klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Aşagıdaki kızlar size bişey dicemmm
BEN E2 TEST SONUCUMU AYTUN HOCAYA SORDUM DUN AKSAM BUGUN CEVAP YAZMIS 15.GUNE GÖRE SONUC İYİMİŞ.
ŞİMDİ İÇİNİZDEN NE DEDİNİZİ DUYAR GİBİYİM AMA BUNUN SONUCUNU ÖGRENMEDEN İÇİM RAHAT ETMİCEKTİ

gözun aydın canım bak bos yere sıkıntı yaptınn yawas yawas hersey yoluna gırıyor sende darısı hamıs kalmana ınsallah

Slm kızlar. Amannnnn ne gevezesiniz ya , geçmişi oku oku bitmedi( diyene bak demeyin. Hepsini duyarım ben ) :))
Bugün nöbet günümdü. Yorgunluktan geberdim. Gelince duşa girdim biraz rahatladım. Ardından da yemek koydum ocağa. Şimdi pişiyor. Ben de geldim işte buraya

amanin topıgın guzel hamışi gelmıs hosgeldın bebısımızde hosgeldı yenı uye bebısımız artık :))

Gozunaydin cnm icin rahatlamis oldu ohh

o zaman senınkı sebepsız degıl canım yumurtlama sorunun war yanı tedawı edıldıgı surece hamıs kalma sansın yuksek ınsallah bızımkı gıbı bellırsız degılsın ne guzel

Yok canım benimde sebepsiz oluyomus hani yumos buyutuluyor catlatılıyor ve bebiş olmuyor ya o yuzden sebepsiz e giriyomus 8-9 ay yumos buyudu bunun ikisinde catlatıldı ( öncesiinde kendi haline bırakıldı) ama tutmadı bakalım bu ay ne olcak.

Zaten bekliyorduk böyle bişey yapmanı kız sen bebiş olunca onu nasıl büyütçen keşke görebilsem

amanin topıgın guzel hamışi gelmıs hosgeldın bebısımızde hosgeldı yenı uye bebısımız artık :))

Bana bu kadar yüz vermeyin bak sonra astarını da isterim ona göre
Valla bu hamişlerden bi ben bi de arada akigo geliyo. Aaaaaa diğerleri nerde . Kızıyorum ama unuttular bizi ayoollll

ayy kız seni hamiş hamiş yoruyorlar mı onların kulaklarını çekmek lazım bi güzell

gözun aydın canım bak bos yere sıkıntı yaptınn yawas yawas hersey yoluna gırıyor sende darısı hamıs kalmana ınsallah
sagol canım
bende sımdı yemek için gitcem corbayla salata menum bugun koçiş oyle istedi hafif olsunmus.
Gozunaydin cnm icin rahatlamis oldu ohh
sagol caınm
Zaten bekliyorduk böyle bişey yapmanı kız sen bebiş olunca onu nasıl büyütçen keşke görebilsem

kız ben varya cok pimpirikim sizi delirtirim burda hele sana sen daha önce olcan ya arzu söyle arzu böyle diye dırdırlanırım artık ama kendi kendime diyorumkı o karnıma gelsın hiç sonrasını takmıcam kafama dr kont.gitcem gelcem diyorum. birde asılamadan sonra belirti aramıcam sabırsızlanmıcam dıyorum birde 14 ve 15.gun yani adet gunum evde oturmıyım diyorum eski calıstıgım yere gidiyim aksama kadar takılıyım orda evde olursam zırtpırt wc gider gelirim işe gidersem kesin oyalancak bişeyler bulurum dıyorum ama bakalım gunler nasıl geccek aksam kocişede dedimki hiç heveslenme ilk asılamada tutan yok biz bunları tüp bebek ıcın yapıyoruz dedim oda tamam dedi sonrada dıyorkı hafta ya bebek odası takımları bakmaya baslayalım ayy adam hevesleniyor durmadan cok yıkılcak dıye korkuyorum.

Bana bu kadar yüz vermeyin bak sonra astarını da isterim ona göre
Valla bu hamişlerden bi ben bi de arada akigo geliyo. Aaaaaa diğerleri nerde . Kızıyorum ama unuttular bizi ayoollll

hamıs olan kacıyor bı akıgo bı de sen kaldın hayırlı hamısler sızı :))) hamıs kalırsam hepınıze salgam sozum war nımet ede dondurma :))

Kızlar size başımdan dün akşam geçen bi olayı anlatayım da gülün biraz. Eşim asker olduğu için askeri kantine uğradık dün gece iğneden önce. Tam kasaya gittik 2 yaşında bi erkek çocuk nasıl sevimli. Eline bi cips almış para uzatıyor. Kasadaki paran buna yetmez başka bişey al dedi. Bu gitti değiştirmeye , bu arada biz dedik alsın üstünü biz veririz. Kerata duymuş olcak ki, hem daha büyüğünü hem de 2 tane aldı . Sonra kasaya geldi. Elindeki parayı uzattı. Bi de diyoki paramın üstünü ver. Koptum ya
İçimden allahım yarabbim bizlere de böyle sağlıklı akıllı evlatlar ver diye geçirdim. Çocuğu şöyle bi sıkasım öpesim geldi ama utandım şimdi bi yerden anası babası çıkar diye
Ya kızlar allah hepinize gönlünüzdekini versin. Başta sağlıklı , hayırlı, akıllı ve terbiyeli evlatlar sahip olun, olalım inşallah. Amin

kız adamlaar ne yapsın ne zamandır baba olmak ıcın beklıyorlar en ufak seye heweslenıyorlar onlarada üzülüyorum ben bızlere de of of karnımıza dustukten sonra da kalp atısını bekleme war ya sorun cıkarsa dıye o cıktı saglıklı buyuyecekmı karnımda derdı war war oglu war yanı stresımız bıtmıcek yanı :)

şimdiki cocukların hepsi akıllı folitik asıtler ve digerleri (ilaclar) hamişşin bilirsin dr veriyor ya hamilelere onun sayesinde benimde cok cocuga agzım acık kalıyor valla....

Olsun kız biz seni böyle seviyoruz hemmm. Sakın değişme ama kendini de strese sokma boş yere. Tutçak inş hayırlısıyla. Kız erkekler öyle oluyor. Bizim kadar belli etmiyorlar ama onlar belki bizden çok takıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…