkadasım

kızlar benim cıkmam lazım işlerim var asagısıda bayagı kalabalık oldu gitmek istemiyorum ama :KK54:
orda yeni isimler yeni arkadaslar gördum sizde katılmak isterseniz bil.yazın cekınmeyın sizide ekleyelim listemize byy

cnm geçen ay ki sat 5 nisan.. bu ay nezaman gelicek bilmiyorumm.5 mayıs 10 mayıs? progestanı bititreli 2. gün

adetin 3. günü ilaca başlıyorlar, sonra yumurta takibi, ne zaman yumurtan olgunlaşırsa çatlatma iğnesi o zaman vuruluyor ve 36 saat sonrada aşılama, yani bugünüde sayarsak 15 gün:)

canım senın adın neydı arada takıl buraya kaybolma:KK1::KK1:

Valla tatlım sen bana dedin ya 24 yaşında olmak gerekiyor rapor için bende özellikle sordum hayır dedi o tüp bebek için geçerli kağıt üzerinde bana aşılama yapıcakmış gibi göstericekmiş evet özel Hastane

seda ya belkı benım doktor da tup bebek yapıyor gıbı gosterıp daha cok para alacak degıl mı daha once de duymustum boyle ıslerı yapanlar hastadan para alıp devlete odememek ıcın ne yapayım yıne devlete mı geceyım ya yoksa bu ay devam mı edeyım

kızlar nasılsınız neden konusmuyorsnuz bak ben gelınce susuyonz gıdınce baslıyorrsnz yıne gelıyorm gecmısı okuyrm konsmadan cıkmak zorunda kalıyorum

ne zaman gitcek belli mi arkadasım

kızlar benim cıkmam lazım işlerim var asagısıda bayagı kalabalık oldu gitmek istemiyorum ama :KK54:
orda yeni isimler yeni arkadaslar gördum sizde katılmak isterseniz bil.yazın cekınmeyın sizide ekleyelim listemize byy

dün haber geldi hazırlanın diye,her an olabilirmiş günü belli değil malesef,adet olmak için ilaca başlamıştım daha 2.günümde adet oldum doktorum 3.gel demişti,şimdi ne yapacam ben gitsem klomen verecek yada iğne tam ben başladığımda eşim giderse ne yapacam ben,ağlamaktan helak oldum,neye üzüleceğimi şaşırdım,ne olur bana bir akıl verin..:KK43:

dün haber geldi hazırlanın diye,her an olabilirmiş günü belli değil malesef,adet olmak için ilaca başlamıştım daha 2.günümde adet oldum doktorum 3.gel demişti,şimdi ne yapacam ben gitsem klomen verecek yada iğne tam ben başladığımda eşim giderse ne yapacam ben,ağlamaktan helak oldum,neye üzüleceğimi şaşırdım,ne olur bana bir akıl verin..:KK43:

CAnım bu konularlailgili pek bilgim yok ama eşinin yıllık izni falan yok mu veya rapor falan alamaz mı??

guldenız sen nasıl oldun canm
:2::KK3::2:

cnm kusura bakma şimdi gördüm msjını .ben girip hemen çıkıyorum ya bu aralar.inan hiç iyi değilim kolum kanadım kırılmış gibi.ateşimde oluyor..sırtımdan dolayı rahat nefeste alamıyorum.yarın annemgile gidecem hafta sonu sınavım var.aile hekimine görüncem bi

canım aklıma bişey geldi ama olurmu bilmem özel e gidiyosun dimi dr la görussen belkı eşinden spremleri alıp dondururlar gunu gelincede sana atarlar olurmukı dr sor istersen
yada tedaviye basla gittigi yerdede asılamayı yaptırın sen dön yani o gitsin sen burda ignelerı ol dr tamam asılamayı su gun yapın desin sende git ordaki hastanede yapılsın biraz masraflı olcak dedigim yöntemler ama baska bişey gelmiyor aklıma :44:

cnm kusura bakma şimdi gördüm msjını .ben girip hemen çıkıyorum ya bu aralar.inan hiç iyi değilim kolum kanadım kırılmış gibi.ateşimde oluyor..sırtımdan dolayı rahat nefeste alamıyorum.yarın annemgile gidecem hafta sonu sınavım var.aile hekimine görüncem bi

Allah sıfa versın canm benım gıt orda ıyılesrsın anne elı degınce sınavında da basarılar canm acık ogretm herhalde Allah zıhın acıklıgı versın yatarken havlu ısıtıp sırtına koy ıyı gelır ıns.

kışşşşlar naber kız zeynep canım nasılsın sen eşin nasıl iyi mi bari geçmiş olsun bu arada canım :KK34::KK34:

X