klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Arkadaşlar bana yardımcı olabilir misiniz acaba? mart ayında bir düşük yaşadım sorunumuz bizim erkek infertilitesi ancak düşük yaşayınca dr.um ümitlendi ve bu ay fostimon iğne yaptık bugün kontrole gittiğimde 15mm olduğunu öğrendim en büyük yumurtamın 3tane yumurtam mevcut bana cumartesi sabah gel çatlatma iğnesi vuralım dedi cumartesiye kadar kendiliğinden çatlar mı yumurtam endişeliyim deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum

çok güzel kaplar var etekler var. şimdi ilk alışverişim olacağı için deneyerek almak en doğrusu. yakışanı tam kestiremem böyle. ama tecrübe kazandıkça burdan bakarım ben de :KK1: gelsin bakalım babetin nasılmış? bana da söyle sonra.

peki hayatım sen bilirsin:KK1: valla canım aldım babeti lan çarşıya çıkıyon bi babet beğeniyon hemen 80 milyon diyolar ben verirmiyim heç 80 milyon bi babete babet bak normal ayakkabı falan da deil en mantıklısı al tozlu giyimden 15 liraya kargo parası falan 23.90 falan geliyo hepsi ohhh mis gibi alır giyerim canım ayyakkabımı:KK1::KK9::KK9:

peki hayatım sen bilirsin:KK1: valla canım aldım babeti lan çarşıya çıkıyon bi babet beğeniyon hemen 80 milyon diyolar ben verirmiyim heç 80 milyon bi babete babet bak normal ayakkabı falan da deil en mantıklısı al tozlu giyimden 15 liraya kargo parası falan 23.90 falan geliyo hepsi ohhh mis gibi alır giyerim canım ayyakkabımı:KK1::KK9::KK9:

benim ayaklar sorunlu biraz. taraklı olduğundan öyle her ayakkabı olmuyor :KK43:( hiç rahat edemiyorum. zaten buralarda da var 15-20 tl ye babetler. istanbulda alışveriş imkanı çok canım. sen buralara gel. :KK76:

ayyy denizcim çok sevindim vallahi inan inşallah rabbim yüzzüne güler bu ayda hamiş çıkarsın allahın izni ile inşallah onlarda ikiz olurlar ayyyyyyyyyyyy ne güzel olur kııııııjjjjjjj :KK49::emir_bebek::emir_bebek:
sagol canım benim ins sende bır kac gune ögrencen bebişin haberını
Benide ekleyin listeye :)
eeloocaann - 33 - Sivas - 1.klomen çat. iğnesi - bat 7 mayıs
tamam not aldım.
iyiyim canım sen nasılsın yarın aşılaman olucak Allah ın izniyle inşallah hayırlı haberlerde vericeksin bize canım ben 6 mayıs demiştim ama yumurtlama 20- 21. gün falan oldu o yüzden sarkar kesin 14-15 mayıs falan oluyor benim hesabıma göre canım istersen o şekilde düzelt sana zahmet
kızz valla heveslenmıstım test te az kaldı dıye ama beraber ögrencez senlede :KK1:
Arkadaşlar bana yardımcı olabilir misiniz acaba? mart ayında bir düşük yaşadım sorunumuz bizim erkek infertilitesi ancak düşük yaşayınca dr.um ümitlendi ve bu ay fostimon iğne yaptık bugün kontrole gittiğimde 15mm olduğunu öğrendim en büyük yumurtamın 3tane yumurtam mevcut bana cumartesi sabah gel çatlatma iğnesi vuralım dedi cumartesiye kadar kendiliğinden çatlar mı yumurtam endişeliyim deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum
kullandıgın ilacı bilmiyorum ama bence kendiliginden catlamaz dr onu hesaplıyodur.ama sen ilişkiyi aksatma bence
Deniz benim belli değil tedavi için 1 hafta sonra adet olurum ama sen 1 Haziran olarak yazabilirsin
tamam canım öyle yazıyım bir degişiklik olursa haber verirsin amac soru işaretli kalmasın:KK55:

tamam not aldım.

kızz valla heveslenmıstım test te az kaldı dıye ama beraber ögrencez senlede :KK1:

kullandıgın ilacı bilmiyorum ama bence kendiliginden catlamaz dr onu hesaplıyodur.ama sen ilişkiyi aksatma bence

tamam canım öyle yazıyım bir degişiklik olursa haber verirsin amac soru işaretli kalmasın:KK55:

