klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

cnm inş bebişin senledir...cmtsei yi mi bekliyceksin dr a mı gideceksin..

adetin 3. günü ilaca başlıyorlar, sonra yumurta takibi, ne zaman yumurtan olgunlaşırsa çatlatma iğnesi o zaman vuruluyor ve 36 saat sonrada aşılama, yani bugünüde sayarsak 15 gün:)

canım senın adın neydı arada takıl buraya kaybolma

seda ya belkı benım doktor da tup bebek yapıyor gıbı gosterıp daha cok para alacak degıl mı daha once de duymustum boyle ıslerı yapanlar hastadan para alıp devlete odememek ıcın ne yapayım yıne devlete mı geceyım ya yoksa bu ay devam mı edeyım

kızlar nasılsınız neden konusmuyorsnuz bak ben gelınce susuyonz gıdınce baslıyorrsnz yıne gelıyorm gecmısı okuyrm konsmadan cıkmak zorunda kalıyorum

guldenız sen nasıl oldun canm
:2::2:

cnm kusura bakma şimdi gördüm msjını .ben girip hemen çıkıyorum ya bu aralar.inan hiç iyi değilim kolum kanadım kırılmış gibi.ateşimde oluyor..sırtımdan dolayı rahat nefeste alamıyorum.yarın annemgile gidecem hafta sonu sınavım var.aile hekimine görüncem bi

Allah sıfa versın canm benım gıt orda ıyılesrsın anne elı degınce sınavında da basarılar canm acık ogretm herhalde Allah zıhın acıklıgı versın yatarken havlu ısıtıp sırtına koy ıyı gelır ıns.

kışşşşlar naber kız zeynep canım nasılsın sen eşin nasıl iyi mi bari geçmiş olsun bu arada canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…