klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Arkadaşlar bana yardımcı olabilir misiniz acaba? mart ayında bir düşük yaşadım sorunumuz bizim erkek infertilitesi ancak düşük yaşayınca dr.um ümitlendi ve bu ay fostimon iğne yaptık bugün kontrole gittiğimde 15mm olduğunu öğrendim en büyük yumurtamın 3tane yumurtam mevcut bana cumartesi sabah gel çatlatma iğnesi vuralım dedi cumartesiye kadar kendiliğinden çatlar mı yumurtam endişeliyim deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum

peki hayatım sen bilirsin valla canım aldım babeti lan çarşıya çıkıyon bi babet beğeniyon hemen 80 milyon diyolar ben verirmiyim heç 80 milyon bi babete babet bak normal ayakkabı falan da deil en mantıklısı al tozlu giyimden 15 liraya kargo parası falan 23.90 falan geliyo hepsi ohhh mis gibi alır giyerim canım ayyakkabımı

benim ayaklar sorunlu biraz. taraklı olduğundan öyle her ayakkabı olmuyor ( hiç rahat edemiyorum. zaten buralarda da var 15-20 tl ye babetler. istanbulda alışveriş imkanı çok canım. sen buralara gel.

ayyy denizcim çok sevindim vallahi inan inşallah rabbim yüzzüne güler bu ayda hamiş çıkarsın allahın izni ile inşallah onlarda ikiz olurlar ayyyyyyyyyyyy ne güzel olur kııııııjjjjjjj
sagol canım benim ins sende bır kac gune ögrencen bebişin haberını
Benide ekleyin listeye :)
eeloocaann - 33 - Sivas - 1.klomen çat. iğnesi - bat 7 mayıs
tamam not aldım.
kızz valla heveslenmıstım test te az kaldı dıye ama beraber ögrencez senlede
kullandıgın ilacı bilmiyorum ama bence kendiliginden catlamaz dr onu hesaplıyodur.ama sen ilişkiyi aksatma bence
Deniz benim belli değil tedavi için 1 hafta sonra adet olurum ama sen 1 Haziran olarak yazabilirsin
tamam canım öyle yazıyım bir degişiklik olursa haber verirsin amac soru işaretli kalmasın

teşekkür ederim cevabın için içimi ferahlattın

benim ayaklar sorunlu biraz. taraklı olduğundan öyle her ayakkabı olmuyor ( hiç rahat edemiyorum. zaten buralarda da var 15-20 tl ye babetler. istanbulda alışveriş imkanı çok canım. sen buralara gel.

koca gönderse gelirim sana kalmaya

kızlar listede batlarını yazmayanlar cok:26: mayıs ayına da girdik lütfen yazalım[/QUOTE]
evet kızlar aksam ustu liste yenılencek yokmu bilg.vercek olaaannnnnnnnnnnn

yk kız ben heç sanmıyorum adet oolacağım ondan eminim amaa

ben senle sibelden bekliyorum yakın zamanda iyi haberleri ama bu ay gecen aykı acıları cekmedigine sevindim vucudun alıstı artık ilaca gecen ay ne cektin beee

valla canım ya bende ona şaşırmış durumdayım şimdi hiçbi bişi yok bi sol kasığım falan ağrıyo işte bi sağ bi sol sürekli yer değiştiriyo adet olacam işte belli

koca gönderse gelirim sana kalmaya
adam haklı tabi. kimse göndermez kuzum. ya ben manyaksam, sapıksam :))

beni not aldınız dimi
aldım aldım yazdımda sana ama gözunden kacmıs galiba almazmıyım hiç sende artık devamlı burda sın[/QUOTE]

eee artık aynı yolda ilerliyoruz sizinle..İnşallah üçer beşer hamilelik haberleri alırız listemizde bol hamişler olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…