klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar meryem suresini okutmuştum 41 kişiye...bana okuyanlar hamile kaldı ben de hala tık yok:KK9: dedim siz kendinize mi niyet ettiniz:KK9::KK9:

Kızlar birkaç gün giremeyeceğim foruma.annemlerdeym.salı gunü de hsg çekilecek.bana dua edin ne olur çok korkuyorum.döndüğüm de iyi haberler bekliyorum sizden . Hepinizi mucx. Sizi takipteym.

ayy çok geçmiş olsun canım...Rabbim inşallah en kısa zamanda bir evlat ile mükafatlandırır seni..:KK16:

Birde sana sorayım emin olamıyorum herkese sordum video izlemişsin bilgin vardı çatlama nasıl oluyo belirtisi ne kadar süre içerisinde ilişki olması gerekiyor ne kadar süre sonra gebelik anlaşılır

valla canım emin olmamakla birlikte: doktorum çatlama olurken sancın olur dedi ( biz yumurta takibi yaptığımız için çatlayacağı gün belliydi) ama ben pek aşırı bir sancı da hatırlamıyorum. Doktor çatlama günü öncesi ve sonrası kesinlikle ilişki dedi.Dediklerini aynen yaptık. Gerisi kader kısmet dedi.. Yumurta yeterince büyük olunca çatlıyormuş ve daha doğrusu asıl çatlayan galiba folikül denen şey yani yumurtayı saran zar.O çatlayınca içindeki yumurta da salınıverio ve 24 saat yaşayabiliyormş yumurta..Çatladıktan sonra 24 saat içinde spermle buluşursa döllenme ihtimali çok yüksek.Sperm de 3gün kdr yaşayabiliyormuş sanırım o yüzden çatlamadan önce ve sonra ilişki olması gerekirmiş. Ama her şeyi tam yapsan da ihtimal her şey... Spermin yolu çok zorlu valla o videoları izlerken çok şaşırdık eşimle,girintili çıkıntılı saçaklı püsküllü içerisi spermcaaaz nası teee tüpe kadar gidiyor valla pes =) Bildiğim kadaryla da gebelik ancak adet gecikmesyle anlaşılıyor..

$526807_434657759956574_1934080152_n.jpg kızlar bizim de böyle çirkinlerimis olur inşallah:KK9:

valla canım emin olmamakla birlikte: doktorum çatlama olurken sancın olur dedi ( biz yumurta takibi yaptığımız için çatlayacağı gün belliydi) ama ben pek aşırı bir sancı da hatırlamıyorum. Doktor çatlama günü öncesi ve sonrası kesinlikle ilişki dedi.Dediklerini aynen yaptık. Gerisi kader kısmet dedi.. Yumurta yeterince büyük olunca çatlıyormuş ve daha doğrusu asıl çatlayan galiba folikül denen şey yani yumurtayı saran zar.O çatlayınca içindeki yumurta da salınıverio ve 24 saat yaşayabiliyormş yumurta..Çatladıktan sonra 24 saat içinde spermle buluşursa döllenme ihtimali çok yüksek.Sperm de 3gün kdr yaşayabiliyormuş sanırım o yüzden çatlamadan önce ve sonra ilişki olması gerekirmiş. Ama her şeyi tam yapsan da ihtimal her şey... Spermin yolu çok zorlu valla o videoları izlerken çok şaşırdık eşimle,girintili çıkıntılı saçaklı püsküllü içerisi spermcaaaz nası teee tüpe kadar gidiyor valla pes =) Bildiğim kadaryla da gebelik ancak adet gecikmesyle anlaşılıyor..

Yumurtanın ne zaman çatladığını bi bilsem ilişki olup olmadığından emin olucam doktorunda dediği gibi 3 hafta beklicem adet olmazsam güzel şeyler olabilir kafam çok karıştı daha fazla karıştırmıyım çok teşekkür ederim bilgi için

progestoron diye bir test varmıs kızlar o testti 21.gun yaptırılıyomus.eger test 4 üzerinde cıkarsa yumos catladı 10 üzerinde cıkarsa cok ıyı catladı demek oluyomus ben dr yaptırcam dedim oda bana senin hormonlar normal gerek yok dedi ama bilen bilir gecen ay yaptırcaktım aksilik cıktı yaptıramadım bu ay yaptırcam haftaya yanı dr catlamıs diyenlere lafım yokda acaba catladımı diyenler o testti yaptıra bilirler birde ben bu ay ilac kullanmadım ya sonuc ne cıkcak merak ediyorum.:KK51:

ha bir de progestan kullanıp sıkıntı yaşayan başka kişi var mı aramzda onu sorcaktım. Ben dün ilk defa kullandım ve 1 saat içinde öyle bir baş dönmesi yaşadım ki uzanmadan geçmedi..Bugün bünye brz daha alıştı sanırım az bir sersemlik oldu.. Prospektüsü okudum düşüğü önlüyormuş bu ilaç napıyor da önlüyor acaba?

X