klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Orda ne olurdum bilmem. Ateşim var sanki kaç gündür. Vücudum yanıyor sanki .bebişten olabilirmi kızlar

evet canım olabilir bizim burdada hamile bi bayan var oda çok sıcaklıyo diyo ben hiç böle olduğumu hatırlamam beni bu çocuk bu hale getirdi daha çok çekeceğiniz var anam

Kızlaaar, bugün doktora gttk yine yumoşum 23mm olmuş, inşallah bu sefer olcakkkkkkkkkkkkkk =) Çok heyecanlyım bugün kesin çatlar dedi doktor hadi bakalm beklioz :))

vala canım ne yapayım öyle çamaşırlaarım vardı onları serdim ama var ya öldüm ölüdüm sıcaktan acayip bi sıcak var burda beehhhh

Kolay gelsin bana diyordun kendini yorma diye asıl bence sen kendini yorma burası da felaket sıcak aman sıcak olsunda soğuk olmasın

Kızlaaar, bugün doktora gttk yine yumoşum 23mm olmuş, inşallah bu sefer olcakkkkkkkkkkkkkk =) Çok heyecanlyım bugün kesin çatlar dedi doktor hadi bakalm beklioz :))

Hayırlı çatlamalar :)) çalısmaları aksatma inşallah bu ay tutar bugün adetinin kaçıncı günü

Uzulme canim biliyorum ne desem bos ama bir dahaki aya tutar ins.uzulme ne yapmistin bu ay

2.kez klomen ve çat. kullandım ama görünen o ki olmadı.Şuanda hiçbirşey düşünemiyorum ama tabiki Rabbimden gelen başım üstüne.Acildeki doktor da yüzümün ifadesinden anladı herhalde varsa oluşuyordur dedi.Tipim nasıl kaydıysa artık önünde adam teselliye başladı.Mevlam neylerse güzel eyler vardır bir hikmeti.Ama yıkıldım elimde değil.Kendinize ii bakın.Ben kabıma çekiliyorum canım bön bön bakmak istiyor.hadi baş baş ((((((((((((((

Mrb kızlar ben pkoluyummmm ve tedavide 7.ayim 4 ay serophene 2 ay gonal f +menegon gonal f+ serophene tedavisi gördüm artık aşılamaya geçtik su an adetimin 3 günü 5,6,7,8. Günler gonalf 100ml 9,10,11.günler menegon kullancam 12.gün yumurta ölçümü var dr ısrarla hsg istemiyor benden ya kafami buna taktım birde ilk aşılamasinda hamis kalan var mi bana büyük umut olacak

Maşallah 15. Günde çok iyi büyüklüğü gelip çatlıyacak adetlerin düzenli mi pko var mı

adetlerim düzenliydi cnm bizimkinin neden olamdığı belli değil. (morfoloji sorunmz var brz gerçi ama doktor böyle de olur dedi) İlk klomen kulladğmda 15.gün anca 15mm olmuştu bu sefer ben de şaşırdım =)İnşallah bu sefer olur!!!

İnşallah bu ay daha fazla şaşırırsın :)) benim 26. Günde bir tane bile büyüyen yoktu

Son düzenleme:
İnşallah bu ay daha fazla şaşırırsın :)) benim 26. Günde bir tane bile büyüyen yoktu

inşallah senin de büyür canım, hepimizin dertleri farklı farklı baksana..senin büyümüyor benim büyüyor döllenmiyor =( her şeyin hayırlısı ama inşallah en kısa zamanda seviniriz hepimiz!!

inşallah güzel snuçlar alırsın canım! Benim bu ay 2.klomen kullanşm..aşılamayı pek bilmiyorum..ama ilk aşılamasında hamile kalan da duymştum senin de inşallah öyle olur!

inşallah güzel snuçlar alırsın canım! Benim bu ay 2.klomen kullanşm..aşılamayı pek bilmiyorum..ama ilk aşılamasında hamile kalan da duymştum senin de inşallah öyle olur!

Inss canım rabbim hic birimizin kucağını boş bırakmasin bende coj tecrübesizim bu konuda

inşallah senin de büyür canım, hepimizin dertleri farklı farklı baksana..senin büyümüyor benim büyüyor döllenmiyor =( her şeyin hayırlısı ama inşallah en kısa zamanda seviniriz hepimiz!!

Benim bu aydan umudum kalmadı söktürücü kullanıyorum yeni tedaviye geçtik inş Mayıs ayı uğurlu gelicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…