teşekkür ederim cevabın için içimi ferahlattın

isim
katılıyor

tedavide kaçıncı deneme ?klomen+iğne+aşılama+tüp bebek
batınız
hamişlerimiz
hilbar
:KK49: :nazar:
adenozin
akigo
28
klomen cat.ignesi ilk kez
valentines
:KK49::nazar:
aysemm061
yagmur111
23
diyarbakır
2.klomen cat.ign.
:KK49::nazar:
elifyeşiller
29
klomenle 3.ay
6 mays
:KK31:
beyazsiyah
32
Antalya
1 ölü dogum 1 asılama
7 mayıs
dilekkızıltan
28
izmir
ilk klomen denemesi
8 mayıs
sibeldogan
21
Adana
5.ay klomen denemesi
9 mayıs
sedenim
31
klomen tedavisi
11 mayıs
dewy
28
izmir
klomenle 2.ay
11 mays
sykapusuz
23
İstanbul
klomen 3.tedavisi
12 mayıs
fatma ipek
32
bursa
klomenle 2.ay 2 bebek
14 mayıs
fundurtan
30
2.kez klomen tedavısı
14 mayıs
zd86
27
istanbul
2.klomen cat.ignesi bu ay asılama
16 mayıs
bebetommmm
23
Ankara
4 ay klomen cat.ignesi aşılama
bu ay ara verildi.
22 mayıs
pixeess
Malatya
22 mayıs
oceanshine
28
Samsun
Cyclo progynova ile 1 ay korunmasız devam
25 mayıs
ascan
27
fransa
klomen le 2.ay
?
sırr
31
konya
klomen cat.ignesi 2.deneme
?
zynn
23
Diyarbakır
6 klomen cat.igne denemesi
mayıs da asılama olcak.
?
pembeli14
?
pureipek
32
?
zenderu
27
İstanbul
klomen 2.ay
?
faattmaaa
28
İstanbul
4 klomen+3 cat.ignesi bu ay asılama olucak
?
zeynobodrum
30
İstanbul
klomen+cat.ignesi ilk ay
?
tobeguk
29
Ankara
klomen+cat.ignesi+östrojen
?
yunu
27
Trabzon
2.klomen denemesi
?
kaptanelif
30
erzurum
1 tane catlatma ignesi asılama
?
leyem
klomen 2.ay
?
A&S
bursa
6.denemeklomen ilk kez 2.bebek
?
yektanur
29
2.asılama
?
rewix
26
ankara
klomenle ilk ay
?
rain_rain
klomenle 2.ay
?
muv_ay
25
klomenle 2.ay
?
pepeti
3.klomen denemesi
?
hülyamesut
24
klomenle ilk ay
?
angeis42
klomen cat.ign.
?
yoosuun
istanbul
?
gamzeilhan
31
Ankara
3.catlama ignesi
?
muhammetömer
30
Ankara
klomenle ilk ay
?
talibim
?
beyazkelebek
3.asılama
?
özlem ahmet
serephone+cat.ignesi ilk ay
?
sedasugur
23
kocaeli
ilk tedavi
?
nimet06
21
Adana
klomenle 2 deneme
?
mysnowgrain
23
3 klomen+ 3 asılama
?
pkosun
2.deneme
?
feraye 48
2.catlatma ignesi
?
41 zeynep
3.asılama
?
zeynelim
21
?
?
hasretim
26
?
?
eşilam
?
?
betul11645
?
?
cihiitlenbik
?
?
kızlar listede batlarını yazmayanlar cok:26: mayıs ayına da girdik lütfen yazalım:KK6::KK6::KK6:[/QUOTE]
evet kızlar aksam ustu liste yenılencek yokmu bilg.vercek olaaannnnnnnnnnnn:KK51:

tamam not aldım.

yk kız ben heç sanmıyorum adet oolacağım ondan eminim amaa:KK1::KK1::KK1::KK1:

ahh canımm..senin gitme durumun yok mu eşinle? sanırım yumurtaların gelişimiyle alakalı bir şey. elif galiba 9. ya da 10. gün de yaptırdı. bu konuda deniz sana bilgi verebilir.

keşke gitme gibi bir şansım olsa 1 dk bile durmam ama malesef ne yapacağımı şaşırdım çok üzgünüm..:KK43:

ahh canımm..senin gitme durumun yok mu eşinle? sanırım yumurtaların gelişimiyle alakalı bir şey. elif galiba 9. ya da 10. gün de yaptırdı. bu konuda deniz sana bilgi verebilir.

keşke gitme gibi bir şansım olsa 1 dk bile durmam ama malesef ne yapacağımı şaşırdım çok üzgünüm..:KK43:

ne zaman gitcek belli mi arkadasım

kızlar benim cıkmam lazım işlerim var asagısıda bayagı kalabalık oldu gitmek istemiyorum ama :KK54:
orda yeni isimler yeni arkadaslar gördum sizde katılmak isterseniz bil.yazın cekınmeyın sizide ekleyelim listemize byy

ben senle sibelden bekliyorum yakın zamanda iyi haberleri ama bu ay gecen aykı acıları cekmedigine sevindim vucudun alıstı artık ilaca gecen ay ne cektin beee:KK34:

valla canım ya bende ona şaşırmış durumdayım şimdi hiçbi bişi yok bi sol kasığım falan ağrıyo işte bi sağ bi sol sürekli yer değiştiriyo adet olacam işte belli :KK1::KK1::KK1:

koca gönderse gelirim sana kalmaya :KK55::KK55::KK55::KK55:
adam haklı tabi. kimse göndermez kuzum. ya ben manyaksam, sapıksam :))

hakkınızda hayırlısı olsun canım. çok üzülme. bak burda ayşem de eşiyle uzaktı. sadece haftasonları falan bir araya geliyordu. o da şikayetçiydi uzaklar diye. ama hamile kaldı. inşş senin de öyle bişey olur. eşin gitmeden hamile kalmış olursun.

ben çıkıyorum kızlar. çok misafir geldi son günlerde. azcık da ben misafirliğe gideyim. öptüm hepinizi..

adam haklı tabi. kimse göndermez kuzum. ya ben manyaksam, sapıksam :))
hakkınızda hayırlısı olsun canım. çok üzülme. bak burda ayşem de eşiyle uzaktı. sadece haftasonları falan bir araya geliyordu. o da şikayetçiydi uzaklar diye. ama hamile kaldı. inşş senin de öyle bişey olur. eşin gitmeden hamile kalmış olursun.

ben çıkıyorum kızlar. çok misafir geldi son günlerde. azcık da ben misafirliğe gideyim. öptüm hepinizi..

delisin ya sennnn :KK16::KK16::KK16:

beni not aldınız dimi :KK66:
aldım aldım yazdımda sana ama gözunden kacmıs galiba almazmıyım hiç sende artık devamlı burda sın:KK6:[/QUOTE]

eee artık aynı yolda ilerliyoruz sizinle..İnşallah üçer beşer hamilelik haberleri alırız listemizde bol hamişler olur...

X