klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Yanılmıyorsam adenozin ilk aşılamada Hamiş kaldı akşam gelir o sana en doğru bilgiyi verir

Kızz ne yemeği bizim evde yemek pişmez ki :)) akşam koca beni sahile götürecek hava alıp çekirdek çitlicem :)) karnım aç olursa oralardan birşeyler yeriz :))

kız vala bende kocayı dışarı çıkartmak istiyom da çıkmıyo adam götünü eve gömüyo ne varsa bu evde nese iki cilve yaparım çıkartırım bugün benimde canım sıkılıyo accık çıkalım kafa dağıtalım bebiş hazırda yokken

yafrum benin benim için daha çok erken ben aha nerdeyse 8. ayıma gireceğim sene mi doldurayım bakalım olmazsa yaparızz bişiler
sen yolun başındasın ozaman kele hadi hayırlısı olsun ama yılın dolunca fazla bekleme .çalışmalara devam

Çatlaksın yaa çık çık gez havada güzel valla bizimkinin hakkını yemem şuraya gidelim derim hemen got

Çatlaksın yaa çık çık gez havada güzel valla bizimkinin hakkını yemem şuraya gidelim derim hemen götürür gezmeyi seviyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…